Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 740
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 179
Купи си елда, тя е богата на желязо и достоен заместител на месото.  Peace

# 691
  • Мнения: 194
Лаленце, най-добре да ти каже доки дали трябва да пиеш нещо... моя например в момента, в който падна на 115 ми изписаха желязо да пия. Така, че зависи, при всеки е индивидуално!
Жени, не искам да чувам такива негативни мисли, само хубави неща трябва да са ти в главата, а и вече си в напреднала бременност, така че спокойно Simple Smile
daniela_di, аз работя, защото така се чувствам най-добре Simple Smile най-малкото е заради парите, в момента те са последното нещо за което мисля  Joy Обаче, като знам след серклажа как лежах у нас 3 седмици и какво беше чувството , не искам да се повтаря. Обичам много работата си и даже възнамерявам като родя (живот и здраве) пак да си работя, само че от вкъщи Simple Smile
Да ви се похваля, успях за пореден път да се епилирам сама и то по всички части на тялото Simple Smile малко ми идва вече зорно, а и това чекнене ме изморява много, ноо няма начин  hahaha

# 692
  • Мнения: 2 211
И аз продължавам да работя от нас и смятам да работя до финала, който живи и здрави се надявам да е август. Като родя, почти веднага ще започна да работя отново на половин работен ден. Какво да направя, много ценен кадър съм, не ме оставят на мира  Joy Joy Joy Joy Joy

За желязо яжте суров сусам, аз си правя сусамови разядки на кухненския робот с разни зеленийки и чесънче. Мога да дам рецепти ако искате. Ама вече ограничавам желязото, че стана ясно, че нямам нужда Simple Smile

# 693
  • Мнения: 194
Попии, те такива кадри като нас с лупа да ги търсят не могат да намерят  hahaha

# 694
  • Мнения: 2 211
Попии, те такива кадри като нас с лупа да ги търсят не могат да намерят  hahaha

хи-хи, майтап ли е

# 695
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Мерси момичета,значи купувам си елда и сусам,ПОПЧЕ кажи рецепта за сусама..))))Ще ям и орехи,червено цвекло и дробче ..)))Не ми се пият хапове от сега,но ако се наложи ще пия,ей сега една дружка ми каза че, червеното цвекло много помага..)))Ще го хапвам по често и коприва..)))Нещо не ми се спи тази вечер кукуряг  Joy Joy Сега открих и друго в кръвните тромбоцитите ми са 347 рефер,гр.140-440  newsm78 нямам тромбофлибия имам изследване генетично,аспирина го спрях като получих кървенето в 7-8 г.с. не съм пила,сигурно пак ще се наложи ,да видим доки какво ще каже,притесних се   Confused

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 00:29 от лаленце 74

# 696
  • Мнения: 835
Лаленце тромбоцитите са си  ти съвсем в норма,не се вкарвай в излишни филми душко.Аз да ви кажа не мога да спя даже и тази нощ хем беше прохладно.Аера а питах Сигридов за колагена,защото също много се впечатлих от ефекта му в/у шийката,но той каза че дори и да има ефект бил още на експериментално ниво и той не искал да "рискува"....а а тъкмо се надявах да го започна че освен основната цел за мен да ми опне и кожата малко.То аз нямам нужда изобщо защото пълнея с часове, и скоро не само ще съм опната ,но и  на китаец ще заприличам Joy

# 697
  • Мнения: 2 211
Добро утрооооо

Тази нощ уж хладно, ама пак се събудих плувнала в пот, сигурно ме пердаши хормона  Grinning Grinning Grinning
Да ви пусна едно сутришно изкушение, да нападате ягодите докато още им е сезона...


Лале, ще ти пусна рецепти на ЛС, да не спамя тук и да го превръщам на кулинарен форум. Наистина наблягай на цвеклото, даже можеш да си правиш сокче от него. Дават го за цялостно подобряване на кръвните показатели и горещо го препоръчват дори на раково болни!

Шайни и аз бях решила да пия колаген заради кожата, но като си погледна несесера с лекарства, който влача навсякъде с мен и реших да не си затормозявам черния дроб допълнително. Може да пия след като родя, засега само плескане.

Хайде пупенца, на отчет, аз малко ще поработя, но после пак съм при вас!

# 698
  • Мнения: 576
Добро утро мацки   bouquet

Попи, мерси за закуската страшна е:) Сестра ми преди около месец експериментираше в нас с американски палачинки, много не ги докара на вид ама на вкус бяха страхотийка  Crazy

Лаленце, черния дроб не е препоръчителен за бременни жени, понеже има високо съдържание на витамин А  Naughty

Вчера купихме диня за първи път дано да става за ядене, днес ще я заколя  Twisted Evil
Сега ще си спретна едно кафе, че от седмица не съм пила с моите болежки покрай тея чайове  kaffeetrmker_2

Във вторник съм на преглед да видим беб как е. Направо нямам търпение, ама още малко остана:) Май този път ще ме питат за стволовите клетки и за присъствието на таткото, който колкото повече си мисля май толкова повече искам да е при мен... вие какво мислите по въпроса? Преди да забременея винаги съм била категорична че бих допуснала да е при мен, по-скоро за да не го натоварвам, ама в крайна сметка той няма да ми е между краката я... пък  аз ако ще съм секцио както са тръгнали нещатата въобще не знам дали ще го допуснат де. Все си мисля че мига с първото проплакване на бебчо е много затрогващ и силен и ми се иска да го споделим заедно...

# 699
  • Мнения: 4 651
Дрън, ти беше от Варна нали?
Нямам информация за АГ и Окръжна, но в Майчин дом мъжът ти не може да е зад главата ти при секцио, може да стои зад някаква преграда. Казват, че не разрешават от гледна точка стерилността на операционната.

Аз лично до един момент се изкушавах от идеята мъжът ми да е до мен, но финално надделява "против".
Според мен мъжете се съгласяват/ искат да присъстват, защото жените им го очакват. Ние сме толкова "напомпани" с хормони, че всякакви кървища, болки и гадории се забравят, но при мъжете бащинското чувство не идва с първото изплакване на детето и си мисля, че по тази причина гледката не е за тях.

Отделно аз съм такъв човек, че 100% ще се паникьосам повече ако около мен има близки хора.

# 700
  • Мнения: 965
Добро утро и от мен, мамета!

Аз пак събирам сили за обезкосмяване Sick Изследванията ми са дообре, даже ХГ ми е 128, а не пия хапове за него  newsm78

Попи, пусни ми и на мен на лични.
Дрън, и аз днес мисля да пробвам една диня, стига да ми донесе някой  Joy Относно присъствието - първо зависи даи таткото иска, щот нашия не ще... Един приятел бил присъствал и после не можел да погледне жена си по същия начин отдолу. Но това е до човек. За мен също това е велик момент, който е хубаво да се сподели и от двамата, но не на сила! Дори и да си секцио, той пак може да си стои при теб, ти нали ще си в съзнание.
Фикс, ти какво реши за стволовите???

 Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 460
Dобро утро и от нас Hug Heart Eyes !
Попи закуската е страхотна   bouquet.Лаленце съвсем са ти в норма тромбоцитите Peace,не се притесняваи грам.
Дрън-дрън,кафето е от мен Wink Heart Eyes!
Ние сме по добре за сега,пу-пу Praynig.Имаме си наи после и лекар за ЖК,тука в София се записах:lol:,та другата седмица ще ми изто4ат кръв4ицата за тези задължителните,те били доста:crazyeyes:,пове4ето си ги правя редовно Grinning.Нещо от два дни ми се появи някаква болка в тазовата 4аст newsm78.
Прегръдки на вси4ки мами и беб4ета Hug  bouquet

# 702
  • Мнения: 307
Добро утро Hug
Продължават моите болки,ей!През ноща си ме извива ooooh!през деня също по10-15 пъти ooooh!
Много е кофти това ''всеки момент''Инъче водата дойде,но казанчето на тоалетната се развали smile3511Ау дома има за чистене,подреждане ooooh! ooooh! ooooh!
Моичкия иска да ходим на село за събота и неделя...Аз пък искам да си стоя у дома по пликчета и тениска и тъй...
Едно ми е такова...много е странно в последните седмици-хем напрегнато,хем едно странно чувство,хем страх #CrazyТу искам да хуквам към родилното вече да раждам,ту ме хваща шубето и искам ей така с тумбака да стоя Shocked

# 703
  • Мнения: 355
добро утро попи закуската е страшна тази нощ се наспинках не ми беше горещо само където  сънувах че подпалих апартамента бях забравила яденето на котлона и сега ставам през 10мин да гледам яденето ужас направо а аз напоследък наистина много забравям нашето тати е категоричен че неиска да присъства на раждането  Cry а аз толкова много искам ама щом няма желание няма дасе сърдя я
iii добре дошла мила тук е много приятно и времето минава бързо всичко този път ще е наред не мисли за миналото така е било писано може би е за добро аз също съм с един спонтанен миналата година но вече не го мисля все си казвам че така е трябвало да стане гледай смело напред този път ще успеем всички

# 704
  • Мнения: 576
Дрън, ти беше от Варна нали?
Да от Варна съм. По принцип ходя на консултация в Майчин дом, ако всичко е наред докрай там и ще си родя (т.е. ако няма причина да отида в АГ, за Окръжна даже не съм се замисляла). Бе сигурно ще пропусне таткото, ама аз ей тъй си се чудя дали не би било хубаво да сме двамцата:) Иначе има логика при секцио да не допускат в операционната.

Жени, успех с косЪмите  Mr. Green За гледането отдолу, той да не го е израждал пък това бебе егати... а иначе да ако съм секцио определено искам спинална а не ълна упойка. А знаете ли сега се сещам, като бях на амниото с мен имаше едно момиче от Македония, и тя ми разказва че там спиналната била забранена, защото се смятало, че майката може да се травмира  Thinking

Деси ая, чак пък да източат. Аз имам много келяви вени, тънки хич не се виждат... ама сега в лабораторията в болницата в която ходя сестрата е някаква магьосница, всеки пък като мив земе кръв и ми иде да я разцелувам после  Mr. Green За тазове не ми се говори, направо съм като Робокоп вече  Confused

Рали мило, като не ти се ходи на село, недей. Аз пък само се чудя как някой да ме замъкне нейде, само да е близо до града де. На страха очите са големи казват старите хора. То като дойде време, страх не страх и туй ще мине  Hug

Ф Деси насила хубост не става. Аз не бих си позволила да се налагам за такова нещо.

iii добре дошла  Hug

Това кафето много вкусно нещо било    food010 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт