Отговори
# 60
  • Мнения: 21 201
Това е снимка на съда и доколкото разбирам от изречението придружаващо снимката, може би снимат там във връзка с развода на Корай и Гюлсум.

Bu Bölüm Mahkeme Sahnesi Var. Ya Cunsu'nun Yada Gülsüm&Koray'ın.

# 61
  • Мнения: 0
   Добър ден  Hug Hug
  благодаря за новата тема и кафето  Hug Hug Hug

   Нещо,което се харесва на Хазал/поне май така е написала/


     





Много интересно клипче и песента е много хубава!

# 62
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098




# 63
  • Мнения: 180
Мери здравей HugКлипчето ме развесели. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 21 201
Ако не греша тази е бившата съквартирантка на Фери. Явно участва в друг сериал и затова изчезна от АФК.

Aynur Kαrekterini


# 65
  • Мнения: 21 201






Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 15:07 от Neidjal

# 66
# 67
  • Мнения: 2 449
  Ето още едно клипче препоръчано от Хазал Кауа за гледане
    

">#![/video]


   доста театрално и  закачливо

# 68
  • Мнения: 21 201
Мери, Hugблагодаря, че споделяш предпочитанията на Хазал с нас. И двете клипчета носят настроение.

# 69
# 70
  • Мнения: 0
Той си държи телефона, но това не му пречи да предремва както го е напекло слънцето.
Венци, този по средата не е той, може да е някой от екипа или някой друг, но определено не е Сарп.
Ок,аз си мислех,че вече може да ходи с нея на сета,а нащо момче може и да предремва,колко му е?
Наде страхосто кафе  bouquet

Венци, продължавай все така много си добра, удари ги в земята двете лелки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green имаш материал за цял сезон, а те се чудят с какво да ни пълнят сериите

 smile3502 Няма да се напрягам повече,че време няма.Чакам само на финала това  married и край. smile3541

Ради Hug Hug Hug Hug

Аз май не разбирам от изкуство newsm78,но тези клипчета нещо не ги вдявам,пулих се ,пулих се,но не можах много да ги оценя ooooh!,добре че вкус другар няма иначе,не знам как щях да се чувствам. Sick
А сега шЪ чаааааааааааакаме ...................фрагмана,с камила през пустинята,за по-напряко. :35:

Плами,разходи се из старите теми ,момичетата са качвали много хубави Фемирски неща,може да си избереш нещо,да се облечеш. Hug

# 71
# 72
# 73
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

  Венци, здравей! wavey

# 74

Общи условия

Активация на акаунт