Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 309
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 61
Предния месец теста ми отчете на 22 ден от закаснението

# 2 431
  • София
  • Мнения: 11 492
Как ги смяташ тези закъснения? Колко е дължината на цикъла ти, редовен ли е и кога за последно ти дойде?

# 2 432
  • София
  • Мнения: 7 645
ако цикъла идва долу горе през еднакъв интервал от време - 28 дни, 30 дни, 34 дни и тнт...
Закъснение от 22 дни, 7 дни и тнт са си супер мн. Тестовете отчитат още на 1-вия ден от закъснението.

Но ако ти мислиш, че трябва да ти дойде на една дата всеки месец, а цикъла идва всеки път след 10-12 дни закъснение и дори повече, това положение вече е съвсем друго.

Ако си имала биохимична миналия, то този цикъл може да не си имала овулация въобще, от където може и да идва закъснението.

# 2 433
  • Мнения: 61
Първия ден от последната ми менструация беше на 27 март ами имам едно приложение на телефона по него се съобразявам дологоре е редовен и аз незнам какво до си мисля

# 2 434
  • София
  • Мнения: 7 645
при долу горе редовен цикъл, закъснение с 22 дни и тогава положителен тест и после биохимична... значи, че си заченала по време на това закъснение миналия месец...

А сега това закъснение може да е заради миналия месец.

Просто отиди на лекар, за да ти каже причината....

При долу горе редовен цикъл закъснение от повече от 5-6 дни е задължително да се отиде на лекар, не знам как си чакала 22 дни, просто е безумно.
Щом искаш да имаш бебе, това звучи малко като несериозно да се оставяш. Може да имаш киста, проблем някакъв хормонален, от където и да се е получила биохимичната.
Не стой да чакаш нещо да се случи при такова голямо закъснение, а се обърни към добър гинеколог.

# 2 435
  • София
  • Мнения: 11 492
Първия ден от последната ми менструация беше на 27 март ами имам едно приложение на телефона по него се съобразявам дологоре е редовен и аз незнам какво до си мисля

Та ти дори нямаш закъснение, какви 7 какви 22 дни говориш?

# 2 436
  • София
  • Мнения: 7 645
o да, miamim е права.... Ако ти е дошло на 27-ми март, до днес са минали около 27 дни, не знам за какви 7 дни закъснение става дума да имаш в момента...
Това приложение май не е много в ред...

# 2 437
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Първия ден от последната ми менструация беше на 27 март ами имам едно приложение на телефона по него се съобразявам дологоре е редовен и аз незнам какво до си мисля

Всеки момент трябва да ти дойде по мои груби сметки, нямаш все още закъснение.

# 2 438
  • София
  • Мнения: 1 480
Днес ти е 29 ден от МЦ. След БХ е много вероятно овулацията да настъпи по-късно или изобщо да няма О в първия месец. Чакаш до 40 ден и ако няма М отиди да те видят на УЗ

# 2 439
  • Мнения: 5 468
Симонсита, вероятно дори нямаш закъснение. Както са ти казали, вероятно всеки момент трябва да ти дойде. Не знам от къде ги измисли тези 7 дни закъснение. Ако и миналия месец така си го изчислила закъснението, ясна е работата... Не е толкова трудно изчисляването. Взимаш средната продължителност на цикъла ти и от следващия ден, на деня в който трябва да ти дойде, започваш да броиш закъснение. Ако цикълът ти не е съвсем редовен, например варира с няколко дни, закъснение се брои след като мине периода на най-дългия ти цикъл. Например, ако цикълът ти варира между 28 и 31 дни, закъснението се брои от 33тия ден, т.е. на 33ти ден ще имаш 1 ден закъснение.

# 2 440
  • Мнения: 4 087
Календара и смята с очакваната дата на М за предишният цикъл, но тъй като тя е имала бременност, тази дата се е изместила и М е дошла по-късно......за това така този календар. Отбележи си в календара истинската дата на която ти е дошъл цикъла и ще си дойдат сметките на мястото.

# 2 441
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Календара и смята с очакваната дата на М за предишният цикъл, но тъй като тя е имала бременност, тази дата се е изместила и М е дошла по-късно......за това така този календар. Отбележи си в календара истинската дата на която ти е дошъл цикъла и ще си дойдат сметките на мястото.

Това с бременността някъде съм го пропуснала ....

# 2 442
  • Мнения: 4 087
Е нали БХ е имала....та закъснял е тогава цикъла, но календара няма как да знае за това, ако не е изрично отбелязано и си смята следващата, според средно изчислено и засечена менструация, според изчисленото за предишният месец.

# 2 443
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е нали БХ е имала....та закъснял е тогава цикъла, но календара няма как да знае за това, ако не е изрично отбелязано и си смята следващата, според средно изчислено и засечена менструация, според изчисленото за предишният месец.

И това БХ лично от нея не видях да е писано, а видях коментари на други потребителки, но не следя изкъсо темата може и да съм пропуснала

# 2 444
  • Мнения: 4 087
И утрогестан пи, та може и това да е доомазало нещата. Освен да чака....още някой ден и да направи тест, друга идея, нямам.

Тея календари са много ориентировъчни, трябва да си със супер точен цикъл/като мен/, че да може да разчиташ на тях. И пак не е сигурно! Аз съм с цикъл 28-9 дни, а в месеца в който забременях бях с изместена овулация на 19-ти ден, демек цикъла ми щеше да иде 31-2 дни....толкоз с това да чакаш календара да ти каже кога ще ти дойде...

Общи условия

Активация на акаунт