Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 195
  • 395
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 871
Ако знаете какъв подарък имам.... още не мога да се съвзема..занемях..Мис Емералд....благодаря ти...нямам думи..всичко е толкова прекрасно... чудесно  ...абе направо...  smile3505
Тъй като така зациклих..по-добре да давам снимките.. за да се убедите.. докато се съвзема да мисля нормално..Всичко е.....суперско..   bouquet

# 46
  • Мнения: 352
Ами да, вярно са ми първите Simple Smile Дано да не са от най-трудните, още не съм ги отворила. Излизахме с малката навън, но пък използвах разходката да си купя ламинатче за бъдещия книгоразделител  Mr. Green Че нали си ги слепвам в къщи с ютията Simple Smile

За далматинеца незнам, но за пеперудките - не се плаши, само бекстичът им е повечко, но пък не са големи и ще се справиш бързо с твоята скорост. Аз, не че съм ги шила, но получих същите на Коледната томбола и ги поразгледах по-подробно. Панамата им е с много красив светлозелен цвят!
А това за ютията, съм го запомнила и ми се струва много готина идея. Ще го изпробвам и аз някога. Flutter

Днес имам няколко свободни часа и вместо да боцкам по гоблена се мотая из форума.  Whistling Whistling  hahaha

margi_vr, хайде ти си! Честито, показвай бързо преди да се е събудил моя малчуган!   Laughing

Въх, събуди се преди 1 минута!  Crossing Arms Joy

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 14:52 от Бяло Цвете

# 47
  • София
  • Мнения: 630
Ох, колко е хубаво. Сега като мина притеснението дали всичко ще е наред, само надничам да се радвам заедно с вас и ако щете вярвайте, толкова ми е хубаво като видя всяка нова изненада, все едно всички са за мен.  Embarassed
В къщи решиха, че съм получила умопомрачение  #Crazy, то от мен се чуват само възклицания, бърша очи, ахкам, охкам и всеки който влезе го питам, дали няма нещо за мен в пощата.  #Crazy
Не мога да изряза всички обзели ме емоции, но са невероятни  newsm51

# 48
  • Мнения: 19
Ако знаете какъв подарък имам.... още не мога да се съвзема..занемях..Мис Емералд....благодаря ти...нямам думи..всичко е толкова прекрасно... чудесно  ...абе направо...  smile3505
Тъй като така зациклих..по-добре да давам снимките.. за да се убедите.. докато се съвзема да мисля нормално..Всичко е.....суперско..   bouquet

видях ги ... някой са малко размазани, но красотата си личи отдалече
Да ти е честит подаръка и със здраве да си го ползваш!  bouquet

# 49
  • Враца
  • Мнения: 871
Ето го прекрасния подарък
ето го и отворен
едно прекрасно цветенце
ножичка за която си мечтаех отдавна и едни разкошно..биск..не мога да си извъртя езика да го кажа..
лакумства за малкия. .
е на това му казвам  разкошна бродерия..
а това е най-голямата изненада..  Heart Eyes ще си пийваме с удоволствие.
поръчаното ми гобленче за кухнята..суперско е..
и за завършек ..нещо вече дегустирано ..ужасно вкусно..
Благодаря ти много...страхотен подарък..всичко е приготвено с много внимание и любов..личи си..

п.п. Е как няма да са размазани снимките..като още ми треперят ръцете от вълнение.. 

Ще ме извините за неподредените снимки..но много бързах да се похваля!

# 50
  • Мнения: 54
Страхотни подаръци  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 352
margi_vr , КРАСОТА!   bouquet От всяка снимка ухае на макове! 
Мис Емералдbouquet !

# 52
  • Враца
  • Мнения: 871
И сякаш знае,че маковете са ми на сърцето ...И нещото ,което много ме трогна в писмото,освен хубавите пожелания е ,че е запомнила любимците на Криси:Том и Джери..Страхотна си ..мис Емералд!  ..Трогна ме много!  bouquet

# 53
  • Мнения: 265
galle74 Hug много съм щастлива, че ти хареса подаръка, че то голямо умуване беше.. Crazy . До сега нямаше ток на работа и аз вечеееее #Cussing out не издържах, получило ли е другарчето, харесало ли му е...но вече съм спокойна Heart Eyes Много спокойни и щастливи мигове ти желая докато го шиеш Hug
Честито и на всички други получили, безкрайно се наслаждавам на красотите и на добронамереноста Hug Аз чакам все още Laughing
Графиня фон Дж-то  Laughing мен ме няма в списъка на първа страница newsm78
Pepen Чудесна идея е това с албума с подаръците от томболата Peace

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 16:34 от didida

# 54
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, УНИКАЛНИ подаръци!   bouquet С много мерак да си ги ушиете!  Hug

Днес първата ми работа беше да пусна подаръка за моето другарче (май съм последна  Sad). В пощата ми казаха, че ще пристигне още утре, така че някой да чака пощальона   Wink Мило другарче, само за картичката се извинявам предварително, други неща ми се струпаха на главата и просто нямах време да я направя сама, но ще ти се реванширам  Hug Надявам се нещата да ти харесат  Praynig

# 55
  • Мнения: 207
Прекрасни подаръци , браво !!! Аз изпуснах всички томболки , но с удоволствие ви следя ! Страхотни сте момичета !

# 56
  • Мнения: 54
Момичета, УНИКАЛНИ подаръци!   bouquet С много мерак да си ги ушиете!  Hug

Днес първата ми работа беше да пусна подаръка за моето другарче (май съм последна  Sad). В пощата ми казаха, че ще пристигне още утре, така че някой да чака пощальона   Wink Мило другарче, само за картичката се извинявам предварително, други неща ми се струпаха на главата и просто нямах време да я направя сама, но ще ти се реванширам  Hug Надявам се нещата да ти харесат  Praynig



Не си последна, за което се извинявам на моето другарче. Sad Sad Sad

# 57
  • Мнения: 19
  bouquet аз пускам в петък с куриера и казаха, че в събота работят!

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 16:41 от delfin4e

# 58
  • София
  • Мнения: 104
Момичета, УНИКАЛНИ подаръци!   bouquet С много мерак да си ги ушиете!  Hug

Днес първата ми работа беше да пусна подаръка за моето другарче (май съм последна  Sad). В пощата ми казаха, че ще пристигне още утре, така че някой да чака пощальона   Wink Мило другарче, само за картичката се извинявам предварително, други неща ми се струпаха на главата и просто нямах време да я направя сама, но ще ти се реванширам  Hug Надявам се нещата да ти харесат  Praynig




Не си последна, за което се извинявам на моето другарче. Sad Sad Sad

И аз на моето, но ние счетоводителите приключваме годината и е тежко. Така, че след петък веднага пускам.

# 59
  • Троян
  • Мнения: 141
Е споко де,срока е до 05.04. така че никой няма да се сърди,ще си чакаме  Mr. Green Peace

Страхотни подаръци сте получили Hug

Общи условия

Активация на акаунт