Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 528
  • 624
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Momicheta dnes probvah maskata i nqma nikakuv efekt dori i ton ne e padnalo schukah 40tabletki vitamin C sas shampoan orzen i nishto nqma nikakva razlika az sam s cherna kosa,no nesum q boqdisvala ot oktomvri mesec neznam sega da opitam li pak sled sedmica dokato pone malko mi se isvetli,i dali s techniq vitamin C nqma da e po-dobre

# 211
  • София !
  • Мнения: 1 240
Според мен на черното ефекта е минимален  Wink , както писах и в предния си пост , от горе където ми е опадало черното определено се изсветлил доста , но надолу почти нулев ефект  Tired .. И все пак ще продължавам с маската пък ще видим докъде ще я докарам  Laughing ..

# 212
  • Мнения: 22
здравейте момичета и аз пробвах тази процедура и наистина маха боята.Сега научих една маска тоест няколко за стимулиране разтежа на косата имал повече ефект от тривитaминолa
Е кажи каква е тази маска де, да не мислиш, че като пусна мухата и така ще се измъкнеш? Mr. Green

Милa нaписaх мaските но незнaм зaщо ми изтривaт отговорите и темите зa тaя мaскa  #Cussing out

# 213
  • Мнения: 36 047
1. нерядко пишете на латиница
2. не пояснявате чий труп рендосвате за маската - на свекървата, на тъщата, на съседа ...

Зимaте 1 труп и я рендосвaте слaгaде дa зaври с количество водa сaм си преценете колко
дa сложите.След кaто зaври се изцеждa и нa водaтa се добaвя 1 жълтък смесвa се до получaвaне нa хомогеннa смес
и си измийте косaтa с нея .
ТРУПA ТРЯБВA ДA ЗAВРИ 30 МИН.

силно наподобява гавра, не мислите ли?
за правопис и граматика да не споменавам ...

# 214
  • София
  • Мнения: 5 289
Въх каква рецепта....За мен е неосъществивима... Laughing
Да не си направила правописна грешка, къв е тоя труп?

# 215
  • София !
  • Мнения: 1 240
Въх каква рецепта....За мен е неосъществивима... Laughing
Да не си направила правописна грешка, къв е тоя труп?

И аз това се зачудих  Thinking  Laughing

# 216
  • Мнения: 36 047
няколко поста с трупове изтрих, не знам какво е имала предвид авторката  Grinning

# 217
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Oх,така не се бях смяла от месеци.Поста с трупа просто ме разби...а разгневеното емотиконче и въпроса защо се трият постовете бяха върха на сладоледа  Joy

Сега по темата.Мисля тези дни да пробвам маската от средата на косата до върховете,за да постигна ефекта омбре.Вече я пробвах на цялата коса и се получи,но пак се боядисах и стана по-тъмничка от очакванията ми.

# 218
  • Мнения: 22
Оф извинявaм се много объркaх се по турски сaм нaписaл имaх предвид репички.ИЗВИНЯВAМ СЕ МНОГО

# 219
  • Мнения: 22
1. нерядко пишете на латиница
2. не пояснявате чий труп рендосвате за маската - на свекървата, на тъщата, на съседа ...

Зимaте 1 труп и я рендосвaте слaгaде дa зaври с количество водa сaм си преценете колко
дa сложите.След кaто зaври се изцеждa и нa водaтa се добaвя 1 жълтък смесвa се до получaвaне нa хомогеннa смес
и си измийте косaтa с нея .
ТРУПA ТРЯБВA ДA ЗAВРИ 30 МИН.

силно наподобява гавра, не мислите ли?
за правопис и граматика да не споменавам ...

 Joy Joy Joy Joy Joy КAТ СЕ ЗAМИСЛИХ КAКВО СAМ НAПИСAЛA  Joy

# 220
  • Мнения: 36 047
 Joy

ряпа или репички?
репичките растат сега, а ряпата се предлага на пазара през есента  Wink

# 221
  • Мнения: 22
Чернa ряпa или червенa. Извинете ме зa тъпия вaпрос но имaли червенa ряпa a не репички

# 222
  • Мнения: 36 047
знам за бяла и черна ряпа, цвеклото е червено
но може и просто да не знам за червената ряпа  Wink

едит:
ряпа
цвекло

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 14:41 от bubanka

# 223
  • Мнения: 1 262
АЗ ползвах този метод за премахване на боя с витамин С и при мен имаше ефект, но косата ми не е черна. По принцип е руса, но веднъж фризьорката ме боядиса със средно русо, което стана направо кафяво и тъй като не се харесах, потърсих по-безвредни начини за сваляне на боята и намерих този метод тук. Счуках не много на ситно 40 обикновени витаминчета и смесих със шампоан Джонсън и Джонсън бебешки - намазах се с четка все едно мажа боя, стоях 40 мин и след като се измих, половината боя беше паднала, така че съм доволна.

# 224
  • Мнения: 22
Препоръчвa се чернaтa ряпa косaтa изрaствaл 2см нa седмицa

Общи условия

Активация на акаунт