Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 815
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 723
За 41-42ч една тема -няма сън ни денем, ни вечер.... Hug

# 721
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
DAMON , кефиш ме с упорството си. Честно казано мисля, че хич не симпатизираш на Мустафа, но те кефи да провокираш другите. Получава ти се перфектно Simple Smile

 smile3521 smile3521 smile3521

ДАМОНЧЕТО не само че не симпатизира на Мустафа, ами и следи филма отгоре, отгоре, колкото да не изтърве основното. Но е забавен, признавам си и мен ме забавлява. А като зачезне за по-дълго, някак си ми "липсва", колкото и извратено да звучи.

# 722
  • Мнения: 353
DAMON , кефиш ме с упорството си. Честно казано мисля, че хич не симпатизираш на Мустафа, но те кефи да провокираш другите. Получава ти се перфектно Simple Smile

Знаете ли и моята майка е същата. Просто явно си има такива хора. Дори да не харесва някой на пук на теб, защото ти харесваш друг, тя ще вика, че този който харесваш е нищо, а пък онзи дето тя не харесва е супер. Ей така на пук, да те дразни. Винаги, ама винаги го прави. Не мисля, че се храни с енергия по този начин, но сто процента изпитва удоволствие от това да те дразни. Иначе аз страшно много си я обичам, но просто си е такъв човек. И това го прави главно в къщи, с чуждите хора избягва да го прави, но в къщи е стихия.

# 723
  • софия
  • Мнения: 1 021
Привет и от мен!
много хубав финал на серията....тази Фати, колко беше сладичка , усмихната на вратата със  "сюрприз" на уста....и Керим....първо мигна неразбиращо....после всичко му просветна......ех, как ги харесвам комшиите за това...само с поглед да казват толкова много, в нашите сериали и най- простото по три пъти ни го обясняват, така и хубава да е историята - пак я скапват....

Мукито- жалко ако не я хванат. .....Куба Либре - добре си гоказала...справедливи сме от  МУкасинка, даже препоръчваме на ..."каквото повикало, такова да му се обадило"!!!

Л Д,- радвам се че ти харесва начина на приемане в клуба , щото на който му харесва - влиза и той...добре дошла Hug
много ме разсмяха стихчетата на  "Калина", качени сега от Милена
както разбирам нашта тиква Муки е вдъхновявала  не от вчера.....еее, ако и тя го знаеше - много щеше да е доволна....

# 724
# 725
# 726
  • софия
  • Мнения: 1 021
Скрит текст:
Дамонче,  за пръв път имаш разумна теза.....Фати за да е щастлива , да започне на чисто, простила на всички , но сама с нови хора на ново място.....

- за нищо на света няма да те подкрепя, но все пак това е доста разумно в сравнение със старото - да се събира с Мустафа - драго ми е че си наясно - поздравления! / ако нещо не съм те  разбрала, извинявам се/

# 727
# 728
  • Мнения: 0

Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува!

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 51


Златина,
Аз твърдя: Фатма е ОБИЧАЛА страстно САМО Мустафа .
След …го мразеше / омразата  също е страст…../
Но   всички ние знаем ,че старата любов ръжда не хваща и ако му прости …….. и се виждат често ,кой знае?
Аз  очаквам  Фатма да прости и на двамата ,но да зареже МИНАЛОТО си  и двамата    .
 Да гледа напред   с НОВИ  хора/ без тежести и болка     /


Демонче, ама много си чувствителничка бе  Laughing какво , не можеш да напишеш думата изнасилване ли  NaughtyИ защо  newsm78 има в туй храстче зайче , ама да видем кога ще изскочи Wink Права си обаче за нещо, наистина го обичаше Мустафа(не знам дали е било страстно, но да приемем), а сега определено си го мрази ... страстно  Joy JoyИ миналото отдавна го заряза тя, сега нейното бъдеще е една бяла рокля, ушита с много любов от самата нея . Забележи, ушита собственоръчно  Peace, а не купена готова. Ей на това се вика желание  Wink

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 14
Малко разяснение за DAMON. Има съществена разлика дали някой /в случая Мустафа/ е станал невменяем преди или след извършване на престъплението. В първия случай той няма да носи наказателна отговорност, а ще му бъде назначено лечение. Във втория случай, ако по време на изтърпяване на наказанието си стане невменяем, той ще бъде лекуван и ако оздравее, ще си доизлежи остатъка от присъдата.

# 731
  • Мнения: 1
Психично болните не са наказателно отговорни, но се изпращат в специализирани заведения. Така че, колкото и да ти се иска Мустафа да излезе на свобода няма да стане, Damon ! Ако бъде излекуван, той отново ще бъде наказателно отговорен, душичка ! Много ми е интересно, какви ще са ти разсъжденията за финала, когато Керим и Фатмагюл живеят щастливо,безумно влюбени ? Ааа, сигурно ще кажеш,че ФАТМАГЮЛ СЕ ОБЕЗЦЕНИ КАТО СЕ ОМЪЖИ ЗА НАСИЛНИКА КЕРИМ (само това прочитах от постовете ти, защото беше с големи букви)  Peace
Татяна, писали сме едновременно  Hug

# 732
  • Мнения: 0
Вие как мислите,дали Фахретин не започна разговорът със синът си,след разговор между него и Мерием?

# 733
  • Мнения: 427
[video][http://vbox7.com/play:84a07479e4/video]

# 734
  • Мнения: 427
Извинете ме ,просто си го отворете във vbox-a:)

Общи условия

Активация на акаунт