The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 827
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Мерси...  Mr. Green Шепърд си е ангел.  Mr. Green
И аз чакам да седне  Джон на Железния но май скоро няма да е.  Wink

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Нашият любим вампир/върколак Джоузеф Моргън има рожден ден днес. Да е жив и здрав и все така да ни радва от екрана.   Embarassed

# 32
  • Мнения: 21 332
Нашият любим вампир/върколак Джоузеф Моргън има рожден ден днес. Да е жив и здрав и все така да ни радва от екрана.   Embarassed


Ау да е жив и здрав сладура и все така да радва женските сърца и да им подкосява краката  Blush newsm59  party023

# 33
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Страхотна е фотосесията. Много ме развесели Simple Smile!

Е ,весела /поредица от смешни физиономии и глупави дрехи/ама оная след поляните е далеч по-хубава.Навява желание да го натъркаляш из тревата.

# 34
  • Мнения: 28
Да е жив и здрав, и много да ни радва!  Laughing

# 35
  • Мнения: 2
Нашият любим вампир/върколак Джоузеф Моргън има рожден ден днес. Да е жив и здрав и все така да ни радва от екрана.   Embarassed



Да е жив и здрав!  Heart Eyes

Много ми хареса фото сесията на Пол! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 922
Спойлери за Клаус http://twifun-bg.com/?p=195463

# 37
# 38
  • Мнения: 2
Интересни спойлери!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
ЧРД на the_vampire_diaries Simple Smile.

Аз да си кажа, докато не съм си изгубила мисълта. Сега след като кметицата и шерифката са отстранени от постовете си, може би новият злодей или новите злодеи, ще заемат техните места. Нали Джули Плек беше казала в едно интервю, че ще има нови герои които ще имат твърда гледна точка за това какво ще се случва в Мистик Фолс.
Предполагам, че сега като го няма Аларик, ще се върнат на местата си. Нали имаме група вампири, които изтриват спомени Peace

# 40
  • Мнения: 2 265
Е тези от съвета нали пият върбинка...?!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 581
Е тези от съвета нали пият върбинка...?!
Чак пък толкова не съм се съсредоточавала ( тая дума така ли се пише Rolling Eyes), ама не ми се вярва да сложат някой непознат на тези две места. Все ще измислят нещо, иначе ще настане една анархия..

# 42
  • Мнения: 2 922
CW прави големи промени в графика, тази година сериалите ще започнат през Октомври. Има и размествания. Дневниците остават по същото време, след тях на мястото на Кръга идва "Красавицата и звярът". Новият сериал на Мат Дейвис "Cult" ще започне на полусезона (февруари), което значи, че все пак можем да видим Аларик отново.

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/05/the-cw-fall-tv-2 … tm_medium=twitter

# 43
  • Мнения: 21 332
Нова романтика за Деймън Ай лов ит  Hug

# 44
  • Мнения: 2 265
Е тези от съвета нали пият върбинка...?!
Чак пък толкова не съм се съсредоточавала ( тая дума така ли се пише Rolling Eyes), ама не ми се вярва да сложат някой непознат на тези две места. Все ще измислят нещо, иначе ще настане една анархия..

Така де, аз просто предполагам, но пък Джули Плек казва, че ще видим нови герои...

mokka - значи ще чакаме чак до октомври, така ли излиза ooooh! ?

Общи условия

Активация на акаунт