Виртуална изневяра и последиците от нея....

  • 97 680
  • 434
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Цитат
Мой приятел се запозна с жена си от един сайт, където просто си пишеше с жени и вероятно флиртувал.
Най-вероятно обаче е бил свободен в тоз момент, нали?     Laughing
Каква работа има женен мъж/омъжена жена, в сайтове за запознанства, ако няма желание да сменя половинката си?И ако е тооолкова щастливо женен/обвързан, чак не може без жена си/мъжа си, що изпитва нужда да се сваля с чужди особи?
Защото едно е да отидеш за кафе, например, и там да размениш 3-4 изречения флирт с човека на опашката, съвсем друго е целенасочено да се регистрираш в подобни сайтове, да търсиш определени типажи и да разменяш еротични чатове/снимки и подобни.


# 391
  • Мнения: 315
Ами дори и на това мога да ти отговора. Любовта не е задължително и единствено секс. Възможно е по някаква причина самия секс като такъв да не е на върха и тогава човек според мен дори е по-добре в чат да си запълни тва дето му липсва, отколкото да ходи да флиртува по опашките. Защото това си остава виртуално, стига да искаш де. А на живо вероятността да прехвръкнат и искри е много по-голяма и тогава по-лесно се дави коня.
Сега, самата регистрация понякога се прави именно с цел човек да може да пише в някоя тема, да даде мнение в някоя анкета или действително защото му липсват разговори. Не е казано задължително че се регистрираме за да си разменяме снимки на голите дупета.

А пък моя приятел беше сам, да - ама жената беше в кофти връзка. Намериха се обаче и сега са щастливи заедно и през ум не ми минава да  съдя някого от тях как и защо.

# 392
  • Мнения: X
Сам си противоречиш ....     Laughing
Първо
Цитат
Любовта не е задължително и единствено секс.
пък после
Цитат
Възможно е по някаква причина самия секс като такъв да не е на върха и тогава човек според мен дори е по-добре в чат да си запълни тва дето му липсва.....
След като "любовта не е единствено секс, защо не запълваш липсващото ти с другите аспекти на любовта, а все пак търсиш единствено и само секс?Навън?    Simple Smile

Както и да е.Каквито и доводи да "изкопаеш", няма да ме убедиш, че човек регистрирал се в такива сайтове и поддържащ контакти (виртуални или реални) и чатове там, обича и уважава половинката си.След като не му пука колко би я наранил, ако работите се разсмърдят (както в темата), отдавна му е безразлична.

# 393
  • Мнения: 315
Това не е противоречие никакво. Без секс не можем по природа ако щеш. Но дори секса в семейството да не е идеален това не значи че не се обичате най-малкото. Ето това е разликата между нашите две мнение и то е съвсем нормално, всеки с неговите разбирания. Затова е интересно да си чати човек, разбира доста гледни точки. В интерес на истината аз например бих казал че доста от жените, прекарващи часове в този форум - също запълват някакви дупки.

# 394
  • Мнения: 46 526
...Ама не всеки сайт е пълен с долнопробност все пак, има и такива и онакива...

Никъде не съм казала, че е ненормално да пише в сайт. Споменах, че аз пиша в бгмамма, той в такъв, който е за марката на колата ни.
Но има разлика м/у това и виртуална изневяра. Все едно да сравнявам това да ида на кафе с моя приятелка или да си уредя среща с непознат мъж, нали  Laughing

# 395
  • Мнения: 315
Е аз съм имал срещи с непознати много - ама в работата Simple Smile
Пък и честно казано и тук пишат мъже и вие си чатите с тях, дори има и теми за секса, където съм срещал доста подробности и направо чатове между двама трима. Иначе съм напълно наясно какво имаш предвид и съм съгласен, че има разлика в настройката с която всеки подхожда в виртуалното пространство.

# 396
  • Мнения: 46 526
Днес ще валят камъни. Аз и Elecotal на едно мнение!
 Joy

# 397
  • Мнения: 315
Е защо да не сме на едно пък, аз не съм извънземен Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 262
Мъжете само си търсят оправдание. Ама и вие... колкото и да е върха секса, можеш ли само едно и също ядене да го ядеш в продължение  на години?!

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 23:51 от EXIT_HUMANITY

# 399
  • Мнения: 3 231
Оф, това пък сравнение на партньора с чиния манджа.... добре бе, не ви ли прави впечатление колко е неуместно. Ми то е толкова неуместно, че даже няма да си направя труда да давам аргументи защо е неуместно.

Да сравниш човешко същество с чиния боб..... Евала.

# 400
  • Мнения: 1 262
А, никой не е казал боб. И агнешко да е, пак ще омръзне.  Laughing
А пък кой сравнява цялото същество... за секс стана дума.  newsm78

# 401
  • Мнения: X
Ама и вие... колкото и да е върха секса, можеш ли само едно и също ядене да го ядеш в продължение  на години?!
Тая асоциация с боба не се ли изчерпа вече?    Mr. Green
То по тая логика всеки път трябва да се прави секс с различен човек.Тъй де, да не омръзва.

# 402
  • Мнения: 46 526
Каква манджа, бре? Връзката е кухня - а в една кухня могат да се приготвят различни ястия всеки ден Mr. Green

# 403
  • Мнения: 1 262
А, различни ястия, ама все с агнешко... човек може да реши да стане вегетарианец по някое време от толкова много агнешко.  Laughing

# 404
  • Мнения: 3 231
То е толкоз тъпо това сравнение, че наистина ми е под нивото дори да го обяснявам на някой, който не го разбира.

Краси, впечатляващо е, но явно не се изтърква. Аз чак се чудя как не го е и казала цялото тази потребителка с хуманния ник "Боб, боб, боб, ми някой ден ще ти се прияде леща". Мисля, че всеки продавач на Женския пазар в София би ръкопляскал на божествения промисъл и оригиналност на това ефектно извинение за сексуалната изневяра. И не само - жената на мъжа от женския пазар дори би се вързала и би казала "Ех, тоя моя мъж беееее, дори като изчука съседката, знае пак как яку  да са управдай! Умничък си ми й! Ма как да ни гу убичам, ми уникалин си ми й"

Общи условия

Активация на акаунт