"Дързост и красота"- тема74: "Любовта минава през стомаха"

  • 27 843
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 943
E нали си написала текущите епизоди в САЩ да са в синьо?
В червено- дейли резюметата и линковете към Vbox-а
В синьо пишем онова от в-к "Сага"-предстоящото за седмицата в Бг.
В скрит текст - американските

emiliq,  по мои изчисления ще ги намерят чак в понеделник Peace Joy

Марси ще гледах епизодите във вебокс и изчислих че ще е в четвъртък.
Ето й аргументите ми :
- понеделник даваха 6053-6054 епизод (2950)
- вторник 6055  -6056 епизод (2951)
- сряда 6057 - 6058 епизод (2952)
- четвъртък 6059 - 6060 (2953) - в 6060 епизод ги откриват на острова. Може да провериш.
- петък 6061 - 6062 епизод (2954)


Нали естествено ако не го прекъснат за нещо разбира се.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 347
здравейте  Hug
Марсия   bouquet
имаме нов член-Лиам Спенсър  Laughing
исках да питам къде изчезнаха сериите
да не са сменили часа на излъчване
Не съм нов, аз съм Оливър. 3 пъти предупредихме, че сменят часа, но явно не си влизал/а да видиш.

о да, видях, нямах време миналата седмица да вляза да ви почета
а ти защо си се прекръстил, Оливчо е мнооооого по-красив от Лиъм  Wink

# 32
  • Мнения: 347
 Laughing LaughingВсеки път се смея като чета "какво може да ти се случи в ДиК", но тези не мога да се въздържа да не ви ги напомня  Laughing Laughing


Стефка да ти изникне на вратата, на прозореца или изпод леглото в "подходящ" момент

Рич или Торн да те изродят

Дядо ти да ти е татко, сестра ти-леля, а брат ти- доведен син.

Да те "забременят" с яйцеклетката на най-големия ти враг

На почивка задължително се ходи на планина, никакво море

# 33
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
а ти защо си се прекръстил, Оливчо е мнооооого по-красив от Лиъм  Wink
Сигурно защото Оливър е лузър, а за Лиъм се надцакват две жени Joy Joy

# 34
  • Мнения: 35
Жалко,че Каролайн е братовчедка на Лиъм,иначе и тя щеше да се включи в състезанието Simple SmileАз мисля,че за нея ще се ''бият'' Рик и Томас - поне така каза Джейкъб в интервюто.А новата докторка с кой ли ще я забъркат по-натам? newsm78.Според мен освен с Ерик,няма с кой.
   Оп,забравих да отбележа,че не съм нов тук - просто се ''преродих'' от Brukfan Wink

# 35
  • Мнения: 1 943
Да взема и аз да се прекръстя на Стефи Форестър ли............ Гледам че е модерно да се кръщаваме на имената на героите от сериала newsm78  Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 35
Е,аз пак не съм си загубил ''Лоугън'' ореола hahaha - нали съм ''син'' на Брук все пак.Само Хоуп си нямаме и идилията ще е пълна. Wink

# 37
  • Мнения: 2 592
Хехе, надали ще има някой, който да иска освен скромна външност да има и пилешки мозък като на Хоуп, че да се прекръсти на нея  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 0
Лиам Купър в България търси талант - 02.04.2012

ПП:Цвета е различен, защото не знам дали с червено или синьо да го направя....

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 14:15 от Liam Spencer

# 39
  • Мнения: 1 943
http://soaptownusa.com/loungingnla.html

Това е пълен анализ на ДиК по случай 25 годишнината на сериала. И трябва да ви кажа че най оплювания герой е Бруккасита - цитирам преведено на БГ "Тухлата Брук" (звучи ми странно малко но така се превежда), Брук е най-отвратителната майка в ефир.

Brick Brooke - тухлата Брук
 Brooke is now one of the most repulsive mothers on air now - Брук е най-отвратителната майка в ефир.

Така продължавам. Ще преразкажа на кратко един от пасажите : Достатъчно лошо е че Брук зад гърба на Рич се свърза с Каран Спенсър за да привлече младата Каралайн, за да може да държи далеч Амбър от сина си Рик.Смятам че Брук се притеснява,защото  Амбър е привлекателна и златотърсачка, и на нейната възраст Брук е била минала през цялото семейство (сещайте се Форестър). Брук е малко притеснена че Амбър може да легне със собствения й мъж (тоест Рич), както преди години тя го направи с Ерик.Карън  неиска дъщеря й да бъде използвана като пионка от Брук.

Казва се още че младите лица в ДиК ще са наследници на старите (т.е на родителите си). Цитирани са коментари на феновете и т.н.

Ако някой не ми вярва от например от Брук4ето - феновете  да си го преведат сами.

Намерих още много неща които на феновете на Брук няма да им хареса..... но не ми се публикуват сега.

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 15:09 от emiliq.nikolova88

# 40
  • Мнения: 0
6291 епизод HD

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 17:09 от Liam Spencer

# 41
  • Мнения: 1
Лиам Купър в България търси талант - 02.04.2012

ПП:Цвета е различен, защото не знам дали с червено или синьо да го направя....
Чак пък "абсолютно копие" не е  Naughty Мнооого малко си приличат  Peace

# 42
  • Мнения: 1
Хехе, надали ще има някой, който да иска освен скромна външност да има и пилешки мозък като на Хоуп, че да се прекръсти на нея  Mr. Green
Аз ако бях момиче щях да се прекръстя на нея  PeaceТочно момичета като Хоуп са мой тип, а не нахалната Стефи  smile3513

# 43
  • Мнения: 2 592
Значи си падаш по глуповати и неориентирани девойчета, така ли  newsm78

# 44

Общи условия

Активация на акаунт