The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 823
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Мока, мерси за графика. Направо не мога да повярвам, че ще има осми сезон на Супернечъръл.

От всички облекла на снимките , само и единствено на Деймън стила ми хареса. Небрежен и секси.

# 61
  • Мнения: 2 922
Това Arrow какво е? Някакво супер ли е или обикновено, с хора? newsm78

Супер е май, играят Стивън Амел - беше върколак в Дневниците и Кейти Касиди - русото Руби от Свръха.

# 62
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
http://www.movieweb.com/news/watch-stephen-amell-as-oliver-queen … cws-arrow-trailer

Някакъв ще стане от лошо момче спасител.
Може и да е хубав ,а може и поредната тъпня да се окаже.По-принцип идеята не е особено оригинална.
Поживьом,увидим.

# 63
  • София
  • Мнения: 8 947
Това Аrrow е по комикс, така че най-вероятно ще има и от двете - хора и супер.

# 64
  • Мнения: 2 922
Бе мен ми се върти в главата, че е римейк на нещо, ама може и да се бъркам с другите два римейка

# 65
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
А за Красавицата и Звяра имате ли идея за какво ще е ? Дори и на приказката да е базирано, ми звучи интересно. Особено ако е звярът е някой като Илайджа или Клаус  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 3 581
ОО, това е спин-офф на Супермен сигурно, жалко че не е с Оливър Куин от Смолвил. Дано да участва и някой друг от сериала.

# 67
  • Мнения: 2 922
А за Красавицата и Звяра имате ли идея за какво ще е ? Дори и на приказката да е базирано, ми звучи интересно. Особено ако е звярът е някой като Илайджа или Клаус  Mr. Green

Римейк на сериал със същото име от 80-те е.

Инфо за всички нови - http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/05/arrow-and-beauty … tm_medium=twitter

Инфо за Arrow (не е спин оф) - http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/05/arrow-stephen-am … tm_medium=twitter

И Красавицата - http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/05/beauty-and-the-b … tm_medium=twitter

# 68
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
На Arrow и Cult мисля да дам шанс.А за Красавицата и звяра съм раздвоена.

# 69
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох добре,само 5 страници  Crazy Joy Joy Joy

Нахлувам стремглаво с туко-що изгледани последни епизоди  Crazy и края ме шокира...както сигурно повечето от вас,след малко ще ви чета  Mr. Green Но явно са погледнали в книгите наще хора и са си харесали идеята Елена да стане вампир,малко не ми се щеше,честно казано Rolling Eyes Само сал Мат и Джерами до някъде останаха нормалните Tired Да спомене и Рик,които се очакваше да умре,много добре извъртяха цялата история и съм доволна,пожелавам успех на Мат в новия сериал и ще го наблюдаваме от близко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Също така искам да изкажа моята благодарност за 20 епизод и последния,където Стелена моментите ме докараха да истинска радост,Стефко беше на ниво и съм много доволна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Историята с Дейман също беше интересна,до в един моменти си помислих,да не би пък всъщност той да е спасил Елена от удавяне Thinking Очаквам в новия сезон доста развитие и кой знае,Елена пак може да размисли  hahaha hahaha hahaha hahaha

И накрая но не на последно място разгледах фотосесията на Пол и съм очарована,трябва да се преоблека някой път с него(аватарната тема не ми влия добре Blush Joy Joy Joy)

Айде много стана,отивам да ви чета  Hug Hug Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 3 581
На Arrow и Cult мисля да дам шанс.А за Красавицата и звяра съм раздвоена.
Виж в общата тема има трейлър и на Revolution, изглежда обещаващ Peace

# 71
  • UK
  • Мнения: 600
Досега си преглеждах саундтрака на Вампирите и правих малко обновления и реших да ви поздравя с любими песни от 3-те сезона.

Стелена - Plumb - Cut - 01x10



Lifehouse - It is what it is - 01x22



ДЕЛЕНА - Never let me go - 03x19

# 72
  • Мнения: 2 265
Аз съм повредена  Joy На мен ми харесват всички, начело с Ернесто!


Ясно и аз съм повредена hahaha . Много ми хареса Нина, и роклята и цвета, и материята, и обувките, абе от глава до пети. Червилото е 100% нейният цвят ! А косата й... Heart Eyes харесва ми повече от всякога.
А пък роклята на Кат от афтър партито е адската Crazy !

# 73
  • Мнения: 2
Да ви попитам сещате ли се от кой епизод е сцената в която Елена получава бележка в която пише, че Стефан  Деймън идват за нея.Мисля, че някой я беше отвлякъл.Май там където набодоха Илайджа,но не знам?  newsm78

# 74
  • Мнения: 442
Мисля, че беше епизода в който Роуз(?) искаше да я предаде на Илайджа, но не знам кой точно беше.

Общи условия

Активация на акаунт