БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 96

  • 94 820
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
margi_vr, честит рожденик! Да е жив и здрав и да ви радва!
Прекрасни творения видях!
Кармела, страхотна колекция!
Не мого да изброя всички, но сте показали такива красоти - и Жеравна, и ботушчето, и Сис - уникално, и всички други, които съм пропуснала -Браво! Неуморни, сръчни ръчички newsm10

# 46
  • Мнения: 7 803
sis мерси за темата   bouquet

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Като се случи така - 4 страници, изпълнени с красота,  пак ме хваща яд, че и тук няма бутон "харесва ми" като във фейсбук! Сега мога ли да изброя всичко и всички, на които искам да кажа -  Hug Hug  bouquet Поздравления момичета!
Марги, да ти е жив и здрав рожденикът и да е хубав празникът ви!

Последна редакция: чт, 26 апр 2012, 15:44 от zori_man

# 48
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Срам, не срам- гол запис. Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 762
 Момичета, сега си изпринтих схемата на пумата, която бях свалила от едно момиче, което я беше постнало тук - ми тя не се чете, размазано е всичко. Може ли някой да ми я прати на bubu82@abv.bg  или да постне линк. И ако може да е със сребърната луна.

 Много благодаря   bouquet

# 50
  • Мнения: 338
лелеле, кога успяхте 6 страници да изпишете?!
и аз съм ЗА бутон ХАРЕСВА МИ  Mr. Green

детето е млад мъж и от днес вече е с име - Александер!
да е жив и здрав и тукашния рожденик, Марги, да ви слуша и вие - него.

# 51
  • София
  • Мнения: 209
Момичета, сега си изпринтих схемата на пумата, която бях свалила от едно момиче, което я беше постнало тук - ми тя не се чете, размазано е всичко. Може ли някой да ми я прати на bubu82@abv.bg  или да постне линк. И ако може да е със сребърната луна.

 Много благодаря   bouquet

имаш поща  Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Лелеееееее, тази воденица във всички сезони е прекрасна!

Марги, жив и здрав да ти е рожденика!

# 53
# 54
  • Мнения: 0
Момичета, записвам се в новата тема с още едни птичета на Валери Пфайфър:

http://carmelabiscuit.blogspot.com/2012/04/rose-chick-chat.html

И понеже нахлух в темата ви след близо две години почивка от гоблените,
вместо визитка - какво съм ушила досега:

http://www.flickr.com/photos/79177711@N05/sets/72157629844496893/detail/
много богата и разнообразна колекция поздравление
искам да попитам за жеравната
 http://www.flickr.com/photos/79177711@N05/6943883516/in/set-72157629844496893
чия разработка е не ми е позната ?

# 55
  • Мнения: 571
Да се похваля с мечето от езиковата. Утре заминава за рамка. И то е за подарък, но няма шанс да го видят тук, затова го показвам преди да съм го подарила.

# 56
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се похваля с мечето от езиковата. Утре заминава за рамка. И то е за подарък, но няма шанс да го видят тук, затова го показвам преди да съм го подарила.
Страхотно е станало. WinkСинчета днес ми се обади ,че ми е купило панамата и събота и неделя ще се захващам и аз.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 654

много богата и разнообразна колекция поздравление
искам да попитам за жеравната
 http://www.flickr.com/photos/79177711@N05/6943883516/in/set-72157629844496893
чия разработка е не ми е позната ?

Благодаря ти, както и на всички, които харесаха гоблените ми  Heart Eyes   bouquet

Разработката на Боженци (поне така се казва картината на Янко Янев, въпреки че няма нищо
общо с истинските къщи в Боженци - специално проверих това лято  Grinning) е моя и има какво да се желае.
Избрах да го шия на аида 14, но на по-ситна панама с два пъти повече бодове щеше да стане по-хубав.
Бях си направила и двата варианта, но избрах по-лесния  Confused

А Жеравна на teddybearm е просто прекрасна!  smile3501

# 58
  • Мнения: 124
Запис. Да не изпусна някоя красота.

# 59
  • Мнения: 7
Ай, ай, нова темаааа! Записвам се, но ни с етап, ни с готова продукция! Няма! Боря лицето на Иисус и действам по една спешна задачка, така че... като има нещо готово ще показвам!

Sissak,   bouquet Какви хубави лястовички си ни сложила като за начало! С песен да ни върви шиенето!  Grinning
nelito_6704, мммм, ама каква чудна и невероятно вкусна изненадка са ти направили тези девойчета! Бравос!   bouquet
margi_vr, честит ти рожденик! Нека расте здраво, весело, жизнено дете и нека пътя му бъде осеян с много радостни моменти и усмивки!  Tada
delfin4e, albenapd, didida, teddybearm, sissak, simpatiuh4e , браво, момичета! Отстрамили сте се с чудесни етапчета!   bouquet
Биляна, чудна къщичка! Направо мечта! Раздвижена, с много цветя, супер е!
Carmela Biscuit, впечатляващо красива колекция!  smile3501
Ееее, Марго, още по-хубаво е така!
люска, браво!

Като се случи така - 4 страници, изпълнени с красота,  пак ме хваща яд, че и тук няма бутон "харесва ми" като във фейсбук! Сега мога ли да изброя всичко и всички, на които искам да кажа -  Hug Hug  bouquet ...
Ми аз опитах, дано не съм изпуснала някой! И се присъединявам към идеята, при възможност за бутонче "Харесва ми"!

Общи условия

Активация на акаунт