От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 6

  • 53 444
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
изпуснала съм ви  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз да кажа, че утрешния курс на КД ще се изпраща след празниците. Не знам как стои въпроса за получаването от офис, но може би и то ще е така newsm78

# 47
  • Мнения: 874
NellyR ,що така бре  Outta Joint Вчера пък на мен ми писаха,че ще направят всичко възможно да изпратят нещата в четвъртък за да ги получим преди празниците-т.е. петък  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 53
Петък е официален почивен ден,т.е. четвъртък е последния работен.

# 49
  • Мнения: 874
Петък е официален почивен ден,т.е. четвъртък е последния работен.

Куриерските служби обаче ще работят Peace
    Това е от Еконт:
◦Всички приети на 12.04 (четвъртък) пратки ще бъдат доставени по желание на клиента на 13.04 (петък) или 17.04 (вторник).
◦Приетите на 12.04 пратки с посочен ден за доставка на 13.04 – пътуват с допълнителна услуга Приоритет.
◦В случай, че не е обявен изрично денят за разнос, пратките, приети на 12.04 ще бъдат доставени на 17.04 (вторник) или съгласно графика на обслужване на населеното място.
◦На 13.04 (петък) всички офиси в системата на Еконт ще обслужват клиенти при съботна работна схема: 09:00 -13:00 ч.
◦16.04 (понеделник) e официалeн почивeн дeн за Еконт.

# 50
  • Мнения: 1 162
 Имам отразени килограми от 93 курс на гъбите, но още няма никакво инфо за датите на раздаване. Както и да е, аз по-рано от следващата седмица сигурно няма да получа нищо newsm78 Куриерските фирми и да работят в петък - нали ще раздават само пратки с предимство, а нашите не са такива...

# 51
  • София
  • Мнения: 3 581
NellyR ,що така бре  Outta Joint Вчера пък на мен ми писаха,че ще направят всичко възможно да изпратят нещата в четвъртък за да ги получим преди празниците-т.е. петък  newsm78
Ето това са ми писали : "Курса за момента се очаква да пристигне утре вечерта така ,че най вероятно ще се изпратят след празниците."

А Еконт ще работят в петък, ама само до обяд и само за получаване. Ако пращате нещо, то ще тръгне във вторник, така че няма смисъл. Така ми казаха на мен днес, затова питах КД дали има вероятност да пратят нещата утре и да дойдат в петък Peace

# 52
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Благодарности и     bouquet   за новата тема!

Стискам палци на всички, чийто пратки са били в изгорелия камион на Е, да получат безпроблемно необходимото обезщетение!    Peace

# 53
  • Мнения: X
Имам отразени килограми от 93 курс на гъбите, но още няма никакво инфо за датите на раздаване. Както и да е, аз по-рано от следващата седмица сигурно няма да получа нищо newsm78 Куриерските фирми и да работят в петък - нали ще раздават само пратки с предимство, а нашите не са такива...

Ето това ми отговориха на мен, но аз ги питах за взимане от централния им склад:

"Здравейте,

Курс 93 е все още в обработка.
Раздаването на пратките е предвидено за първия работен ден след
празниците.

Поздрави"

# 54
# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ако някой е ползвал uktobg и Габко - моля да направи сравнение - за София, за цената виждам, интересуват ме другите условия   Rolling Eyes

Благодаря   bouquet

# 56
  • Мнения: 372
Аз да се оплача от Рапидо - това е куриерската фирма с която КД вече праща доставките за София. Оставих моя мъж да взема пратката, а те са му взели 29лв за 6кг (от които 12 наложен платеж за КД, 14лв доставка от София до София за Рапидо Shocked Shocked = 28 както ги сметнала жената от куриерската служба и той й дал 29  Shocked Shocked).

Малко по-късно се обадиха пак оттам да ми кажат, че не са ми сметнали правилно пратката и била към 5лв, а не 14 за Рапидо и са дошли пак и върнали 8лв. Абе какви сметки, какво чудо, все не ги изкарвам, ама ...  ooooh! ooooh!

Много зле, не знам как КД са решили изобщо да ги ползват, но аз си чакам последната пратка и приключвам с тях. Тези ми пратки дойдоха 6 дни след пристигането на камиона в БГ и досега ползвах КД само защото не вземаха на обем и куриера им за Сф беше доста евтин, но вече като го няма това удобство са хем бавни, хем скъпи.

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
аз, честно казано  Rolling Eyes като избирам первозвач - гледам и да ми удобен, като място на вземане  Embarassed

също ми е приоритет - да има добра проследяемост и чести курсове  Blush

# 58
  • Мнения: 3 642
a.l.e.n.a аз напълно спрях да ползвам Г. и в момента изпращам всичките си пратки към уктобг и за сега съм много доволна. Това, че знаеш точно кога ти е пристигнала пратката и те уведомяват веднага е голямо предимство за мен, дано да продължават да работят така изрядно и за напред.

# 59
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
благодаря много - точно това ми направи впечатление, за да разгледам сайта им  Peace радвам се, че потвърждаваш  Blush

Общи условия

Активация на акаунт