За Дюкан ний здраво се държим и отслабваме със тоз режим - 264

  • 50 668
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 170
Аз май ти казах чао...не ми се обяснявай.... Naughty ....

# 31
  • Мнения: 230
Шшшшшшшшшшш я по спокойно!!!Коя си ти,че да ми казваш,аааааааааааааааа? smile3533

# 32
  • Мнения: 170
Пиши си, не ми пречиш, ти си знаеш, носи си тежестта...а тя не е малка...

# 33
  • Мнения: 230
Тука има много заядливи женици.Тумба Лумба и още една,двечки.Като ви казах,че се местя и почнахте.Ай сложи си снимка да те видим дали си по-хубава от мене Тумба Лумба?Това,че съм носела тежест,не значи,че си нещо повече от мен.Не забравяй,че всеки един тук е дебел,или е бил дебел.Така,че....изобщо не ме обиждаш.

# 34
  • Мнения: 170
Хаха...

Да предложа пуканки и ... кой ще си признае, че е на моето мнение, ако не го е страх, де:


Първо - изтрила си поста с благословията...добре..ама ме напсува кръчмарски..да не забравяме факта...

Второ, дреме ми коя е по хубава...може и да съм аз, за себе си всяка е хубава....И съм повече от теб, от позицията на възрастта и постигнатото, вярвай ми....А ти дълго време ще се луташ незнаейки какво търсиш...

трето - чао

Последна редакция: сб, 02 юни 2012, 23:02 от Tumba_lumba

# 35
  • Мнения: 230
Айде аз изчезвам.Благодаря на GalaGuard!!!Пожелавам ти успех!!

# 36
  • София :(
  • Мнения: 215
                     Добра ви вечер  Hug
               Вещи, благодаря за новата тема и за грижата ти за нас  Hug  bouquet Обаче... пак си ме снимала изнивиделица за първата снимка...  ooooh!
                bub.ka, снощи си мислех, че липсваш...
                smileys, пийнах си още сутринта едно кафе от твоите, но станах в 11, та беше твърде късно да предлагам и аз  Rolling Eyes
                An.che, де го видя това лято  Shocked Аз започвам да си мисля, че настъпва поредния ледников период  ooooh!
                Пловдивчанки, страхотни сте  Peace
                А, elan71, това не се брои, я по-подробно се отчети какви ги вършиш  Naughty
                 Sivi, аз пък основно по подобен начин си хапвам триците, че даже и отгоре си слагам екстри... С 4П/3ПЗ си свалих 45 килограма и никак не ми беше зле..., въпреки че е наша си измишльотина.
                 Tumba_lumba  Hug Heart Eyes Алоууу, ти кого се опитваш да заблуждаваш, а!? Че тя тази котка е по- голям звяр и от теб  hahaha
                 velvetvoice, ей ти един   341uu от мен, дано подейства  fingerscrossed
                  О, dodojoro, ти само първите странички ли дебнеш  hahaha
                  shine_, бих ти пожелала успех, но... той зависи не от оправданията, а при теб друго не виждам. За съжаление в твоя случай в пълна сила важи приказката на крива ракета космоса и виновен... Както и да е, сполай ти! А бе... плю си ни, че и оттатък мярките на доброто възпитание мина даже, ама нейсе, ще се оправдаем с дюки амнезията  Wink
                 Да раздавам козинките аз, че ме чака мъж на легло...
    
                    Лека, мека, палава, розова, режимна и стабилна нощ  Hug

                

# 37
  • Мнения: 230
Чао Бао.....не си ти тази,която ще ми казва да се махам или не.Ей много заядливи ....има.Не ми се назовава точната дума.Е имаше и свестни в темата.Незнам защо като избрах другата тема с 90ДД и се нахвърлихте.Ама аз изобщо защо споделих тука и аз незнам.Да продължавам да ям само месо и да стигна до болницата сигурно,да ми напраят една две клизми и ще се оправя.Като не се чувствам добре да ям само протеини без плодове.... Ами не mimensita....Не са оправдания,защото именно заради този режим 2 дни вися в тоалетната дори се стигна и до кръвотечение,не се оправдавам.

# 38
  • Мнения: 170
Чао Бао.....не си ти тази,която ще ми казва да се махам или не.Ей много заядливи ....има.Не ми се назовава точната дума.Е имаше и свестни в темата.Незнам защо като избрах другата тема с 90ДД и се нахвърлихте.Ама аз изобщо защо споделих тука и аз незнам.Да продължавам да ям само месо и да стигна до болницата сигурно,да ми напраят една две клизми и ще се оправя.Като не се чувствам добре да ям само протеини без плодове....

Ако още веднъж ме напсуваш, ще ти е за последно....И, ако още правиш опити да ме обиждаш - също...ще информирам Админ...вярвай  ми....

# 39
  • Мнения: 230
И какво от това?Това не е единствената ми регистрация тука,а и имам един компютър,3 лаптопа и 2 телефона с интернет...така.че не ми пука.

# 40
  • Мнения: 170
И какво от това?Това не е единствената ми регистрация тука,а и имам един компютър,3 лаптопа и 2 телефона с интернет...така.че не ми пука.

Мммм супер, мултиакаунтинг, мерси, че си призна, а това, че ме напсува, ще отречеш ли, всички видяха - "Да те е@ба в простата", бяха твои думи, написани....

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И какво от това?Това не е единствената ми регистрация тука,а и имам един компютър,3 лаптопа и 2 телефона с интернет...така.че не ми пука.

Мисля, че вече прекали и премина всякакви граници. Прави тема, за да псуваш дюканките /не мисли, че не знаем, написаното остава/, въпреки това момичетата тук се заеха да ти помагат /да четат книгата вместо теб/, Ивка снощи сума постове написа заради теб /едва ли не е имала по-приятно занимание/... Нали си избрала диета? Добре. Никой не държи никого на сила тук, но държим на някакво възпитание, което ти, за жалост, не проявяваш.

Между другото, нямаш право на повече от една регистрация и това ще ти изиграе много лоша шега. Псувнята я изтри, но от модератора се четат и изтрити постове. Имай го предвид.

# 42
  • Мнения: 170
Аз ще сигнализирам за мултуакаунтинг, а Админите да вземат решение.

Не копирах псувнята, но мисля, че част от потребителите са я засекли и прочели, надявам се и Админите...

# 43
  • Мнения: 230
Айде чао.

# 44
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз ще сигнализирам за мултуакаунтинг, а Админите да вземат решение.

Не копирах псувнята, но мисля, че част от потребителите са я засекли и прочели, надявам се и Админите...

Ето затова трябва човек все да отговаря с цитати, защото преди години имах същия проблем. Пишат тъпотии, после ги редактират, като видят или им кажат, че ще си имат неприятности. Но първоначалния й пост може да се види от модератора и администраторите.

Аман!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт