Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 10

  • 43 827
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 368
Боже мой, какъв ужасен епизод ...  Cry Cry Cry Cry
Цялата се разтреперих и сълзите ми бяха на очите ... просто нямам какво да напиша  Cry Cry  newsm45 newsm45 newsm45
То наистина е да останеш без думи... Cry

# 46
  • Мнения: 22 867
А Синан къде хукна? Или просто където му видят очите, само да е по-далече от това място.

# 47
  • Мнения: 368
А Синан къде хукна? Или просто където му видят очите, само да е по-далече от това място.
И той ако знеше къде отива...просто си тръгна...

# 48
  • Мнения: 82
Страхотна игра на всички актьори в тази серия.А иначе епизода беше отвратителен

# 49
  • Мнения: 368
Играта определено беше на ниво...хареса ми играта на Чаала...много реално и въздействащо..

# 50
  • Мнения: 0
Много кофти финал, жалко  Cry

Но какво да кажа, има болка, която остава за цял живот и това е болката по изгубеното дете, най непреодолимата от всички болки. Никой родител не заслужава да надживее детето си и да го погребе. Ако трябва да бъда честна човекът, за когото наистина ми беше мъчно е бащата на Елиф. Особено, когато прегърна снимката на дъщеря си. На фона на неговото страдание всичко останало е въпрос на време и се преодолява Peace

# 51
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ужас, не очаквах такъв край. Има ли следващ сезон този сериял  newsm78

# 52
  • Мнения: 368
Много кофти финал, жалко  Cry

Но какво да кажа, има болка, която остава за цял живот и това е болката по изгубеното дете, най непреодолимата от всички болки. Никой родител не заслужава да надживее детето си и да го погребе. Ако трябва да бъда честна човекът, за когото наистина ми беше мъчно е бащата на Елиф. Особено, когато прегърна снимката на дъщеря си. На фона на неговото страдание всичко останало е въпрос на време и се преодолява Peace
Така е..да погребеш...не любимата си..не приятелката си..а детето си...е нещо непреодолимо...
Той страда най много..но другите..и тяхната болка не е малка....
Все пак тя беше част от екипа им..част от живота им..
Думите на Ръза..на края го доказаха...

# 53
  • Мнения: 368
Ужас, не очаквах такъв край. Има ли следващ сезон този сериял  newsm78
Да има...това беше финала на сезон 5..а в момента в Турция се излъчва сезон 6...

# 54
  • Мнения: 0
А въпроса ми е сега разбрах че почва някакъв сериал по времето на което го даваха Опасни улици и така въпроса ми сега е дали ще почва следващият сезон някой информиран ли е ? Благодаря предварително   Simple Smile

# 55
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ужас, не очаквах такъв край. Има ли следващ сезон този сериял  newsm78
Да има...това беше финала на сезон 5..а в момента в Турция се излъчва сезон 6...
Благодаря, ама така кофти да свърши сезон. Не бях чела, че ще има такъв край.

# 56
  • Мнения: 11 766
Ужасен епизод - просто нямам думи. През цялото време плаках и в момента пиша и продължавам да рева. Мразя тези сценаристи - нарочно я убиха, за да им е по-трагичен края на сезона ...  newsm45

Чаала е трябвало да участва на световното, но нея я нямаше в 2 епизода - спокойно можеше да я няма в още един. След това актьорите са имали близо 2 месеца отпуска. Спокойно щеше да мине Световното и тя да се върне. Но не - те трябваше да измислят този ужасен край за гароинята й. Ако са ми наблизо - направо ще ги хвана за шиите ... smile3515

Берк каза, че с дни е плакъл след този епизод. Дори в къщи с дни е страдал за това, което направиха с геройнята на Чаала. А Чаала наскоро даде интервю, в което каза, че много й липсва ролята в сериала. Ако зависи от нея би се върнала ...  Weary

Феновете направо са съсипани и всички си искат Чаала обрато - бих направила всичко да я видим отново в сериала ...  Cry

Синан и Елиф са най-готината двойка за мен и винаги ще бъдат, въпреки всичко ...  Two Hearts

# 57
  • Мнения: 11 766
А въпроса ми е сега разбрах че почва някакъв сериал по времето на което го даваха Опасни улици и така въпроса ми сега е дали ще почва следващият сезон някой информиран ли е ? Благодаря предварително   Simple Smile

Сега няма да почва следващия сезон, защото това беше края на 5-ти, а в Турция в момента се снима 6-ти. Най-вероятно ще го пуснат след време и в България ...  Wink

# 58
  • Мнения: 368
А въпроса ми е сега разбрах че почва някакъв сериал по времето на което го даваха Опасни улици и така въпроса ми сега е дали ще почва следващият сезон някой информиран ли е ? Благодаря предварително   Simple Smile
От утре започва "Изборът на Лара" на мястото на Опасни улици...
Следващият сезон най вероятно ще започне след края на новия сериал..а той има плюс-минус 180 епизода...

# 59
  • Мнения: 368
Ужас, не очаквах такъв край. Има ли следващ сезон този сериял  newsm78
Да има...това беше финала на сезон 5..а в момента в Турция се излъчва сезон 6...
Благодаря, ама така кофти да свърши сезон. Не бях чела, че ще има такъв край.
Да..с този финал...сценаристите надминаха себе си...

Общи условия

Активация на акаунт