Вече половин година навърта НОЕМВРИйската дружина!

  • 31 766
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 147
desislava_iv, честита радостна новина! Стискам палци всичко да мине леко и неусетно Hug

Пюретата и аз ги давам купешки на Хип. Една приятелка каза, че в рамките на някаква промоция за бебета в магазините на DM предстои да пуснат пюретата Хип с 20 %отстъпка. За тази цел си извадих и аз карта за намаление от там - става за 3 минути. Влизах в сайта им, обаче явно още не е започнало конкретното намаление. Но ще следя и ще пиша.

# 706
  • Мнения: 122
Искам да ви попитам дали трябва след всяка нова храна да има по няколко дни почивка само на мляко или не е необходимо? Също така не ми е ясно как след като съм въвела изброените зеленчуци става въвеждането на плодовите пюрета? сигурно ви се струват тъпи въпросите ми, но от толкова информация се заплетох тотално.

Галски, според книгата на Джил Рапли, след като започваш захранването след 6-тия месец, не се налага да спазваш препоръчаните паузи (те са предвидени за по- малките бебета, с още не достатъчно зряла храносмилателна система). Вярно, книгата касае захранването водено от бебето, но конкретно за паузите това няма значение. Виж за плодовите пюрета не мога нищо да кажа.

# 707
  • Мнения: 43
И ние снощи трудно спахме, свързвам го с трусовете  newsm78
Ревеше като го сложа в креватчето, а иначе спи в ръцете ми, как да му се сърдиш на такова бонбонче  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 30
Момичета въведохте ли вече глутена? И ако не сте кога мислите да го въвеждате?

# 709
  • Мнения: 0
Момичета ще откача голямото земетресение не го усетих явно с бебка много дълбоко сме спали.Звъна ми телефона в пет и нещо и майка ми каза ,че е имало земетресение и да се приготвя да имам готовност.Не знам до кога ще ни тресе така тази вечер пак имаше към 1ч. но беше слабичко.
Бог да пази всички да сме живи и здрави ние  и нашите семейства.

# 710
  • Мнения: 43
Момичета ще откача голямото земетресение не го усетих явно с бебка много дълбоко сме спали.Звъна ми телефона в пет и нещо и майка ми каза ,че е имало земетресение и да се приготвя да имам готовност.Не знам до кога ще ни тресе така тази вечер пак имаше към 1ч. но беше слабичко.
Бог да пази всички да сме живи и здрави ние  и нашите семейства.
Усетихме го, гардероба в спалнята се разскърца, как да спиш после и аз съм под напрежение  Whistling

# 711
  • Мнения: 72
ние пък не сме го усетили нощес newsm78
днес започвам с месата и като свърша с тях след около 3 седмици започвам глутена Simple Smile
от днес започвам да уча за изпитите през юни,а как ще се оправям по натам с две деца мъж и лекции..... ooooh! не ми се мисли сега за това Crazy
честит празник и дано нощес не ни тресе пак Praynig

# 712
  • Мнения: 4
Добро утро, момичета,

ние след малко сме на контролен преглед (че последно сме били на 31.1. - тук са много по рядко от при вас), но моята малка госпожица още спи Simple Smile И аз използвам момента.

Аз въведох глутен, но по-скоро несъзнателно още преди 3 седмици. Дадох и една каша грис ванилия и после видях на бурканчето пише “съдържа глутен“.  Е нищо му няма на детето и продължих да и давам и така. Без много схема в начинанието.

Аз не съм пример и без друго в захранване и схеми, (лоша майка, хехе) давам и всичко обозначено за подходящата възраст, чакам  реакция и продължавам смело. Досега само тиквички не ми харесва.

Хайде много слънчев и стабилен! ден Ви желая!

# 713
  • Мнения: 24
Момичета, честит 24-ти май!!!
Вчера на ваксините мина горе- долу добре. Баткото го държахме с лекаря , а сестрата му би ваксините, че бяха 2. Киара само изплака малко , после беше доста сънлива, а вечерта кисела.
Айде да свършват вече тези вторични трусове, та да си отдъхнете!

# 714
  • Мнения: 2
Честит празник, мили мамчета!

Аз набързо да се отчета, че от вчера вече си имаме зъбче

Деска, честито за бебчето и тук. И ние с брат ми и сестра ми (близнаци) сме породени и винаги е било весело наистина!!!

За захранването- плодовите ги въведох след обяд, но с каша, тъй като самостоятелно ми ги отказа (а и аз като кусах крушата- и аз бих я отказала, отвратително сладка ми се стори)

Ние заминаваме за празниците, надявам се, че ще мога да ви следа Simple Smile 

# 715
  • София
  • Мнения: 4 035
Това, което ме успокоява мене с тия вторични трусове е, че съвпада епицентъра, че преместят ли се към софийския разлом, мисля да се местя и аз... Whistling

# 716
  • Мнения: 27
Здравейте!Честит празник и от мен!

Леле,Princess83 майка ти е герой!Все едно е имала тризнаци  Simple Smile Но наитина представям си колко ви е било хубаво и весело.Аз съм си самичка и винаги съм завиждала благородно на другите,които имат брат или сестра...

Аз да се оплача,че от няколко нощи насам си върнахме 2 хранения.Незнам защо така се получи.А снощи пък с такъв рев,писъци и сълзи ми се събуди,че едвам го успокоих.А и през деня много често мрънка и плаче.Възможно ли е да се е уплашил от нещо!?Зъби не вярвам да са-имаме 2 долни,които пробиха почти неусетно...

Момичета,дано най-накрая се спрат тези трусове!Мисля ви!Мен много ме е страх и когато преди около месец имаше при нас 4.3 с продължителност 4-5секунди сърцето ми толкова силно и бързо тупаше поне половин час след това.

# 717
  • Мнения: 86
Честит празник!
Олег все още кашля, вече втора седмица. Поне гърдичките му се изчистиха. Все още е на антибиотик, трябва да го пие още 3 дни. За кашлянето ЛЛ каза да му давам по 10 капки "Синекод", но хич не помагат. Ще й го заведа в понеделник да сменим сиропчето.
Оф, тези вторични трусове ми омръзнаха. Хубавото е, че тази нощ и тримата сме проспали поредното земетресение. Дано скоро земята под краката ни се успокои  Praynig
Нашата кума е на круиз. Вчера й писах смс да я видя как е и да й кажа за земетресенията тук и за ужасната буря на другия ден. А тя ми връща отговор "Спокойно, нищо не изпуснах. Ръцете ми още треперят от бурята снощи в океана, а земетресението го преживях в Милано".

# 718
  • Мнения: 724
Честит празник! Дано спрат тия трусове вече!!!
Днес моята госпожица става на 6 мес.
Princess83 браво на майка ти, голям герой е била. И аз имам братя близнаци, но те са по-малки с почти 2 години от мен. Стана ми интересно в каква количка ви е возила женицата. Моята майка, отначало, е нямала двойна количка, използвала е моята и на братовчед ми, излизала е все с приятелка. Чак по-късно като седнали, съединили две летни, купили и за близнаци (зимна), но почти не я ползвала. Тази количка все още е здрава, въпреки че аз и племеницата, че и щерка ми си играехме с нея, но стар материал - 33 годишна е!
Аз глутена мисля да го въведа с коричка бял хляб, няколко дни ще давам зеленчук и след това.
vladiii разсмя ме с отговора на кумата ти (не че е смешно).

# 719
  • Мнения: 14
Е хайде пишете де, няма свършване тази тема  Mr. Green

И гласувайте за заглавието което ми харесва  Heart Eyes

Забравила съм да ви се похваля че и Вики я захраних в началото на месеца, за сега не сме заместили хранене, защото трудно свиква с новите вкусове или по точно ги хапва само микс с тиква или морков Simple Smile Но вече му хванах цаката и се надявам занапред да хапва нормално. Въвела съм само зеленчук на обяд.
Трусовете бяха гадно преживяване, все още си доспивам, че съвсем ми се насмете режима  Crazy
Дано няма повече такива изживявания!

Весели празници, момичета !!!  Laughing

Последна редакция: чт, 24 май 2012, 19:20 от Mishlence_2

Общи условия

Активация на акаунт