МАЙ 2012 - тема 15

  • 36 394
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 255
Честито на Верчетооо, да е жив и здрав  Борис,много да ви радва и бързо да наддава.

sweety85 и на теб честита рожба! Живи, здрави и щастливи Simple Smile Simple Smile!

# 31
  • София
  • Мнения: 66
Честито бебче на Верчето. Страхотно име, страхотна дата си е харесал младежа, а утре ще му честитим именния ден. Да и е жив и здрав, и бързо да качва на грамчета.

krisi72 няма срамни въпроси, питай каквото те вълнува. Аз в Четвъртък, т.е деня преди да родя питах докторката си относно обезкосмяването по време на секцио. Понеже вече нищо не виждах под големия корем, малко на сляпо се оправям и то с бръснача, абе не лъщях съвсем  Embarassed. Докторката ми каза, че ако има нужда нейната акушерка ще ме избръсне, но само триъгълника. Последно се оправях в Сряда, т.е до Петък не съм била съвсем гладка и въпреки това не са ме бръснели. Спокойно, аз си мислих, че и клизмата е нещо отвратително, ама нито ме е боляло, нито ми е било дискомфортно. Хората си знаят работата, а от нас се иска само да сме позитивни, да се радваме на това което ни предстои и да не се поддаваме на черни мисли и внушения.

Беки сега се върнах в старата тема и видях, че си ме попитала за баткото. Ами видяха се с малката, беше много впечатлен, искаше да я пипа за ръцете, накрая искаше да бута кошчето на бебето. Днес пак ще ми идват на свиждане и ще видим как ще реагира. Иначе във вкъщи той е шефа, прави баща си и баба си на луди, но още малко му остава. Мама като се върне ще го стяга  Simple Smile

Днес мина визитацията и бебчето е добре, няма инфекция, има малко жълтеница, и ако утре е добре и жълтеницата не се е задълбочила ще ни изписват.

Аз много се разписах, но за първи път от много време насам имам време за губене. Бебка спи и яде, аз съм сама в стая, даже на моменти ми е скучно. Чувствам се като на почивка, само дето не виждам морето през прозореца.

# 32
  • Мнения: 3
Поздравления на мама Суити за прекрасната Божидара, която се роди на моя рожден ден!
Поздравления и на Верчето за малкия Борис!
От сърце ви пожелавам здрави бебчета и бързо възстановяване! Много топлинка в сърцата ви!  Heart Eyes

# 33
  • Хасково
  • Мнения: 27
Стискам палци на майските майки!!! Всичко да мине добре за всички!!! Моят термин беше на 28.04, но на госпожицата не й се излиза въобще- нямам разкритие , нямам болки, та вече ще е майско малкото ми сладкишче. утре съм на преглед, взимам си и багажа пък каквото това  Simple Smile Искам на 03.05 да се събудя с бебче

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 12:17 от mima_rk

# 34
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
МОмичета влизам за съвет.Сутринта в 05:20 ми падна тапата.Изкъпах се и зачаках.До сега имам контракции но са на 7 или 8 мин. не падат по на често.Болките са поносими, но са си болезнени.Не искам да ходя рано в болницата и чакам да станат на 4 или 5 мин, но се чудя все пак newsm78Да тръгвам ли или да чакам още няколко часа да видя дали ще станат по начесто newsm78

# 35
  • Мнения: 240
Dilqnski, благодаря за отговора! Радвам се, че бебка е добре, много да я нагушкаш от мен  Hug  и баткото също, разбира се  Laughing
petq , незнам отговора, но ти стискам палци за леко и щастливо раждане, и скоро да се похвалиш!  Hug

# 36
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ох, май ще изчакам още малко newsm78 А, толкова ме е страх все едно ми е за първи път ooooh!

# 37
  • Мнения: 99
petq не съм експерт, но аз лично бих отишла да видя какво става. Така няма да се тормозиш  и притесняваш. Вземи си багажчето под мишничка за всеки случай (поне аз така направих при падането на мойта тапа) и стискаме палци при всички случаи.

Чакаме да се разпишеш ако е фалшива тревога. Ако пък те отняма да знаеш, че сме с теб и ще очакваме добрите вести  Hug .

# 38
  • Мнения: 92
Petq, и аз мисля че е по-добре да отидеп до болницата Simple Smile вземи и багаза за всеки случай Simple Smile
стискам палци  newsm32

# 39
  • София
  • Мнения: 66
petq ония ден говорих с моя колежка, която роди на 16 Април, но преносваше с 6 дни. Тя ми каза, че два дни е била с болки като твоите, накрая решила да отиде в болницата, била с 3 см. разкритие. Сложили и системата с окситоцин и за няколко часа родила. Мисълта ми е, че няма смисъл да се мъчиш. Отивай поне да те видят. Ако е започнала родова дейност ще те приемат и ще се погрижат хората за теб. Поне има възможност да ти сложат упойка, и за няколко часа ще си родила. Успех мила, и ще чакаме новини от теб  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 43
petq, по - добре си вземи багажчето и отиди да те видят. Ще чакаме новини.

# 41
  • Мнения: 1
Петя, ако още не си тръгнала искам и аз да наклоня везната на там. Вземи си багажчето, отиди да те видят, да не се тормозиш с някакви колебания.  Peace
Много стиснати палчета и успех! С теб сме! Чакаме да се разпишеш, когато можеш!  Hug Hug Hug

Дилянски
, много хубаво е реагирал баткото!  Simple Smile Дано да си я обичка много и да се грижи за нея и да ти помага на теб, най-малкото като слушка. Хайде дано всичко е наред и утре да ви изпишат. Ще чакаме да те посрещнем по домашно му!  Hug

mima_rk
  добре дошла при нас и успех и на теб!  Peace

# 42
  • Мнения: 7
Петя, хайдеее Simple Smile и аз съм за тръгване... поне ще знаеш какво стана, дори и да те върнат Simple Smile Очакваме скоро новина Simple Smile Всички сме с теб Simple Smile

Момичета, а аз наистина съм пингвин - краката ми са мечешки и не искат да спадат, корема ми е огромен, нито една тениска не ми става... от горещината ми става лошо и не мога и да се разхождам дълго, а само се карцирам по пейките  Joy Joy Joy Днес даже един познат ми обяснява "Кво ми се оплакваш - ходи раждай"  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 12:53 от zvun4e

# 43
  • Мнения: 240
Днес даже един познат ми обяснява "Кво ми се оплакваш - ходи раждай"  hahaha hahaha hahaha
Много умно. Той що не роди, като е толкова открехнат?  Mr. Green
zvun4e, и аз съм така. Отдавна нямам търпение, но последните дни съм просто в "насипно състояние", като мекотело...огромно при това. Все едно нямам мускули и кости  Confused

# 44
  • Мнения: 0
  bouquet Честито бебче на Верчетоооо! Да е жив и здрав малкия Борис и много да радва мама и тати!   bouquet

И аз се присъединявам към клуба на будуващите нощем, а както и на тези с оттекли крака  wavey Забелязах обаче, че като изпия една биричка вечер и си поспивам повече.  amiiii Дано да няма много критикуващи.
Предполагам, че ако спомена ще се образува и още една групичка - на тези мами, които не излизаме от wc... Но не ни остана  Hug Накрая ще си заслужава жертвите  Peace  baby_neutral
Аз тези дни забелязвам, че корема ми пада или е паднал... нз дали може повече. Може би бебо иска да избърза  newsm30
Сега като забелязах какво е положението на petq съм в очакване на още една прекрасна новина!   jumpuu

Общи условия

Активация на акаунт