CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 20

  • 60 137
  • 796
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 272
Мина, Докато си в отпуск не могат да те съкратят. Връчиха ли ти предизвестие? Трябва да ти го връчат, да го отработиш и тогава да ти връчат заповед за прекратяване на договора. И ако са направили всичко това с предизвестието и в момента използваш платения отпуск който ти се полага като свърши отпуска отиваш в централния офис при прекия си ръководител - той трябва да ти връчи заповедта. важен е членът от КТ, които е упоменат в заповедта.
ако е 325 е по взаимно съгласие и обезщетението ще е минималното - за 4 месеца
ако е 328 е според трудовия ти стаж и осиг.доход и естествено ще е за повече месеци и по-голямо.
http://balans.bg/624-4-3-1-vidove-prekratjavane/
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281055.0 - виж и тази тема, макар и стара още е активна

# 751
  • Мнения: 2 070
Трудно ми е да приема, че може да вършиш друга работа за която друг ти плаща по време основната работа. Просто до сега не съм имала щастието дори за мен да е оставало време (примерно за обяд, закуска...) по време на работа....ако ме разбирате.

# 752
  • Мнения: 1 446
Трудно ми е да приема, че може да вършиш друга работа за която друг ти плаща по време основната работа. Просто до сега не съм имала щастието дори за мен да е оставало време (примерно за обяд, закуска...) по време на работа....ако ме разбирате.

Да, обаче идеята на тайния клиент е такава....Не може и няма как да ти е постоянна работа, няма толкова работа.

# 753
  • Мнения: 48 087
Е както работя до мола... почти ме навихте...

# 754
  • София,у дома.
  • Мнения: 23
Мина, Докато си в отпуск не могат да те съкратят. Връчиха ли ти предизвестие? Трябва да ти го връчат, да го отработиш и тогава да ти връчат заповед за прекратяване на договора. И ако са направили всичко това с предизвестието и в момента използваш платения отпуск който ти се полага като свърши отпуска отиваш в централния офис при прекия си ръководител - той трябва да ти връчи заповедта. важен е членът от КТ, които е упоменат в заповедта.
ако е 325 е по взаимно съгласие и обезщетението ще е минималното - за 4 месеца
ако е 328 е според трудовия ти стаж и осиг.доход и естествено ще е за повече месеци и по-голямо.
http://balans.bg/624-4-3-1-vidove-prekratjavane/
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281055.0 - виж и тази тема, макар и стара още е активна


Нищо не ми  връчвано.Уведомена бях по служебния телефон,който  е в мен,да си пусна отпуск.

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 4 107
Добре де, защо за таен агент Ви се струва странна обявата....че чак и стреляте?
Много ясно, това е за допълнителен доход.

Възможност за изпълнение на задълженията извън работното време.
 това как да го разбирам?

Ами това е таен агент. Тоест ти си работиш като офис мениджър, и преди и след работа ходиш по обектите....какво толкова странно има не разбирам.

мен ме интересува тръгна ли голямата американска компания с многото счетоводители с англииски или всичко остана въздух под налягане?

Ти нали си аптекар? Какво толкова те интересува.

И да, две са компаниите, които стартират тази година. През есента ще да е.

коя е втората компания? може и на лични  Hug

# 756
  • Мнения: 3
Добре де, защо за таен агент Ви се струва странна обявата....че чак и стреляте?
Много ясно, това е за допълнителен доход.

Възможност за изпълнение на задълженията извън работното време.
 това как да го разбирам?

Ами това е таен агент. Тоест ти си работиш като офис мениджър, и преди и след работа ходиш по обектите....какво толкова странно има не разбирам.

мен ме интересува тръгна ли голямата американска компания с многото счетоводители с англииски или всичко остана въздух под налягане?

Ти нали си аптекар? Какво толкова те интересува.

И да, две са компаниите, които стартират тази година. През есента ще да е.
аптекарка е баба ти от Поръбене. Аз съм предприемач с вече спечелен бизнес проест от ЕС и очаквам  тази година втория безвъзмезден транш!

Интересувам се заради близки и защото това е показател какво се случва в страната!

# 757
  • Мнения: 1 446
Втората е още тайна,не бива да ги компроментираме.



# 758
  • Мнения: 3
а 1-вата коя е?

# 759
  • Мнения: 2 229
Да питам нещо за Софика, ако някой знае - всичките им обяви http://www.jobs.bg/c11448#active_jobs 'for HP Account' / 'for HP Project' как да се разбират - работиш за и във HP физически, или си работиш в Софика реално по някакви проекти на HP, или зависи от конкретната позиция?  newsm78

# 760
  • Мнения: 3
доколкото знам това са проекти на НР, които обаче минават през Софика и се водиш техен служител а не на НР и взимаш по-малко пари!

# 761
  • Мнения: 1 446
Зависи от проекта,може да се работи в ХП офис,или в Софика офис.

Не се вземат по-малко пари, това са пълни глупости. Ние също предлагаме такава услуга,имам в момента кол център агенти,които даже вземат повече от други центрове,не по-малко, а са на наш договор.
Всички големи агенции предлагат тази услуга.

# 762
  • Sofia
  • Мнения: 4 107
Втората е още тайна,не бива да ги компроментираме.





С  А ли започва името и  Grinning?

# 763
  • Мнения: 1 446
Втората е още тайна,не бива да ги компроментираме.





С  А ли започва името и  Grinning?

Не,писах на лични. Решили са да е тук, но може и да понамалят бройката или да изтеглят за по-назад. Не виждам как ще намерим хора.
Идват и една софтъерна компания (средна), два нови проекта за кол център...ще бъде интересно лято и есен.

# 764
  • Мнения: 123
Да питам нещо за Софика, ако някой знае - всичките им обяви http://www.jobs.bg/c11448#active_jobs 'for HP Account' / 'for HP Project' как да се разбират - работиш за и във HP физически, или си работиш в Софика реално по някакви проекти на HP, или зависи от конкретната позиция?  newsm78
Казвам  Ви го от първа ръка - това е колцентърска работа, само че вместо чучнал на столче със слушалки, кръжиш в офиса на НР със слушалки и ту обслужваш клиенти по тел., ту по нет-а....работата е замаскиран Кол център агент. Моя приятелка работи в Софика и когато обсъждах с нея тези възможности и кандидатствах , тя ми обясни всичко и бързосе отказах.
Аз обаче Ви пожелавам късмет , защото от вчера съм на работа и сега се приготвям да тръгвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт