The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 782
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 869

Така де, аз просто предполагам, но пък Джули Плек казва, че ще видим нови герои...

mokka - значи ще чакаме чак до октомври, така ли излиза ooooh! ?



Да, тази година такъв е графика.

В момента тече ъпфронта в Ню Йорк, има една камара снимки. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.385021141535083.78799.1 … 995756&type=1

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Що за тоалети имат повечето?  #Crazy Нина в нощница, Кат в нещо като нищо и за капак Аларик в червени гащи.  newsm78 Кандис за първи път ми харесва как се е облякла.

# 47
  • Мнения: 2
  Ааа, тези червени гащи са простоо  Joy Joy

# 48
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не мога да разбера какво не им харесвате на червените гащи , точно в стил Мат Дейвис са  Mr. Green.И пижамата на Нина ми харесва, каква талийка само.

# 49
  • Мнения: 6 493
А , Мат с очилата е тооолкова секси  Heart Eyes .

# 50
  • Мнения: 2 869
Не мога да разбера какво не им харесвате на червените гащи , точно в стил Мат Дейвис са  Mr. Green.И пижамата на Нина ми харесва, каква талийка само.

Абсолютно, на Комик Кон миналата година беше с лилави Simple Smile А Нина е супер!  Heart Eyes

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Не мога да разбера какво не им харесвате на червените гащи , точно в стил Мат Дейвис са  Mr. Green.И пижамата на Нина ми харесва, каква талийка само.


Ми като циркаджия ми е.  Laughing А на Нина роклето, ако беше от друга материя, щеше да е по-добре. Свикнала съм винаги да е класи над останалите в облеклото си.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 581
Писах на една снимка, че Нина ми изглежда много слаба с нощницата, чак като анорексична, и ме изтриха за груб език hahaha. Трябваше да се кланям сигурно на тоалета Mr. Green

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Писах на една снимка, че Нина ми изглежда много слаба с нощницата, чак като анорексична, и ме изтриха за груб език hahaha. Трябваше да се кланям сигурно на тоалета Mr. Green


Има някои доста фанатизирани фенове, които една дума накриво да кажеш, и са готови да те линчуват.  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 6 219
изобщо не ми харесва тази рокля, Нина наистина изглежда анорексична. и този цвят е по - подходящ за доста по - възрастна дама.


за сметка на това Кандис е с убийствен тоалет.

# 55
  • Мнения: 442
Роклята на Нина и на мен не ми харесва. А Кандис - горе-долу. Хубавичка е, но по принцип не ми харесва тя как се облича. Другите - биват.

# 56
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не мога да разбера какво не им харесвате на червените гащи , точно в стил Мат Дейвис са  Mr. Green.И пижамата на Нина ми харесва, каква талийка само.


Ми като циркаджия ми е.  Laughing

Мисля , че точно това му е целта на човека - да бъде като циркаджия.И точно затова ми харесва , харесва ми лудостта му  Laughing.

# 57
  • Мнения: 2 869
Аз съм повредена  Joy На мен ми харесват всички, начело с Ернесто!

Ето ви график за октомври

# 58
  • Мнения: 74
Ернест изби рибата Simple Smile Много е готин! Нина както винаги прекрасна Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 3 581
Това Arrow какво е? Някакво супер ли е или обикновено, с хора? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт