БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 96

  • 94 804
  • 702
  •   1
Отговори
# 690
  • Троян
  • Мнения: 141
zhak   ако можеш според мен,ще стои добре с паспарту гоблена.Но ако имаш възможност разбира се.

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Момичета, някой ще обясни ли какви са тези игри, защото май съм пропуснала и нямам идея какъв е регламентът?

# 692
  • Мнения: 101
Записваме се и след жребии получаваш адрес на кого ще пращаш подарък-изненада.Проучваш си другарчето и в определения срок изпращаш.Разбира се всичко остава в тайна.Знаеш на кого ще пращаш,но не знаеш от кой ще получиш.Подаръка включва комплект гоблен ,картичка и каквото решиш да допълниш от теб.Може да прегледаш темите назад и да видиш осмомартенската или коледната игра.На мен много ми хареса и се забавлявах .В очакване съм на коледната игра.Дано съм обяснила добре.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614898.0

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 580
    Момичета, търся за моя приятелка Венецията на Шалее. Обещах и я, а сега не мога да си открия дисковете със схемите. Ще ви бъда много благодарна.  bouquet

         itodorova@abv.bg

URL[/URL]

# 694
  • Плевен
  • Мнения: 143
zhak
- разкошен гоблен си избрала за подарък  bouquetТвоя разработка ли е? Peace
Относно оформлението, на мене повече ми допада 2 , но ако има възможност да му сложиш паспарту/червено/.Не знам колко резерва си оставила отстрани ,но с помоща на сайта за рамки който сподели с нас преди време Дидито    bouquet   http://www.ramkite.bg /направих няколко проби -без и с паспарту Rolling Eyes

     

Има и един трик, за да стане по - ефектно празнична може да хвърлиш върху панамата малко сребрист брокат и като сложиш после стъклото -ефекта е все едно си я шила на ламена панама  PeaceПърво този трик го видях ,после го приложих и ми допадна Grinning

# 695
# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 414
   Момичета, търся за моя приятелка Венецията на Шалее. Обещах и я, а сега не мога да си открия дисковете със схемите. Ще ви бъда много благодарна.  bouquet

         itodorova@abv.bg

URL[/URL]

поща..............

# 697
  • Мнения: 0
благодаря ти Рере за идеите но сигурно ще ги приложа някой друг път за паспарту няма да има време защото ще го рамкирам сама а брокат нямам и вече не ми се ходи по-магазините
в нашият град за съжаление няма богат избор на рамки от левчето
 открих товаопитах и с още една рамка в бяло и черно
ако имаше обратното черно с бяло или само черно щеше да е по-добре но не намерих
а схемата е от нета но аз съм направила някои промени шапката трябваше да е цялата черна но мен откровенно казано ме домързя да шия толкова черно и затова импровизирах тези линии

# 698
  • Мнения: 571
И аз за Коледна Peace имам толкова много набелязани.... ooooh!

zhak благодаря за малките схемки, и tutune ще ми изпрати - ще натъкмя нещо.
Благодаря ви     bouquet  

И да питам тези, които са правили ключодържатели - с два ката панама затваря ли се капачето? В смисъл ключодържателят е с две лица и ако нашия само едно мотивче, от другата страна ще се вижда гърба, а гърбовете, които се получават при мен.... ooooh! не са за гледане. Та да ушия още едно мотивче и да ги сложа с гръб едно към друго. Олеее колко дълго стана, дали ме разбрахте? Ще се затвори ли капачето с 2 ката панама или ще е дебело?
С два мотива става много дебело. Аз правих и на гърба на мотивчето сложих цветна хартия. Дъщеря ми за нейния сложи малка снимка- стана много сполучливо.

# 699
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  bouquet
някой от вас шил ли е гоблен на фирмата Криф или срещал ли е ушит на тази фирма?

# 700
  • София
  • Мнения: 3 789
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  bouquet
някой от вас шил ли е гоблен на фирмата Криф или срещал ли е ушит на тази фирма?

Жак, тук сме http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=659969.15  Hug

# 701
  • Мнения: 9
zvinqvam se za ezika, no mi e preinstaliran laptopa. Iskam da Vi kaja 4e tova koeto ste satvorili e mnogo krasivo. I az shiq gobleni ot 5-6 godini. Sega iskam Hubavata Madona da q yshiq imam shema panama no koncite i nomerata gi nqmam. Molq vi koito gi ima da mi gi prati po nqkakav na4in na email: ludmila199@abv.bg. Blagodarq!

# 702
  • Мнения: 11 843
Не виждате ли, че пишете в теми от преди 2 години.

Ето ви новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793441.510

Общи условия

Активация на акаунт