Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 738
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 747
Привет пак от мен, току-що се върнах от дерматолога. Каза, че не е опасно нита за мен, нито за бебето и ми го изгори. Сега го мажа с крем Бочко. Цялата работа ми струваше 20лв. Сега съм много по-спокойна, особено и след като прочетох какво сте написали  Hug Благодаря за мненията  Hug Hug Hug Оффффф големи сме паники понякога, ама по-добре е да сме нащрек, поне в това се обеждавам. Цунки по муцунки на всички, аз ще потренирам балетният танц към песента "Полегнала е Тодора", че от притеснения и търчене напред-назад ме хванаха малко контракциите.

# 721
  • Мнения: 4 778


Абе на хората краката им растат по време на бременност...

В първия момент си помислих "Ама на дължина ли..." и като се зарадвах. То не било така.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 211
В първия момент си помислих "Ама на дължина ли..." и като се зарадвах. То не било така.  Mr. Green

Хахаха, ех ако можеше да станем едни дългокраки след като родим, с крака до сливиците.....

# 723
  • Мнения: 1 179
Здравейте пупенца! Ох, аз преди малко прибрах щерката от разходка. На слънце си е жега, а трябваше да изкачваме и един баир, та сега полягвам, че нещо в повечко ми дойде.
Аз за присъстване на таткото въобще не си и помислям. Не че сме говорили, но в случая аз не искам да ми гледа изкривената физиономия. Все пак ми се иска обаче да бъде до мен, докато започне раждането. Но много време до тогава, така че не се знае нищо. Дет се вика до там да я докарам.

# 724
  • Мнения: 39
Здр момичета как сте аз все още в болница, и вече съм в 29 седмица да се надявам още две седмици да  : newsm30 newsm30 да си стоят в  preggoТук времето е дъждовно и хладно.Поздрави и  newsm51

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Стефи,мила чувствам се отговорна за притесненията ти  ooooh! нали аз вчера споменах за едно кожно образование което мисля за брадавица и от там дойдоха и някакви притеснения за папилома ..... Радвам се че вече си по-спокойна,като знаеш че не е нищо притеснително.  Hug А до личните лекари просто сега е идеалния момент  
nik-pam привет мила  Hug стискай кълки маме

# 726
  • Мнения: 7
Здравейте лежащи майчета. Напускам тази тема като ви пожелавам много късмет и успех при раждането. Аз приключих вече  Sad Cry

# 727
  • Мнения: 355
RennyRenn знам какво изпитваш в момента аз го преживях същото миналата година но вярвай че така е било писано и за хубаво следващия път нещата ще станат трябва само да го вярваш и ще е така не се отчайвай гледай напред прегръщам те силно знам че в момента болката ти е много голяма само които не го е изпатил тои неможе да те разбере

# 728
  • Мнения: 7
f_desi благодаря ти за подкрепата  Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 2 211
Рени мила, аз също имам един мисед аборт миналата година август месец заради спряла сърдечна дейност. Сега трябва да си поплачеш малко, да вдигнеш глава и да се възстановиш. Аз след 2 месеца забременях отново и този август чакаме бебчеточно около датата, когато миналата година загубих предишното. Господ както понякога взима, така и дава! Прегръщам те!

# 730
  • Мнения: 7
И аз се надявам като теб poppy-fairy скоро да се случи чудо, а че се наревах, направих го и то най добре два дни, но това е живот  Hug

# 731
  • Мнения: 205
RennyRenn,кураж и подкрепа от мен!!!Прегръщам те!!! Hug

# 732
  • Мнения: 304
Здравейте лежащи майчета. Напускам тази тема като ви пожелавам много късмет и успех при раждането. Аз приключих вече  Sad Cry
и аз те разбирам мн добре.аз съм с два аборта миналата година.поплачи си ,поядосвай се и горе главата.всичко ще е ОК следващия път  Hug

# 733
  • на земята
  • Мнения: 4 096
RennyRenn,думите са излишни,очакваме те скоро с хубава новина  Hug        nik-pam ,стискам палци всичко да е наред  Praynig            stefi_sv ,не се притеснявай,повече почивка,контракцийте минаха ли?        Момичета много ми е горещо искам да вали много  Laughing

# 734
  • Мнения: 2 211
Мамета, по-късничко ще имам възможност да направя новата тема, защото в 15,30 отивам на доктор.  Не прехвърляйте 50 страница!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт