Ин витро -Плевен 6

  • 80 230
  • 794
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 459
 Честита Нова Година мили момичета, нека тя ви донесе много здраве, щастие, късмет и любов! Сбъдване на всички мечти, мир и топлина в семействата Ви!
   Аз вчера посетих клиниката, д-р Стефанов ме прегледа - слава Бого нямам задържан фоликул, но малко ми е завишен Естрадиола, трябвало да бъде под 40, а при мен е 50. Не е голяма разликата, но мен ме притеснява дали ще го смъкна. Утре пак ме вика и ще видим...
  Вие как започвате Новата година, има ли и при вас някакво развитие и хубави новини?
  Кога ви добавиха и други инжекции освен Декапептила, който аз продължавам за сега, днес ми е 12-ти ден от неговото поставяне?

# 781
  • Мнения: 29
Честита Нова Година мили момичета, нека тя ви донесе много здраве, щастие, късмет и любов! Сбъдване на всички мечти, мир и топлина в семействата Ви!
   Аз вчера посетих клиниката, д-р Стефанов ме прегледа - слава Бого нямам задържан фоликул, но малко ми е завишен Естрадиола, трябвало да бъде под 40, а при мен е 50. Не е голяма разликата, но мен ме притеснява дали ще го смъкна. Утре пак ме вика и ще видим...
  Вие как започвате Новата година, има ли и при вас някакво развитие и хубави новини?
  Кога ви добавиха и други инжекции освен Декапептила, който аз продължавам за сега, днес ми е 12-ти ден от неговото поставяне?

ЧНГ на всички и нека тя е изпълнена със здраве, радост и много късмет!
d_ivanova искам да ти отговоря за другите лекарства - при мен също беше около 10 дена само на Декапептил, а след това по преценка на д-р Стефанов продължи още 12 дена Декапептил сутрин, след 1 час Пурегон и Менопур и вечер Пурегон и Менопур. На края на стимулацията се спират всички инжекции и след 1 ден се поставя Прегнил за задържане на узрелите фоликули до пункцията. Поне при мен беше така. Но за всеки е индивидуално. Ще се радвам да успееш!

# 782
  • pleven
  • Мнения: 163
Честита Нова Година мили момичета, нека тя ви донесе много здраве, щастие, късмет и любов! Сбъдване на всички мечти, мир и топлина в семействата Ви!
   Аз вчера посетих клиниката, д-р Стефанов ме прегледа - слава Бого нямам задържан фоликул, но малко ми е завишен Естрадиола, трябвало да бъде под 40, а при мен е 50. Не е голяма разликата, но мен ме притеснява дали ще го смъкна. Утре пак ме вика и ще видим...
  Вие как започвате Новата година, има ли и при вас някакво развитие и хубави новини?
  Кога ви добавиха и други инжекции освен Декапептила, който аз продължавам за сега, днес ми е 12-ти ден от неговото поставяне?


ЧНГ на всички и нека тя е изпълнена със здраве, радост и много късмет!
d_ivanova искам да ти отговоря за другите лекарства - при мен също беше около 10 дена само на Декапептил, а след това по преценка на д-р Стефанов продължи още 12 дена Декапептил сутрин, след 1 час Пурегон и Менопур и вечер Пурегон и Менопур. На края на стимулацията се спират всички инжекции и след 1 ден се поставя Прегнил за задържане на узрелите фоликули до пункцията. Поне при мен беше така. Но за всеки е индивидуално. Ще се радвам да успееш!

За съжаление всички стимулации, или поне повечето при д-р Стефанов протичат по един и същ начин


# 783
  • Мнения: 766
Всички говорите за д-р Стефанов newsm78 той ли се води най-компетентен в клиниката?
А някой при д-р Бързашки?

# 784
  • Мнения: 92
аз съм при Бързашки-невереоятен е

# 785
  • Мнения: 766
аз съм при Бързашки-невереоятен е

Радвам се че си доволна, аз също съм при него, но за сега сме се виждали само веднъж и нямам много впечатления.
Ако не се лъжа ти имаше трансфер преди 1-2 месеца, при него ли беше?

# 786
  • Мнения: 29
аз съм при Бързашки-невереоятен е

eveto78, успешен ли ти беше опита при д-р Бързашки и с какви инжекции премина стимулацията, въобще защо са ти толкова добри впечатленията. Аз съм при д-р Стефанов

# 787
  • Мнения: 459
За съжаление всички стимулации, или поне повечето при д-р Стефанов протичат по един и същ начин
   Защо по един и същи начин? На мен вчера ми предписа Гонал, а не както на крисчън - Пурегон и Менопур. Продължавам с декапептила - 8 часа сутрин, в 9 - Гонал х 75 и в 21 часа отново Гонал х 75. На следващия преглед ще разбера как вървят нещата. Сега ме притеснява, че трябва и двете сутрешни убождания да са във влака (става въпрос за 9-ти и 11-ти, когато са ми назначени следващите прегледи), незнам точна как ще стане това, или в купето, ако няма хора или в тоалетната Sad 

# 788
  • Мнения: 29
За съжаление всички стимулации, или поне повечето при д-р Стефанов протичат по един и същ начин
   Защо по един и същи начин? На мен вчера ми предписа Гонал, а не както на крисчън - Пурегон и Менопур. Продължавам с декапептила - 8 часа сутрин, в 9 - Гонал х 75 и в 21 часа отново Гонал х 75. На следващия преглед ще разбера как вървят нещата. Сега ме притеснява, че трябва и двете сутрешни убождания да са във влака (става въпрос за 9-ти и 11-ти, когато са ми назначени следващите прегледи), незнам точна как ще стане това, или в купето, ако няма хора или в тоалетната Sad 

d_ivanova, чета редовно и ми е интересно как ти протича стимулацията, но при теб тя е по различна схема. Важен е крайният резултат. Доста е неудобно за инжекциите, когато пътуваш от друго място, особено във влак, но няма как.

# 789
# 790
  • Мнения: 11
Аз също бях при д-р Бързашки,но завърши неуспешно на 17.12 дълъг портокол беше..

# 791
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
аз също правих опит в Плевен, защото съм си от там и ми беше удобно - но съжалявам!
Ин витрото беше при д-р Бързашки, който ме преглежда вече 3 години и ми е правил и лапарото, затова много разчитах на него и на това, че познава в детайли нещата.
Но сега не останах очарована - той е вечно зает, бърза или закъснява и чакаш по 2-3 часа за преглед! След започване на стимулацията ме прегледа чак на 6-тия ден и вече бях с доста висок екстрадиол, а от там се получи и  хиперстимулация - 28 яйцеклетки!!! В следствие на това и доста некачествени яйцеклетки. Макар, че накрая от оплодените 10 останаха 2 /което дълбоко ме съмнява, но това е друга тема/. Съответно неуспешна/биохимична/ бременност.

Сега си подготвям нещата за Истанбул и се надявам там да стане, тъй като по принцип нямаме никакви здравословни проблеми и двамата, но ще видим като отидем там.

Успех на всички момичета

# 792
  • Мнения: 38
zdraveite az sam ot Pleven imam edno invitro v kirm be6e uspe6no ot parviq pat pri dr.Stefanov,samo 4e bebeto mi se rodi v 30s i po4i4a ot drugi lekari nekadarnici

# 793
  • Мнения: 38
bonbon_73 pro4etox tova koeto si napisala i sam saglasna s tova koeto si napisala za Barza6ki,no moq opit pri Stefanof be6e ospe6en i toi e mnogo lubezen i obra6ta vnimanie,no vsi4ki predpo4itat Barza6ki za6toto e po izvesten.kak sedqt ne6tata s istanbul i kolko stuva tam?molq te da mi otgovori6

# 794
  • UK
  • Мнения: 5 999
bonbon_73 pro4etox tova koeto si napisala i sam saglasna s tova koeto si napisala za Barza6ki,no moq opit pri Stefanof be6e ospe6en i toi e mnogo lubezen i obra6ta vnimanie,no vsi4ki predpo4itat Barza6ki za6toto e po izvesten.kak sedqt ne6tata s istanbul i kolko stuva tam?molq te da mi otgovori6
Момичетата, които правят инв в Истанбул имат своя темичка в проблемното. Ако я потърсиш ще получиш отговор на въпросите си! Една инв процедура там възлиза на някъде към 9-10 000 лева, грубо казано, т.к всеки има различен отговор при стимулациите. Още нещо, тази тема на инв в Плевен е старата Rolling Eyes има си нова 7 пишете в нея! Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт