Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 335
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 485
  • In transit
  • Мнения: 11 834


 А ти от кои си доволна?




От тези с двете черти  Joy
А и аз такива търся, ако има някъде веднага ще скокна да си взема.  Mr. Green

# 1 486
  • Мнения: 34
Здравейте. Пиша тук, защото мисля че имам втора бледа черта на теста, но не съм сигурна. 5 ден ми закъснява вече. От два месеца правим опити. Последеният цикал ми беше на 04.05.17.  Сега трябваше да ми дойде на 01.06.17. Не знам как да кача снимка да видите.

# 1 487
  • Мнения: X
Здравейте. Пиша тук, защото мисля че имам втора бледа черта на теста, но не съм сигурна. 5 ден ми закъснява вече. От два месеца правим опити. Последеният цикал ми беше на 04.05.17.  Сега трябваше да ми дойде на 01.06.17. Не знам как да кача снимка да видите.

Влезте в prikachi.com и после като качите снимката копирате линка.

# 1 488
  • Мнения: 34
http://prikachi.com/images.php?images/838/9135838y.jpg дано не съм сбъркала нещо.Чертичката се появи още на 3 минута.

# 1 489
  • Мнения: X
Много, много бледа, но може и да има нещо. Направи пак след 48 часа или си пусни кръвен.

# 1 490
  • Мнения: 34
Благодаря Ви ,за бързия одговор. Утре сутринта пак ще направя тест, защото този беше преди 2 часа. Ако пак е бледа. Ще изчакам още 2/3 дни. А нормално ли е да имам леки придърпвания ниско долу в корема.?

# 1 491
  • Мнения: X
Ако си бременна е нормално да има нещо наподобяващо на ПМС.

# 1 492
  • Мнения: 34
Да точно така го усещам. Благодаря много. Пак ще пиша.  Wink

# 1 493
  • Мнения: 1 019
Много ми е интересно защо сте след закъснение и предполагаеми симптоми, а не си направите тест. Или е + или е - ... какво се измъчвате. Това е единствения начин да се разбере, а ние тук си даваме само нашето мнение, което може да няма нищо общо с истината. Успех на всички чакащи!

# 1 494
  • Мнения: X
няма смисъл да правите утре пак, изчакайте още 2 дни и направете. При 3 дни закъснение моя беше с плътна чертичка, изчакайте и успех!

# 1 495
  • Мнения: 852
Аз бих направила кръвен.тестът не е ли be.live? Ако е той,аз не му вярвам Naughty по-миналият месец един такъв ме подведе,а бременност нямаше.Дано при теб не е така и да се случи това, което желаеш
П.С. направи с първата урина,не гледай, че пише по всяко време  Peace

# 1 496
  • Мнения: 125
Благодаря Ви ,за бързия одговор. Утре сутринта пак ще направя тест, защото този беше преди 2 часа. Ако пак е бледа. Ще изчакам още 2/3 дни. А нормално ли е да имам леки придърпвания ниско долу в корема.?
За мен няма смисъл:* теста е положителен,аз бях по същия начин и се оказах бременна :*

# 1 497
  • Мнения: 34
Благодаря много на всички. Много сте мили.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 1 498
  • Мнения: 60
Здравейте, имам положителен тест за бременност, но нямам симптоми и вчера и днес бт ми е 36.9 Това нормално ли е или е признак, че ще загубя бебето?

# 1 499
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте, имам положителен тест за бременност, но нямам симптоми и вчера и днес бт ми е 36.9 Това нормално ли е или е признак, че ще загубя бебето?

Нормално е,не всички имат силно изразени симптоми и това е късмет  Simple Smile.Аз нито веднъж не съм повърнала,нито ми е ставало лошо и в 9-тия месец митках и изкачвах чукари  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт