iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 33-а тема

  • 35 407
  • 754
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326


Предишната, 32-а тема е тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648066.0

Как се пазарува:

Накратко:

За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес), но не Маестро!

-реален e-mail адрес,

-регистрация в iHerb.

iHerb не работи с PayPal.

Регистрацията се прави така:

-попълваме e-mail адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).

Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка  в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, не ползвайте никога услугите на DHL или UPS!

Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-носим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.
_________________________________________
* От 18 Януари 2012 транспортът струва 6 $ до 40$ до1814 gr,
за поръчки от $40 до $80  до 1814 gr струва $4

**Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта. Дано ви е станало ясно.

Полезни линкове:

Специални промоции
Безплатни мостри
Продукти, със скоро изтичащ срок на годност


Приятно пазаруване!



ВНИМАНИЕ!!!
Не поставяйте кодовете си в подписи, полета за титли, местожителство, личен текст!
Не ги публикувайте в други теми!
В противен случай ви грози бан!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Да повторя въпроса си от предишната тема:
Свърши ми ванилията и сега мисля да избера някоя от тези:
http://www.iherb.com/Simply-Organic-Madagascar-Pure-Vanilla-Extr … l-oz-118-ml/31341
http://www.iherb.com/Flavorganics-Organic-Vanilla-Extract-4-fl-oz-118-ml/32876
http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Organic-Fair-Trad … l-oz-236-ml/35935

Затова търся отзиви Simple Smile



*******************************************************************************
Kод за  $5.00 отстъпка  LAV475   при първа поръчка:
Безплатна доставка за  поръчки над 40$ до края  на  м. Април
********************************************************************************

# 2
  • Мнения: 3 416
Просто да се запиша-Bobka благодаря за темата Hug




код за 5$ отстъпка KUT353

безплатна доставка при поръчка над 40$ до края на април

# 3
  • София
  • Мнения: 813
Взех ето тези витамини, http://www.iherb.com/Rainbow-Light-Nutri-Stars-Chewable-Multivit … ble-Tablets/17962
В началото си ги гризкаше без проблем, не му бяха особено вкусни, но става. От няколко дни откри че може да ги гълта, съответно ги гълта. На опаковката обаче пише изрично да се дъвчат, да не се гълтат. Сега съм в чуденка, да му ги стривам, пробвах на по малки парченца да ги чупя, просто по лесно ги гълта  ooooh!.
Дали е такъв проблем, в корема нали ще се разградят,евентуално по бавно ще се усвоят... Вие какво мислите  newsm78.

Честита нова тема Bobka    bouquet   .

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за новата тема   bouquet

Обмислям да поръчам астаксантин Blush избах водораслов  Rolling Eyes трябва ли да го съобразя с нещо - да с еприема с нещо или да се избягва приеам с нещо  Rolling Eyes



Код за 5$ отстъпка POP824 при първа поръчка.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 10:00 от a.l.e.n.a

# 5
  • Мнения: 1 167
a.l.e.n.a хубаво е да се съчетае с омега 3.



                               
                                    Kод NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com:

# 6
  • Мнения: 492
Правиха ми изследвания на микроелементи -калций и магнезий. И двата са на долна граница Shocked. Пия магнезий и вит.Д от доста време , в достатъчни количества, съгласно обсъжданите тук :
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/18335
http://www.iherb.com/Nature-s-Bounty-High-Potency-Magnesium-500- … 100-Tablets/32359

Защо се получава така, според вас и какво да вземам/от сайта/- комбинирано или поотделно, че да си наваксам липсите ?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
Betelgeize, щом пише изрично да се дъвче, значи така трябва да се приемат ...редполага се, че точно тези витамини, по този начин, по-добре се усвояват от организма.
Но защо не му предложиш детски витамини, които се гълтат?! Не одобрявам много дъвчащите, защото остатъците от вит. Ц  по зъбките могат да разрушат зъбния емайл, отделно повечето съдържат захар, която също не е добре за зъбите. Дъвчащите/течните витамини са подходящи за деца, които не могат да гълтат хапове и естествено има някаква нужда от тях.


*******************************************************************************
Kод за  $5.00 отстъпка  LAV475   при първа поръчка:
Безплатна доставка за  поръчки над 40$ до края  на  м. Април
********************************************************************************

# 8
  • София
  • Мнения: 864
здpавейте,
може ли да ми кажете телефон на който мога да звънна и да попитам дали пpатката ми не е на митницата вече че нямам бележка а подозиpам че ще ми я пуснат днес. А нали идват 4 почивни дни и не искам да седи там. Освен това май начисляват такса за пpестой доколкото си спомням Така че помагайте моля ви!

# 9
  • София
  • Мнения: 813
Bobka, ако знаех че ще научи да гълта, сигурно щях да поръчам нещо гълтащо се. Тези ми харесаха като състав, и сме съвсем в началото на опаковката. ще видим как ще я караме с това гълтане. Течни не взех, че прави асоциация със сиропи, и се почва едно тръшкане, едно чудо. Ще се опитам да го накарам да дъвче явно, ако не, ще ги счуквам  ooooh!.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
здpавейте,
може ли да ми кажете телефон на който мога да звънна и да попитам дали пpатката ми не е на митницата вече че нямам бележка а подозиpам че ще ми я пуснат днес. А нали идват 4 почивни дни и не искам да седи там. Освен това май начисляват такса за пpестой доколкото си спомням Така че помагайте моля ви!

Предполагам, че на този :
1250    Разменна пощенска станция при митницата    ул. "Веслец" № 84    Митница Столична     (02) 831-70-31
или най-малкото да ти кажат друг, на който да звъннеш. Друг е въпроса дали по телефона ще ти дадат информация и дали някой ще ти търси пратката.


 
newsm74 Код за 5$ отстъпка от www.iherb.com с код TOY665

# 11
  • София
  • Мнения: 16
И аз съм със същия проблем ! Обадих се на този номер в Митница София, но казаха че трябва да отида лично на 22 Гише и да проверя дали няма пристигнала пратка на мое име. Не правят проверка по телефона.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
a.l.e.n.a, избери си астаксантин с по-малка доза 2-4мг и го приемай няколко пъти на ден, което е по-добре от това да вземеш голяма доза наведнъж. Пий го с мазни храни, добре е наистина с Омега 3 както ти е писала Ниния, също в комбинация с други антиоксиданти. Досега не са известни странични ефекти при прием на препоръчаните дози. Също не е известно при бременност и кърмене какво се случва, така че по-добре да се избягва при такива случаи.


*******************************************************************************
Kод за  $5.00 отстъпка  LAV475   при първа поръчка:
Безплатна доставка за  поръчки над 40$ до края  на  м. Април
********************************************************************************



# 13
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ninia Благодаря!   bouquet

***********************************************************************************
5$ отстъпка при първа поръчка до $40.00:      UFO599     в    www.iherb.com
Безплатна доставка за поръчка над  $40.00! Ends April 30th, 2012.

# 14
  • Мнения: 113
Ninia, не можах да намеря в сайта астаксантин, който да не е извлечен от водорасли. Rolling Eyes Има ли изобщо такъв? Защото си мисля, че за моя Хашимото може да не е много подходящ?

Общи условия

Активация на акаунт