Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема IV

  • 43 796
  • 728
  •   1
Отговори
# 135
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 854
Аз нещо не разбрах
Скрит текст:
тези от "Свобода" нали се борят срещу корпорациите, значи всъщност не са лоши, така ли newsm78. А тази мацка малко ме дразни, не знам защо

то и аз не
Скрит текст:
разбрах точно това. Все пак те се показаха достатъчно радикални в бъдещето, а в миналото направо изтрещяха Simple Smile Отделно си мисля, че Алекс в бъдещето и съпругът имат нещо общо с връщането на бунтовниците обратно в миналото.

# 136
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз също не съм възхитена от сериала, според мен няма бъдеще, но...не се знае все пак.
Определено Алек има нещо общо с връщането назад във времето, когато всички наскачаха при инцидента, само той гледаше със светнали очи.

# 137
  • София
  • Мнения: 3 581
Според мен той искаше да прати Кийра задължително в миналото, за затворниците не знам дали има общо, нали е някакъв шеф в бъдещето, няма полза от това да толерира "Свобода" Peace

# 138
  • Мнения: 6 493
И аз изгледах и аз от невъзхитените  Laughing. Според класическото връщане в миналото,целта ни е ясна-промяна в бъдещето. Това което схванах е ,че стана грешка и вместо с 6год.се върнаха с близо 60години назад. Може би целта е била да се предотврати зараждането на "Свобода" , а сега ще гледаме кримка с малко технологийки от бъдещето  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз нещо не разбрах
Скрит текст:
тези от "Свобода" нали се борят срещу корпорациите, значи всъщност не са лоши, така ли newsm78. А тази мацка малко ме дразни, не знам защо

Защото покрай виновните убиваха и невинни.
Нали казаха колко хиляди невинни жертви е имало при атентата.

На мен пък ми хареса първата серия, ще му дам шанс определено при лятната суша  Grinning

# 140
  • Мнения: 2 149
И на мен ми хареса,ще следя Wink

# 141
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз даже мога да ви разкажа какво ще стане в сериала, той е от силно предсказуемите.
Алек ще се окаже, че като технологичен гений е измислил пътуването във времето и благодарение на него са се върнали. В един момент главната героиня ще разбере за това и ще го кара да направи нещо по въпроса с връщането й обратно. Лошите ще бъдат убити естествено, но разбира се след дълги и тягостно скучни епизоди. Съществува и алтернатива с лошите, където се оказва, че всъщност тя е била на грешната страна и те са прави, откъдето следва присъединяването й към тях. Макар че този вариант не ми се вижда много вероятен, предвид колко невинни хора избиха до момента.

# 142
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На мен също ми хареса първи епизод,не се знае може да измислят нещо различно  и да не се придържат към клишетата  Peace

# 143
  • Мнения: 534
Прочетох коментарите и за малко да изтрия Континиума без да го погледна  Mr. Green, ама му дадох шанс и ... О, чудо, хареса ми  Shocked Laughing Ама то и пилотката на Тера Нова ми беше харесала, пък знаем после к'во станА   ooooh! Laughing

# 144
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ох, аз съм тежък случай - на мен Тера Нова до края си ми харесваше, чак не можах да повярвам, че го спират Cry.

Ше погледна и това сериалче, изглежда ми обещаващо.

# 145
  • Мнения: 9 144



Първо промо за 4-ти сезон на Хранилище 13

# 146
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох искам и него да почна да гледам Blush Crazy,кога почва той сега лятото ли? Трябво първо 3те да изгледам,че тогава  ooooh! Ма от кога съм му хвърлила око  Crazy

# 147
  • Мнения: 1
Този новия сериал Continuum почна добре, дано понатам не го омацат  Grinning

# 148
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Бумър, много як аватар и подпис. Хареса ти явно и романчето. Wink

# 149
  • Мнения: 9 144
Бумър, много як аватар и подпис. Хареса ти явно и романчето. Wink
Да са живи и здрави руските онлайн библиотеки, вече съм на 4-та книжка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт