Отговори
# 75
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Този фрагман иди ама се не види. ooooh!

Наде,   bouquet

# 76
  • Мнения: 0
Еми, Меги, благодаря ви за идеите. По-късно ще поровя из старите теми да видя нещо дали ще си харесам.
Сега отивам да си подготвя вечерята за тая вечер, че отдавна не бях готвила и искам да зарадвам мъжа ми.

До по-късно мацки!  newsm51

# 77
  • Мнения: 0
Звезде ,Меги Hug Hug Hug  love001

Момичета ,да ви почерпя за здравето на  моят съпруг има рожден ден днес.
Скрит текст:




# 78
  • Мнения: 21 201
Венци,
 
Скрит текст:
да ти е жив и здрав, и да е все така обичен съпруг, и баща.

# 79
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Всички, вече разбрахте коя е любимата ми песен на Михалис, а тази е на Ne-Yo. Mr. Green



Венци, да ти е живо и здраво мъжлето. Много да се обичате и уважавате.Бъдете винаги щастливи заедно.

# 80
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
 
Венци, да ти е жив и здрав съпруга и ви пожелавам дълги години щастлив семеен живот!  bouquet

# 81
  • Мнения: 0
Венци,да ти е жив и здрав съпругът!Да имате дълъг безпроблемен семеен живот!Обичайте се,уважавайте се взаимно!!!

# 82
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 83
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте момичета!  Hug
Благодаря за закуски, кафета, поздрави и почерпки!   bouquet

Венци, весел празник - жив и здрав да е мъжа ти, много обич и топлина в дома ви!   bouquet

Плами, не съм те засичала по-рано - добре дошла, макар и малко преди финиширането на АФК!

Тези двамата,извън кадър бягат като дявол от тамян един от друг!Толкова малко снимки имат заедно,а уж добре се разбирали!Историята много ми прилича на историята едни други артисти,ама няма да пиша имена,защото темата не е за тях.Ферда,ти се сещаш ,нали, миличка!!!
Сойче, май се сещам, ако имаш предвид едни, дето ги споменавахме по-рано...   newsm53 smile3503 newsm47

Хубав ден на всички!  Hug

# 84
  • Мнения: 21 201
И бай Чипик е в градинката.

# 85
  • Мнения: 0
Наде,Тинче ,Звезде,Тони,Ферда ,благодаря за хубавите пожелания.  love001

Дано фрагмана дойде преди да сме излезли да празнува ме,ако не ще го видя утре или по-късно като се върна.

# 86
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201




Бреййй, толкова снимки отдавна не е имало.  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 21 201
Венци,
Скрит текст:
Вие хубаво се напразнувайте пък фрагмана няма къде да избяга, ще е тук в темата и, ще те чака.
От репортажа.

# 88
  • Мнения: 0
Наде,
Скрит текст:
така и ще направим ,ресторанта е за 20ч.,пък кога ще свършим не се знае и къде.
Голямата и малката Фериха по пижами.


Тази пишман шофьорка да не е Хазал?Май се кани да бяга от Ч .и Б.,омръзнало и е на момичето от толкова любов? Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 17:20 от emila123

# 89
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Батко ви Енгин, приключил с цвета и сега го бил изпратил на Дизи, а да видим дизи кога ще благоволи да ни го пусне.

Общи условия

Активация на акаунт