Мнението ви за витамините Pregnacare conception his & her

  • 15 536
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте момичета! От този месец, по предписание на лекар, аз и съпругът ми приемаме витамините Pregnacare conception his & her. Ще помоля тези от вас, които са ги приемали да споделят мнение за тях и най-вече има ли забременели след приема им. Предварително благодаря на всички.

# 1
  • Мнения: 1 496
Ами аз и съпругът ми ги пихме и в същия месец забременях , дали е от витамините не мога да кажа , но е факт , че се получи , когато ги пихме  Peace

# 2
  • Мнения: 145
Много благодаря от отговора. Изглежда, че малко хора приемат тези витамини.

# 3
  • София
  • Мнения: 166
Ами аз и съпругът ми ги пихме и в същия месец забременях , дали е от витамините не мога да кажа , но е факт , че се получи , когато ги пихме  Peace

А колко време правихте опити преди да почнеш да ги пиеш?

# 4
  • Мнения: 1 496
Ами аз и съпругът ми ги пихме и в същия месец забременях , дали е от витамините не мога да кажа , но е факт , че се получи , когато ги пихме  Peace

А колко време правихте опити преди да почнеш да ги пиеш?


Много дълго време , погледни кога съм се регистрирала във форума  Peace
Но нашето чудо е дълго чакано и както съм написала незнам дали имат нещо общо витамините , незнам дали е съвпадение или са помогнали малко или много , но месеца в който ги пихме забременях  Peace
Пак казвам , не мога да кажа дали витамините имат нещо общо с нашия успех или е чисто съвпадение, излагам само фактите  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 166
Ами аз и съпругът ми ги пихме и в същия месец забременях , дали е от витамините не мога да кажа , но е факт , че се получи , когато ги пихме  Peace

А колко време правихте опити преди да почнеш да ги пиеш?


Много дълго време , погледни кога съм се регистрирала във форума  Peace
Но нашето чудо е дълго чакано и както съм написала незнам дали имат нещо общо витамините , незнам дали е съвпадение или са помогнали малко или много , но месеца в който ги пихме забременях  Peace
Пак казвам , не мога да кажа дали витамините имат нещо общо с нашия успех или е чисто съвпадение, излагам само фактите  Peace

Благодаря за отговора, лека бременност и едно пухкаво бебече на финала Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 966
На нас ни ги изписаха след аборт заради кухо яйце. Пихме ги 2 месеца преди да подновим опитите, правих и фоликуметрия и стана още от първия път  Peace

# 7
  • Мнения: 145
Niq_23 и svetla81 желая ви лека и безпроблемнна бременност и ви благодаря за отговорите. Ние пием витамите от този месец и се надявам и нас да ни сполети чудото, а иначе имам едно дете и един спонтанен аборт. И двата пъти забременявах трудно - първия път след една година опити, а втория след две години. Сега отново правим опити около 16 месеца. Според док забременявам по-трудно, защото матката ми е по-прегъната напред от нормалното. При съпруга ми спермограмата му е нормална. 

# 8
  • Мнения: 2 153
Ние също ги пихме около 3 или 4 месеца, но не забременях. Сега пия обикновена фолиева киселина,  а съпруга ми лекарства изписани от уролог. Предстои ни ИКСИ!!! Дано при вас се получи бързо!

# 9
  • Мнения: 145
Ние също ги пихме около 3 или 4 месеца, но не забременях. Сега пия обикновена фолиева киселина,  а съпруга ми лекарства изписани от уролог. Предстои ни ИКСИ!!! Дано при вас се получи бързо!


Миличка, стискам палци иксито да е успешно.

# 10
  • Мнения: 2 153
Ние също ги пихме около 3 или 4 месеца, но не забременях. Сега пия обикновена фолиева киселина,  а съпруга ми лекарства изписани от уролог. Предстои ни ИКСИ!!! Дано при вас се получи бързо!


Миличка, стискам палци иксито да е успешно.
Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 494
здравейте,
ние също ги имаме изписани ... но само аз ги пия : ))

приятелят ми изобщо не вярва в тях ... според него трябва да е на умиране работата, за да се пият хапчета : )

според мен, пък си вършат чудесно работата - за укрепване на организма - миналата година по това време вече два пъти бях излизала в болничен с курсове на антибиотик, а тази година - нито веднъж.

о, да не забравя - ние още не сме стигали до положителен тест (но правим опити от скоро)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 966
А, да, за имунната система май вършат чудесна работа. Понеже забременях януари, доста треперих дали в ранните седмици няма да хвана някой гаден грип и да приключат нещата, но цяла зима така и не се разболях, което скоро не се беше случвало  Grinning Е, все пак хванах грип миналия месец, но също доста леко мина, без температура и само с болки в гърлото.

# 13
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! От този месец, по предписание на лекар, аз и съпругът ми приемаме витамините Pregnacare conception his & her. Ще помоля тези от вас, които са ги приемали да споделят мнение за тях и най-вече има ли забременели след приема им. Предварително благодаря на всички.
 Sad

# 14
  • Мнения: 494
 55
мисля че лекарите го изписват малко като плацебо ... пък и витамините, сами по себе си, никога не са излишни.
т.е. според мен не помагат толкова, но не и вредят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт