Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Не - не беше това, но това ми се е набило на мен в главицата, и като копирах съдържанието на темата за него се сетих - та го написах... Дано не ми се сърдите... Със скоростта, с която изписваме темите и другото ще е още актуално за следващата. Аз също мисля, че всички са хубави Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
Честит имен ден на всички мами с имена на цветя!  bouquet Здрави, щастливи и много обичани. Лека бременност и още по-леко раждане.
Гледам, че доста вече се говори за усещане на бебето, но аз не мога да кажа за себе си. Имам чат път някакви трепети в корема, все едно съвсем леко схващане на мускул, не мога да го определя. Пола още не го знаем, но надявам се след две седмици да го разберем. Предстои ни и сватба на 29.04 и всичко е накуп. Ходя и на работа и въобще не усещам как минава времето. Докато се усетя и тази седмица минала....
Пожелавам на всички хубава и изпълнена с усмивки седмица  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 333
Честит празни на всички празнуващи Цветя и обичащи Цветя Simple Smile

Ние имахме от петък насам изкарахме "Три дни яли, пили и се веселили" защото нашата госпожица стана на цели 3 години и докато отпразнуваме първо в детската градина, после с баби и лели, и днес правихме детско парти...  беше голяма забава за всички, но за мен си беше доста уморително...още повече, че уж трябваше няколко дена поне да почивам заради зацапването... важното е, че девойката си изкара прекрасно и паднаха големи игри  Laughing

Зацапването ми изчезна, а утре рано сутрин ще ида да видим какво става и с отлепянето, но ми се струва, че трябва всичко да е ОК.

За усещането - първия път след 17 седмица усетих нещо и то беше вълшебно приятно... инстинктивно знаете, че е бебока Simple Smile  Сега аз съм с един от най-далечните термини и съвсем нищо още не чувствам.

Благодаря за темичката и пожелавам да я изпишем само с прекрасни новини и преживявания.

Нещо странично - не се появявам в началния списък - каква беше процедурата за там?

# 18
  • Мнения: 2 386
Добре дошли на новите момичета!

Уф, нямам търпение да идва моята ФМ на 16-ти..

# 19
  • Мнения: 1
Записвам се и аз в  новата темичка! И благодарим! Изглежда страхотно!  newsm51

Честит празник на всички празнуващи! Да се гордеят с имената и да си носят щастливо коремчетата пълни с бебчета! Simple Smile

Ние днес също се поглезихме..особено с ядене..Simple Smile един рицарски обяд и следобедни палачинки Simple Smile  newsm64

Аз след като си направих скрининг теста тази седмица, бях при лекаря който ми следи бременноста и ми предписа ФМ чак в 22 седмица... а следващия екограф между 8-10 май..в 16-та седмица и тогава ще разберем пола на бебето Simple Smile Пак има да си чакам 1 месец..питах го дали не мога по-често да ходя на екограф, но той каза че това е енергия (ултразвуците) който не  били полезни за бебето толкова често да се подлага на това... знам ли..

Хубава вечер ви желая и успешна нова седмица! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 558
Ето ме и мен в новата темичка!Честит празник на всички цветенца,тревички и билки Grinning Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Аз утре съм на ранна ФМ и малко ми е притеснено, че тия дни ми се изгубиха всякакви бременни симптоми newsm78 Ама и ходенето вечерно време до тоалетна падна до 2 пъти, май вече си повдигнаха нагоре и не притискат мехура ми толкова... Дано всичко утре е наред, стискайте палци за моите малки снежковци Joy

# 21
  • Мнения: 56
Честит имен ден и от мен на всички които празнуват днес!
Бъдете нежни и красиви, като имената които носите!

# 22
  • Мнения: 37
Записвам се и аз за новата темичка newsm68
Много е хубава, после ще си изпишем и другите заглавия smile3501
Белоснежка, не се притеснявай, всичко ще бъде наред -
аз нямам никакви симптоми, но съм си съвсем бременна smile3534
мойто жабче го видях в четвъртък.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26
Мен Цветница ме приветства с болно гърло и течащ нос  Cry Смуча прополки,пия чай с мед,но нещо не ми се получава,а утре трябва да пускам кръвни изследвания...

# 24
  • Мнения: 54
Здравейте мацки,
как сте днес?
vesinkata87 и на мен ми каза доки направо на ФМ след 20 седмица да ходя, че по-ранната била предтекст да те одрускат  соще малко парички и като че ли му вярвам..Тогава очаквам да видя вече и пол на бебчовците, че съм страшно любопитна Grinning Ако имам късмет може и на 2Д ехографа след 2 седмици да се види де, но гледам да не се настройвам за тогава, че да не се разочаровам:)
Усмихнат ден  bouquet

# 25
  • Мнения: 10
Добро утро ,момичета!
Да се запиша и аз за новата ни тема.
Вчера изкарахме вълшебно.Голямо готвене,но беше забавно.И вечерта с гости.
Сега се връщам от разходка с   animal037 и да ви кажа е дооооста студено.
Желая ви хубав ден!
 Hug

# 26
  • Мнения: 26
Добро утро и честита нова темичка и нова седмица!!!  bouquet Тази седмица е специална за мен , защото в края й си отивам удома!!! Party Темичката е прекрасна. Дано само хубави неща да пишем в нея - ритничета, пол и т.н. За ФМ и на мен ми казаха след 21 седмица да отида. Но аз и без това си бях намислила чак на тази да отидем. Нещо тия финанси летят и не можем да ги усетим, а какво ще стане като започнем да пазаруваме за малчо - направо не знам!!! #Crazy Абе живот и здраве да дойде , пък бабите ще помагат! smile3521

# 27
  • Мнения: 1 203
Здравейте, честита нова тема и седмица. Дано да е слънчева и хубава, предпоставка за което е, че ще е и по-кратка работната  Simple Smile
За ФМ - аз ходих и на ранната заради възрастта исках да ми измерят НТ и да се види носната костица. Иначе е въпрос на избор и ранната ФМ и БХС.
За втората от Марковс ми казаха, че е оптимално да се иде в 20-та седмица, ако резултатите от БХС са добри, а ако има някакви съмнения и не добри показатели, да се иде в 18-та седмица.
Хубав ден и дано скоро всички, които сме с гадене ни мине  Peace
 

# 28
  • Мнения: 1 639
Намерих една графика , която показва горе долу как е разположен плода  по месеци. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема! Благодаря за оформлението   bouquet
По повод усещанията - и при мен няма все още такива, но ще почакам търпеливо, стига всичко да бъде наред.
Вчера съгреших с една чаша розе и ми е малко гузно...вие как сте с виното?
Желая на всички слънчева, усмихната и кратка работна седмица

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт