The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 783
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Честит Рожден Ден!

И аз искам да видя Мат и Ребека. Много ще е интересно, а не Ребека вечно да е самотна. Интересно ми е как ще реагира и като разбере, че Ленка е вампир.


Кво ще правим цяло лято, хора? Всяко лято почвам нов сериал да си запълвам времето, зарибявам се, и есента имам по 20 сериала да гледам. Поне лятото ще има Ерик и Суки Simple Smile

# 16
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Честит рожден ден, много здраве и късмет!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 193
Честит рожден ден   bouquet !

# 18
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!!   smile3510

# 19
  • Мнения: 6 493
the_vampire_diaries , бъди жива,здрава и усмихната! Щуро и шеметно лято ти желая

# 20
# 21
# 22
# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Аз си мисля че ще видим отново Клаус като злодей в тялото на Тай. Жалко че унищожиха неговото собствено предполагам ,че ще се лута в чужди тела известно време.Е за Каролайн е добре дошло (и с двамата на веднъж сега Joy).Мисля че Елена не е направила избор все още ,вампирското и аз ще бъде увлечено повече по Дейман.А Стефан просто ще я отхвърли в началото предполагам ,че няма да се примири веднага.До сега той според мен обичаше Елена заради качествата и като човек.А дали ще я харесва и  като вампир?Време  е да се появи и Катрин.
 

# 24
  • Мнения: 2 869
Нова фотосесия на Пол - http://twifun-bg.com/?p=195294

# 25
  • Мнения: 74
Страхотна е фотосесията. Много ме развесели Simple Smile!

# 26
  • Мнения: 28
Страхотна е фотосесията. Много ме развесели Simple Smile!


И мен!  Simple Smile

# 27
  • Стара Загора, България
  • Мнения: 0

Пол тука е страхотен!

# 28
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Запис  Peace

# 29
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Корди, страхотен аватар.  Hug От кога го чакам Джон Сноу да седне на железния Трон. Пък ако веземе и се събере с Денерис ще съм много щастлива.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт