За морето мама се вълнува,ФЕВРУАРЧЕ мъничко планува.

  • 27 021
  • 225
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 490
Честито ти сакче бамба оф май и  аз няма да издържа до другата седмица за да отида на доктор  Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 388
Здравейте момичета Simple Smile! Прахче много се радвам за теб  Hug. Стискам палци всичко при теб да е наред и скоро всичко да отшуми. Относно ранното ставане - странно, че и аз се събуждам рано, а вечер едвам гледам. Днес едвам се прибрах от работа, щях да заспя права  Laughing.
Успех на всички и очакваме новите момичета да се включат към нас  Wink.

# 122
  • Мнения: 208
... лошите сънища те първа ще ви подхващат. Особено към края. Не им се впечатлявайте много много. Тези хормони как ли не избиват...

# 123
  • Мнения: 678
Честито и на другите присъединили се към страхотната темичка....Момичета почивайте си колкото се може повече,,,Трудно е докато се види сакче,след това сърчице.....после главичка,ръчички ,краченца.....Но накрая си заслужава,особено като видим първата усмивка...
Нашия вече с такъв смях ми се смя тази вечер,че чак кака му пита-Какво  му  става?

Пийте си фолиевата,аз не съм пила никакви витамини,хапвах си плодове,зеленчуци и така...

# 124
  • Мнения: 143
Здравейте бъдещи февруарски мами Hug Малко ме е страх още да пиша , защото чакам преглед на 14.06 за да се уверим ,че всичко е наред.....
Аз правих инсе на 19.05 и 11 дни след това си направих кръвен тест-27.950 ЧХГ , а на 13 ден след процедурата беше -72.850 ЧХГ .....Сега времето не ми минава и само чакам датата на прегледа. Embarassed
Чета ви с радост и сълзи в очите и тихичко се моля да стигнем всички заедно до така желаният месец февруари 2013 год.....
 

За сега незнам какво друго да разкажа за нас ,защото съм много развълнувана Embarassed

# 125
  • Мнения: 147
Здравейте бъдещи февруарски мами Hug Малко ме е страх още да пиша , защото чакам преглед на 14.06 за да се уверим ,че всичко е наред.....
Аз правих инсе на 19.05 и 11 дни след това си направих кръвен тест-27.950 ЧХГ , а на 13 ден след процедурата беше -72.850 ЧХГ .....Сега времето не ми минава и само чакам датата на прегледа. Embarassed
Чета ви с радост и сълзи в очите и тихичко се моля да стигнем всички заедно до така желаният месец февруари 2013 год.....
 

За сега незнам какво друго да разкажа за нас ,защото съм много развълнувана Embarassed
alo_madona и аз същия случай като теб, след трансфер на 19.05. на 11 ден кръвния показа 33.67, а на 15 ден 263 ЧХГ и на 14.06 също ми е деня за преглед. Много се вълнувам, но още ме е страх да се радвам, знам, че е много рано. Дали на прегледа ще се види вече плодче? Моля се на Бог и аз да съм част от тази тема през следващите 9 месеца.

# 126
  • Мнения: 143
Boll много се радвам ,че сме заедно Praynig дано да минат прегледите и да се похвалим в групата с хубави новини Hug
Какво ще се види на прегледа незнам ,само се моля да не се разочаровам( и аз като теб още се страхувам много и постоянно го мисля..... Praynig

Добре ,че е този форум имаче щях да откача от нерви ooooh! и притеснения
Вие сте ми голяма подкрепа Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 297
alo madona, boll, много силно ви прегръщам - кураж! 14ти скоро ще дойде, силно вярвам, че ще сме заедно до края в темичката  Hug Hug Hug

# 128
  • София
  • Мнения: 239
Хайде момичета и аз да се похваля с един красив термин 14.02.2013  година..... Прахче,радвам се че и тук сме заедно миличка.... колко сме бременните мами за догодина?!

днес се обадих на  АГ ,мисля да пробвам при нов,при който не съм била до сега! той искаше да ме види още този петък но според мен да изчакам до другата седмица за по сигурно... колкото и да е трудно чакането...  Tired


сега някой знаят за мен ,други не...накратко...преживях за жалост 2 спонтанни аборта преди да се появи сина ми...и то все в края на третите месеци... беше ужасно но за сметка на това имам едно чудесно дете... след като разбрах новината (направих си тест)  се обадих и на ММ и е една неописуема радост в нашето семейство... предстой ни и сватба... по стечение на обстоятелствата се разделих с бащата на детето непосредствено преди да се роди малкия Боби...преживях много разочарования и падения в живота...нооо за всяко зло следва нещо хубаво,радвам се че нямам вече всичките проблеми на главата си,че сегашният ми мъж гледа сина ми повече от мен,има го за свое дете,предложи ми неповторим живот...сега детенце и сватба,която планираме още от края на миналата година... тааа това е за мен ..  Shocked Shocked голяяяма история...като в турски сериал  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 18:23 от desislava_87

# 129
  • София
  • Мнения: 297
Здравей Деси  Hug Много си преживяла и искрено ти желая само хубави неща от тук нататък!   bouquet

# 130
  • София
  • Мнения: 239
Благодаря миличка...дано всяка една от нас стигне до финала.... радвам се че ще изкараме заедно този не малък периодд  Hug Hug

# 131
  • Мнения: 143
alo madona, boll, много силно ви прегръщам - кураж! 14ти скоро ще дойде, силно вярвам, че ще сме заедно до края в темичката  Hug Hug Hug
Мерси мила Hug дано да сме заедно!
Десислава много се радвам за теб.....     bouquet    хубава дата сте си избрали. smile3534

Вие как се чувствате? Спи ли ви се ? Яде ли ви се?
Аз постоянно съм уморена и ми се спи , а сладко не ми се яде.....което е много странно за мен Embarassed

# 132
  • Мнения: 6 395
Здравейте девойки.

Деска, добре дошла в темичката и аз се радвам, че ще сме заедно   bouquet

При мен симптоми, почти няма, освен болката ниско долу, вие болка имате ли, че мен тя най ме притеснява  newsm78. Леко ми подпухна коремчето и все едно нещо ме натиска от вътре, а болкоте са като все едно ще ми идва, намалят вече де, но ги има. Освен това ми се спи и по- лесно се уморява....а и гърдите, особено вечер са доста надути и зърната са чувствителни и пишкам по- често, но не ми се гади ине ми се хапват различни неща, сякаш дори ми намаля апетита, но мисля че е от жегите. Стискам на всички ви палци за прегледите, аз съм за 15 ти , сутринта записана  Praynig Praynig Praynig

# 133
  • София
  • Мнения: 239
току що си сложих лентичка като на jane_anderson вижте какво чудовищееее има в мен Simple Smile))))))) Божеее от това нещо ,човек ще става...  Joy Joy

Мадона само усещам ,че сутиена ми е малък,все едно ще гръмна всеки момент... а за спането ,сега от както намалих и кафето достааа ми се спи! За сладкото ти споделям състоянието изцяло...много сладко ядох ама сега нещо наблягам повечко на солено... а и не мога да се сетя как беше с малкия... минаха почти 4 години  newsm78

Аз мисля към 21 да ида на преглед (ако успея да издържа разбира се  Joy ,ще чакам на линииката към профила да се появи поне малко подобие на ембрион за да ида Simple Smile)))))

# 134
  • София
  • Мнения: 297
На мен много ми се спи следобед, а сутрин ставам с петлите  Laughing
Засега нито ми се гади, нито усещам по-силно някои миризми, нямам типичните симптоми, което на моменти ме радва, а на моменти ме плаши...Но като чета темичките доста майчета нямат никакви симптоми през цялата бременност и са добре Simple Smile Яде ми се всичко, но сега гледам само да е здравословно и полезно, че преди бях свикнала на макдоналдс и кола в промишлени количества, както и цигари по една кутия на ден Simple Smile сега всичко се промени и се чувствам прекрасно! Дано и докторът да ме зарадва в петък  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт