На море в Турция - тема 18

  • 112 866
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 815
Вместо запис - някой разбра ли кога ще са РЕАЛНИТЕ часове на полетите на Аква тур ?

Полетно разписание до 12 Май включително дата на заминаване :  Терминал 1 на летище София                           
София 12:40 Анталия 14:10                           
Анталия 10:00 София 11:40                           
                           
Полетно разписание от 19 Май дата на заминаване :  Терминал 1 на летище София                           
София 16:40 Анталия 18:00                           
Анталия 14:30 София 16:00                           


Това е официално за сега. Иначе чартърите винаги може да се сменят часовете.

# 16
  • Мнения: 1 710
Да се включа и аз-двоумя се между Hotel Voyage Belek 5*/Belek и Hotel Rixos Lares Park 5*/ Lara и направо не мога да се реша  С какво единия е по-добър от другия ? Ще съм благодарна на всяка за пресни мнения и препоръки

Според мен хотелите са доста различни и като концепция, и като цена. Приличат си по това, че и двата са много добър избор. Mr. Green
Voyage Belek предлага повече забавления за деца. От друга страна пък, има специална политика за гостите без деца, така че той е добър избор и за двойки, които искат спокойствие. Този хотел предлага и голям избор от видове стаи - в основната сграда, в бунгалата, в допълнителната сграда. Има много голям избор на а ла карт ресторанти.
Rixos Lares е много добър вариант, съвсем близо до летището, с огромна територия и добро обслужване на по-поносима от Voyage Belek цена.

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 19:01 от Мaрги

# 17
  • Мнения: 327
пу първа  Grinning
еими избрахте ли втория хотел?
Не още, лутам се .....

# 18
  • Мнения: 4 429
За първи път отиваме в Турция-сега на 28.04 заминаваме за Aqua fantasy -Кушадасъ . Четох ви , четох ви-едни казват че ще е добре за море  , други не-каквото такова . Но имам въпрос/извинявам се ако не е за тук/-Моля споделете цени на входните такси за забележителностите - четох за Памуккале-около 35 евро ,но за другите така и не можаш да намеря .
На Памуккале входната такса е 10 лири по памет,но екскурзията е 35 е и в тях е и входа,а е далеч и не е за сами да ходите.На 28.04 никакъв шанс за море нямате в Аквафентъзи .Нагоре и на север е и все едно сте на българското черноморие.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 440
Марги благодарности за темата  bouquet
Искам да вмъкне (мисля, че миналата година го казвах), че на нас на летището ни искаха акта за раждане на детето, което много ме учуди. Имайте го предвид!

# 20
  • Мнения: 1 710
Искам да вмъкне (мисля, че миналата година го казвах), че на нас на летището ни искаха акта за раждане на детето, което много ме учуди. Имайте го предвид!

Леле, попаднали сте на много старателни служители. Mr. Green Как се оправихте, носехте ли го? Да не сте с различни фамилии?  Къде ви го искаха, тук или там?

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Марги благодаря за темичката и аз да добавя 2010год.на летище Варна ми искаха акт за раждане на детето,макар че фамилиите ни са еднакви,но аз носех копие бях чела в темата ,че понякога искали,миналата година никой не ми поиска.

# 22
  • Мнения: 1 243
Да се запиша в любимата си тема. Не пиша вече няколко поредни теми, но ви чета редовно.
Тази година едва ли ще ни огрее почивка в Турция, др планове имаме, но нищо не се знае и дано пък в последния момент нещо се намести и ме отвее към незабравима и слънчева Турция.
Ние когато пътувахме с детето се престарахме и носехме ориганал на акта за раждане, 2 копия и превод на турски  Rolling Eyes 

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Някой ходил ли е от хотел в Кемер на екскурзия до Памукале?Колко време отнема пътуването,че сме с дете на 5г.? Thinking

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Благодаря на mimozata и Galactic Voyager  Hug за споделенето мнение в предната тема за хотел Клуб Гюрал в Белек. В крайна сметка обаче, резервирахме в Royal Wings за 15.09. Това си ми беше и първото желание, любов от пръв поглед  Heart Eyes, и съм забелязала че после колкото и да разглеждам все се връщам на първия избор. Колкото до Club Gural, това което тотално ни разубеди, беше потвърждението и от двете агенции през които минахме, че стаите му в никакъв случай не отговарят на 5 звезди, а са доста по-надолу. Някакси само заради аквапарка да плащаме като за 5-звезден хотел, като че ли не си струва. За новите, реновирани стаи делукс, било почти сигурно, че няма да се доредим  Rolling Eyes...
Е, сега вече почва едно чаканеее до 15.09 Joy...

# 25
  • Мнения: 242
Chance, Ще бъдем заедно, само че ние сме със 6-дневните пакети и ще бъдем с друг полет.
Толкова е далече 15.09, а като се върнем, лятото вече е свършило...

# 26
  • Мнения: 54
Здравейте моми4ета,

и аз като пове4то от вас преглеждах темите, защото искаме да отидем на по4ивка в Турция. Благодаря ви за коментарите и препоръките.
Искам да попитам дали някой е пътувал с Голдън Холидейз? Проблемът ми е 4е не живея в България от години и освен от форуми и телевизия, малко трудно набавям информация. Тази година решихме да се прекараме 3 седмици в БГ и да съ4етаем с по4ивка в Турция. Писах на Тез Тур, но ме препратиха директно към агенциите с които работят, защото не се занимавали с клиенти. Някакви отзиви за Голдън Холидейз?
Благодаря предварително

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Chance, Ще бъдем заедно, само че ние сме със 6-дневните пакети и ще бъдем с друг полет.
Толкова е далече 15.09, а като се върнем, лятото вече е свършило...

Да, живот и здраве има много време до тогава, но ще се разберем как да се разпознаем там. Трябва да направим мнозинство, че да не оставим руснаците да ни подтиснат  Mr. Green.
На нас също ни го предложиха този 6-дневния пакет, но въпреки че като престой ще е горе-долу едно и също заради полетите, се отказахме заради детето най-вече, защото и в двете посоки като се пътува няма да се спи.

# 28
  • Мнения: 242

 Трябва да направим мнозинство, че да не оставим руснаците да ни подтиснат  Mr. Green.
О, да! newsm10

# 29
  • Мнения: 544
Здравейте момичета Simple Smile
За пръв път отварям темичката, защото до сега не сме ходили на море в Турция. Сега решихме да отидем и искам да ви попитам кога е по-добър период за море там (избрахме си Grand efe в Кушадасъ): 22-29.06. или 24.31.08.?
Предварително благодаря на всички, които ми отговорят Hug

Общи условия

Активация на акаунт