За карането на колело...

  • 5 007
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 315
Имам и карам при хубаво време  Mr. Green. Ходя с него на работа.

# 31
  • Мнения: 1 234
Ako "Кайлъка" ми бе в близост - нямаше да слизам от колелото Wink

Чудесен парк. Искам да живея до/в него Peace
М-м да наистина е страхотен.Аз живея в другия край на града,но ако си имах едно колело въобще нямаше  да се замислям и щях да си ходя с него-колкото и да е за 15-20 мин ще съм там.Ама колело няма Sad

# 32
  • Мнения: 35 968
много искам да карам с Шани, да си връткаме заедно из квартала, но си си нямам велусопед!

имаш 3-4 месеца да притиснеш мъжО за такава покупка Peace

а кой ще гледа поколението?  Sick

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Майките от квартала бря. Знаеш колко голям избор имаш  Laughing

# 34
  • Мнения: 3 164

ми предимно по Младост, но ако има желание и договорка - където кажете!


Шани, сега разрах че живееш в Младост, комшийки сме Laughing(аз съм в "Дружба"1) и преди вашия квартал ми беше мнооого познат, но отдавна не ходя по Младост, та се зачудих къде по-точно, дали някъде около "Камбаните" или.... newsm78 страх ме е да карам където минават много коли, а и от кучетата също-аз понякога карам на езерото но и там е пълно с пуснати кучета, а децата няма кой да гледа за сега, но малкия като го дам пролетта на ясла и ще се вихря newsm39 може и срещичка да си организираме Grinning

# 35
  • Мнения: 3 569
Имам желание но засега си оставам с него. В тетрадката със семейни планове /нямаме такава:) / сме запланували всички да си имаме колела и да караме, караме .... Малката е още малка и засега не може да стане, но по-натам живот и здраве.
И ски ще ходим да караме тримата. И шейни може. Фен съм на спортовете. Вярвам в положителното им въздействие върху духа и тялото!

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гласувах с 2 опция. Имам колело, но много рядко карам.

# 37
  • Мнения: 5 622

 Сетих се да питам каращите колело нещо-къде можем да намерим багажник за велосипеди?  Thinking
От тези,дето се закачат на багажника на колата отзад и там се поставят две-три колела.Сещате ли се?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
трета опция съм аз Peace от мързеливите съм Embarassed

# 39
  • Мнения: 111
имам и карам в почивните дни Grinning

# 40
  • Мнения: 6 390
гласувах с 2.ра опция  Tired
имам, но от както се е родила малката, а всъщност още от половината ми бременност не съм карала  Tired
иначе сме големи фенове с мъжа ми на колелата  Party карахме най редовно на разни турове извън града, и на почивки почти винаги само с колелата сме ходили  Party

# 41
  • Мнения: 5 622

 А дали наистина има влияние върху общата форма карането на колело?  Thinking Говоря за често каране, не за състезателно..те са ми ясни, какви мускули имат на прасците от велосипедите.

 Щото аз като карам не усещам някакво кой знае какво напрежение някъде по тялото си и затова не съм сигурна дали това се води нещо като тренировка, или не  newsm78

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Айде ще си призная, не мога да карам колело Embarassed Иначе сигурно е готино, особено в морската градина.

С гордост заявявам, че колело се научих да карам миналото лято (бях на цели 30 лазърника). До тогава не се бях и опитвала, ама вече много, мноооого исках да се науча. Бях само за скрита камера, защото по алеята преди Братската могила (там се учех да карам) разни възрастни хора си се разхождат и току срещу тях лети една "леля" (демек аз) с колело и вика "бягайте, бягайте, още немога да завивам" Mr. Green Mr. Green А те спират и ме гледат, вместо да се дръпнат Rolling Eyes Те не ми вярваха. Е като разбраха, че наистина сега се уча бяха по-толеранти, та даже се чуваше "Горкото майче, на тия години да се учи на колело. Явно ще гони децата с него". #Crazy Joy Е, в крайна сметка за една седмица се научих да си владея колелото и да завивам и от тогава всяка вечер сме на гребната база или другаде. Сладка картинка - отпред Тати с малката на специална раница на гърба, после баткото и накрая аз (гордостта на тати -п нали мъж ми ме научи де Grinning). Нека малко да се стопли и тръгваме пак. Само, че тази година трябва да вземем столче за малката, че няма да се събере вече в оная раница Party

Общи условия

Активация на акаунт