Бебеправене - Тема 3

  • 24 741
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2
Абе момичета,има ли някой на 90 дневна диета от вас?Аз бях на Дюкан и все още съм,но не се чувствам добре с това месо,плодовете ми липсват страшно много,а и гладувам,ограничавам се,а не свалям.Стоя все на едни и същи килограми.Вие какво ще ме посъветвате?Писна ми от тея протеини,а и не мога да отделям всеки ден пари за пилешки пържоли,филета,и т.н.Свалих 5 кила,и ето,днес пак съм качила,а съм стриктна.Някакви мнения за 90 дневната?



Между другото смених си профила и името.Аз съм "shine_".Просто имах нужда да си сменя името,имах чувството,че този ник нейм не ми е на късмет нещо.Исках да започна на чисто тук във форума.Та така да знаете това съм аз "shine_"  newsm68

# 751
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Добро утро, Pretty, аз и illusion сме на 90 ДД. Аз съм много доволна, мога да ям абсолютно всичко, но в определени дни. Ето, днес са месо, яйца и млечни и ще си сготвя шопска салата за обяд и яйца по панагюрски за вечеря. Вчера ядох ядки 100 гр. и плодове, утре ще си хапна картофи, вдругиден сладко и хляб. Изобщо от нищо не се лишавам. До сега съм изкарала 3 четворки и съм точно 3 кила минус. Тази сутрин се теглих. Можеш да ядеш салати, месо, риба, сирене, кашкавал, плодове, ядки, всичко, каквото си пожелаеш, само спазваш дните. Ела в темата за 90 ДД да се запознаеш с нещата. На първата страница има много подробна информация. Лесно се свиква, понякога съм леко гладна, но се свиква. Вчера съм се нахранила с 1 банан, 1 ябълка, 7-8 сушени кайсии и 100 гр ядки и сушени плодове микс.

# 752
  • Мнения: 6 395
Момичета, пуснете си нова темичка, че ги заключват на 50 страничка Peace

# 753
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Как се прави нова тема?

# 754
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661530.new#new
НОВА ТЕМА

# 755
  • Мнения: 18
пожел;авам късмет на всички,и по-бързо да видим двете чертички:)исках да попитам далиу може  само с тестчета всеки ден  за ову вместо да си меря всяка сутрин БТ?

# 756
  • Мнения: 534

Писна ми от тея протеини,а и не мога да отделям всеки ден пари за пилешки пържоли,филета,и т.н.

Странно, не би трябвало да имаш финансови затруднения ... за набавяне на храна  Thinking
И какво от това?Това не е единствената ми регистрация тука,а и имам един компютър,3 лаптопа и 2 телефона с интернет...така.че не ми пука.

# 757
  • Мнения: 231
Dessie ima takav prestkoito ot4ita na 7 den ama ako ne se laga stryva okolo 30lv. az minalata godìna go polzvax ...Simple Smile))imai o6e malko tarpenie iz4akai do srada i napravi yrinen normalen 2dni predi cikal moge da ot4ete ti be6e s men na 8.06 nali:)

Nelka, Dessie, не знам дали ще ми повярвате, но съм се заредила с такива тестове като за последно. Взех Престо- в кутуйката има два теста- единия може да се използва по-рано, другия- след закъснението, взех си Surecheck за всеки случай, имам и един обикновен- купих си го от една аптека и ми го дадоха само като лентичка- в найлонова опаковка, без име Laughing
Имам чувството, че ще полудея. И аз съм с вас, момичета- на 08.06.
 Blush

# 758
  • Мнения: 806
Добро Утро  Hug
Малеее вие какво сте изписали!!!  ooooh!  Ще се върна да ви чета сега.  Мисля, че е време за нова тема.  Кой ще я сътвори?

Ей такова да ви пожелая

# 759
  • Мнения: 6 395
Има йова темичка,


Момичета известете модератора да заключи темичката, кой я е започнал?

# 760
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро Утро  Hug
Малеее вие какво сте изписали!!!  ooooh!  Ще се върна да ви чета сега.  Мисля, че е време за нова тема.  Кой ще я сътвори?

Ей такова да ви пожелая



Биби-джиби,

Това е старата тема. Виж линка за новата!!

# 761
  • София
  • Мнения: 4 142
Известен е модератор! Моля да не пишете повече в нея!!

Общи условия

Активация на акаунт