Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 16 -та част

  • 23 096
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 778
Дани, кафеви очички чакай!  Hug

Пусто кафяво!33 години го гледам в огледалото и ми е писнало!исках нещо по-цветно е тека за разкош!
Има един калкулатор за цвета на очите и по него ми дава 50% кафеви и 2 по 25% за зелени и сини smile3534 newsm61

Е, значи за третото има голям шанс да докарате по-светли очички. Wink

# 736
  • Мнения: 2 211
Дани, давай го този калкулатор. Искам беба да е зеленоока, дай боже да вземе моя змийски поглед  newsm62 newsm62 newsm62

# 737
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен,мамчета!
{Женя_Иванова},според мен поискай да те видят на един ехограф,за твое собствено успокоение.Иначе,както казва Дани,може и от проблем с червата да те боли,аз съм така от два дни,днес закусих овесени ядки и се надявам да се отчета в 00.
Аз вече спя по 3-4 часа на нощ,направо е отвратително.Снощи голямо въртене беше,голямо чудо.Как ще се кара така без сън,не знам.
Да питам нещо мамите със серклаж-от вчера усещам някакво придърпване долу,и парене,придружено с бодежи.Не знам дали е нормално,но ми се струва,че това е от конеца и сега само това мисля-да не би да под напрежение конеца и да се скъса?Нищо по-различно не правя,почти цял ден съм в легнало положение,но като стана,го усещам това придърпване.Вие имате ли такива усещания и дали са нормални?
Аз в понеделник ще ходя на третата ФМ,и нямам търпение да видя бебето,че се притеснявам с всичките тия лекарства,дето ги изпих,дано всичко да е наред.
Иначе за очите-аз съм с кафяви,мъжът ми е със зелени,дъщеря ми взе очите на мъжа ми-светлозелени,въпреки,че казват,че кафявия цвят доминира над зеления.Сега пак се надявам бебка да вземе неговите очи.Така че,май е доста относително,да са живи и здрави само бебоците,пък очите са малък проблем.
Лек и усмихнат ден от мен!

# 738
  • Мнения: 4 778

Да питам нещо мамите със серклаж-от вчера усещам някакво придърпване долу,и парене,придружено с бодежи.Не знам дали е нормално,но ми се струва,че това е от конеца и сега само това мисля-да не би да под напрежение конеца и да се скъса?Нищо по-различно не правя,почти цял ден съм в легнало положение,но като стана,го усещам това придърпване.Вие имате ли такива усещания и дали са нормални?


И аз си го усещам конеца - в зависимост от позата. По принцип не би трябвало, защото няма нервни окончания там, но явно има и изключения. Той самият конец няма да се скъса, но аз се притеснявах да не пререже шийката.

Но ако пререже, ще има кървене. А и на мен ми огледаха шийката и казаха, че всичко изглежда ок.

# 739
  • Мнения: 473
Олей и  аз имам такова нещо серклаж де Outta Joint айдееее нов филм зареждам Mr. Green Не  ели време за нова тема? да не ни резнат Mr. Green

# 740
  • Мнения: 98
jp ,мерси за отговора,и аз в петък бях на консултация и на ехограф ми гледаха шийката,уж всичко е наред,ама се притесних от тези усещания,затова питам Hug,да не се филмирам излишно до вторник.

# 741
  • Мнения: 258
http://www.thetech.org/genetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Иве, как го усещате тоз конец?Аз тия бодежи ги имах и преди серклажа... ooooh!оф, не знам вече кое какво е...

# 742
  • Мнения: 473
момичета, аз мисля че колкото по-малко ги мислим тези неща и колкото по-малко се втеляваме за тях newsm78 толкова по-добре, опитвам се да го изграя позитивна, донякъде успявам, засега Mr. Green

# 743
  • Мнения: 576
Хо-хо-хо, днес сме много активни много ми харесва така  Peace
Давайте калкулатора за очите Simple Smile
Никол, аз съм с плацента по предна маточна среда. След като разбрах това се бях поразровила и открих, че това не е проблем, доста мамчета са така, разликата е в това, че по-късно усещат бебчовците. Опасничко е защото всяка от всяка контракция може да доведе до превия. Плацента превия пък значело, че е разположена пред родовия канал и тогава раждането е секцио.  Много мамчета са успявали с плацента превия, просто работата става с повечко лежане, а предна плацента е нормално срещано явление. Стискам палци да те зарадват с добри новини на следващия преглед!
Точно тъй  Peace
Тез конци как тъй режат бе, все пак месце е шийката, едва ли е толкова лесно...  #Crazy

# 744
  • Мнения: 965
Вкарвам аз сини очи на свекъра и свекървата, а на моя зелени и не ме пуска - не можело така Joy
Нашият род ще наделее.... 72% кафеви

На мен за конеца ми казаха, че ще го усещам след серклажа като съм седнала и ще свикна, но аз така и не разбрах какво е усещането /и по-добре де/

# 745
  • Мнения: 98
Дани,много е странно усещането,като седя седнала сякаш ми опъва нещо отдолу,като лежа нищо не усещам.И след тоалет имам едно парене,вече имам чувството,че от толкова миене съм станала прекалено чувствителна.А миналата седмица си пусках изследвания,и бяха нормални.Направо не знам вече,все да има нещо ooooh!
Ми май не е верен тоя калкулатор,на мен ми дава 50% кафяви,37.5 зелени,а дъщеря ми е със зелени очи.

# 746
  • Мнения: 258
имам чувството,че от толкова миене съм станала прекалено чувствителна:ooooh:
Не слагай интимния гел постоянно.Само вода и тва е.Аз слагам вечер само и след голямата нужда ксато измивам...Изсушаваш нежната кожа!Вземи си Гинофит, без парфюм.http://apteka.framar.bg/30017380/%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%84% … 200-%D0%BC%D0%BB-
Във Варна го няма.Снаха ми го поръча в Санита до Окръжна болница и го получи за 2 дена. Hug

# 747
  • Мнения: 307
Момичета побърках се ConfusedХодих до майка ми и на връщане се качих в такси.Та чух една хубава песен и позапомних текста.Викам си...''Ех,колко щеше да е хубаво да ни даваха да раждаме с музика за успокоение"Прибрах се у дома и я издирих-на Nickelback.До тук добре,ама като гледах клипа изтръпнах-момче и момиче влизат в родилното,тя ще ражда.Бебето излезе,но тя не оцеля.
Здухах се,разтреперих се...Какво беше това?Взех да се вкарвам във филми,че е знак...Ох,направо си ме хвана шубе и то много...Може да ви се струва глупаво от страни,ама аз се шокирах ooooh!Взеха вече едни такива мисли да ми минават,колкото повече наближава термина...сега и това...

# 748
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
аааа Рали никакви такива,не искам да си мислиш подобни неща,а само хубави.Радвай се че наближава,защото ще си гушнеш най- скъпото. Hug Hug Hug

# 749
  • Мнения: 2 211
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657174.new#new

Общи условия

Активация на акаунт