Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Здравейте момичета! Съжалявам, че нахълтвам в темата Ви, но случайно намерих стара тема с мнения относно Втора градска болница. Искам да попитам има ли някоя от Вас, която да ходи при д-р Владова? Трябва ми актуална информация за телефон, кабинет и малко подробности - приема ли само за консултация, кои дни, по кое време мога да запиша час, за колко време напред записва?
Ако сметнете, че не е уместно да пълним темата, моля Ви на лични поне за телефон  Praynig

Благодаря предварително и леко раждане   bouquet

# 31
  • Мнения: 3
Привет и от мен в новата темичка!
Ivality, smiley_girl и аз съм с вашия термин 01.10. и от скоро започнах да усещам бебенцето, но е още твърде слабо и непостоянно. Големи шутове още не съм усетила, пък съм и пълничка което също е фактор, доколкото знам. В събота съм на ФМ и ще узная пола. Simple Smile

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 152
Само да се запиша.... четенето събота Wink Много сте бързи- вече 3 страница Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 446
Канела да ти е жив и здрав рожденика.

Аз също утре съм на консултация и ще ни гледат надявам се да се потвърди усещането ми за пол. Корем почти нямам 4кг съм отгоре.......всички в работа се чудят какви такива бременности карам , та все не ми личи. Нося си всички дрехи , блузи , рокли и дънки. Накупих си и такива за бременни , но са за големите жеги.
Усещам го от 2 седмици , но още няма ритници.

# 34
  • Мнения: 45
имаме си нова темичкаааа Laughing

# 35
  • Мнения: 26
Да се запиша и аз най - накрая в новата темичка. Днес имаше работа и чак сега смогнах да ви изчета. Тези ритници май повечето ги чакаме. Направо нямам търпение вече да вземе да ме подритва да си знам , че му е добре. Hug Ние за пол - чак на 18.05. Моята упорито не иска да казва - може и да го е видяла, но защо не казва. newsm78 На няколко пъти я попитах - отговорите все бяха - на Феталната. Абе каквото- такова-живо и здраво да е!!!

# 36
  • Мнения: 36
Леле, колко много сте изписали аз докато се усетя, че има нова темичка!

Канела - честит рожденик, да ви е жив и здрав и много щастлив. А довечера изненадата - много хубаво!  Grinning

 За ритничета - и аз не усещам, пък и си имам сланинки, така че таткото няма как да забележи или усети нещо. Но аз сметка на това, аз от около седмица си усещам сериозно "присъствие" - побутване  и наместване, все по- интензивно. Уникално и прекрасно усещане!  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 5
Ние вчера как стреснахме нашето бебе. Ходихме на кино, на 3D в IMAX. И не се съобразихме, че звукът там е ужасно силен, те нали самото кино с това се хвалят. И филмът беше толкова наситен със силни звуци, че имах усещането, че ще му спукаме тъпанчетата на бебето. По едно време си сложих чантата пред корема, с надеждата да притъпя звука. Ама доста си шаваше милото, сигурно му е било мъка. Та, решихме, че занапред ще му спестяваме този ужас и няма да го водим Simple Smile Трябва май повече да се замислям преди да ходя на подобни места.

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Simple Smile
Канела да ти е жив и здрав рожденика newsm38
Ivette добре дошла, ще си имаме вече 3-та мама с близнаци  Simple Smile

Аз от няколко дни усещам побутване под пъпа, по-различно е от мърдането на червата ми, но все ме побутва и спира и все още не съм сигурна дали е бебо. То явно докато не ме изрита силно няма да се усетя  Joy

# 39
  • Мнения: 1 639
Бях на консултация , всичко е наред. Видях и бебчето на 3д  Heart Eyes , ама пол не се показа.
Беше седнало и с кръстосани крачета.  Simple Smile Пусна ми изследвания за спин , васерман , урина и кръвна картина. Утре ще ходя да ги правя.

# 40
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!

Радвам се за хубавите новини при вас! Днес бях на преглед и всичко е наред. Доктора потвърди, че е момък! Simple Smile Огледа го обстойно - всичко е наред. Даже ми каза, че бебо му е махал, докато го е гледал. Mr. Green А за усещанията аз все още не съм сигурна дали това, което усещам е бебето или просто ми къркори стомаха, защото моя е един особен и често ми се случва. Пък и съм с предна плацента. Чакам си хубав и здрав ритник, та да съм сигурна. Mr. Green

Да ви попитам, за който е наясно, дали има проблем да се ходи по дискотеки? Не, че съм се затърчала, но на 19-ти май един близък колега ни кани останалите от групата в Ялта (че той си е парти енимъл dance), а там музиката е доста силна и басова... Много ми се иска да отида, но не искам по никакъв начин да навредя на бебчо.

И още един въпрос - някоя от вас дали знае колко излиза раждането в Токуда по Здравна каса? Защото гледах, че имат такава клинична пътека. Уж гледах цените, ама нещо не разбрах... шматка съм и това е. Моля някой не толкова ошматен да сподели. Laughing

# 41
  • Мнения: 2
Mulberry, раждането в Токуда по ЗК е 1500лв. няма значение дали е нормално или секцио, и има пакет за бебето 400лв.(задължителен е) ако е нормално родено или 500 ако е секцио. Това се дава задължително! Иначе престоя е безплатен, а и имаше едно изследване на бебето (мисля, че беше на крачетата), което струва 100лв. но не е задължително. Ако не си по ЗК, всичко е двойно. Инфото ми е сигурно, защото края на март бях на ден на отворените врати, а и имат позната която роди там.
Присъствието на таткото на раждането е безплатно!  Hug Абе нагласи си за там към 2000 лв., но пък болницата и д-рите са наистина супер  Simple Smile, аз мислех там да раждам, но засега съм се насочила към ОБ, да ти кажа малко ме разколебаха парите Blush
Ааааа и честити сини гащи! Hug

# 42
  • Мнения: 54
За Токуда супер, супер...колко да е супер Simple Smile Ако искаш да раждаш секцио и си готова да те резнат и без показания, тогава ОК Peace
Mulberry там наистина музиката е силничка и басова и не бих отишла, че те вече всичко чуват малките...Пък и е пушаческо... Peace
stefitato даааа, моя приятелка така също казваше, че от 4 месец нататък не можели да ходят на кино, че бебо се бушувал Laughing

# 43
  • Мнения: 21
Дани (ако може да ти викам така), благодаря! Паричките вярно са много, но пък техниката и специалистите чувам, че са на ниво... Първо се бях ориентирала към Втора градска (все още е опция, де), но сестра ми, която роди там второто нещо ме поотказа... пък и искам таткото ако не да присъства на раждането, то поне да може да си вижда сина когато пожелае, а не чак на изписването... Затова май ще се ориентираме към частна болница - Св. Лазар, Токуда, Вита... нещо такова. Макар че четох, че във Вита няма неонатология, за Св. Лазар не знам. Има още време де, но искам отсега да се ориентирам към болницата, която ще избера.

Смайли, мен това, че е пушаческо, не ми пречи толкова, преди да забременея бях заклет пушач - опуквах по две кутии на ден. Ама си права за музиката, притеснява ме много това... Ще се обадя да питам и доктора по-натам и ако той каже, че не е препоръчително, ще изврънкам колегата да отидем на едно продължително кафе. А иначе секцио не искам, освен ако няма показания, смятам да си раждам нормално, че и без упойка. Ама да видим като почне раждането дали така ще мисля! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 54
Mulberry ами теб не те притеснява, но за бебето не се притесняваш, че е запушено..Това е все пак пасивно поемане на дима...Аз даже в заведения ходя само при непушачи...
 Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт