Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Привет момичета Hug

Как сте? Как я карате? Аз напоследък съм един консоматор на темата, но ще ме извинявате, вече съм в сезон и никакво време не ми оставя. / а уж тази година била по слаба от миналата/ ooooh!
Липсвете ми и когато имам възможност гледам да се включа, но май желанието ми е само, а възможносттите ми са други.

Последната серия, я пропуснах, но май не е фатално. newsm78 ( предполагам, че Явуз ще разкрие истината за Едже на Фери)

Забелязах, че много от вас са се пременили, много сте хубави. Особено лелчето и лелинкото. Heart Eyes

Близне,  newsm51 за новата темичка, както винаги е прекрасна.

 smile3525 на всички, за това което правите.

Хубав ден! Hug

# 46
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Привет, момичета! Hug

Фрагманът идва. Peace

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?Newsid=211735

# 47
  • Мнения: 21 201
Да изпием по кафе, в този прекрасен слънчев ден.
Пожелавам Ви слънчево настроение и ползотворна нова седмица.
Заповядайте. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=4hFIxKUhvBQ&feature=related







ЧАША КАФЕ/притча/

Група дипломирани отдавна, сега утвърдени в своите професии студенти се събрали, за да посетят бившия си професор от университета.
Разговорът скоро се превърнал в низ от оплаквания за стреса на работа и в живота.
След като предложил на гостите си кафе, професорът влязъл в кухнята и се върнал с голяма кана кафе и множество различни чаши. Те били порцеланови, пластмасови, стъклени, кристални, някои изглеждали обикновени, други скъпи, трети изтънчени. Казал им да си налеят кафе. Щом всички студенти държали по чаша с кафе, професорът казал:
- Ако забелязахте, всички красиви и скъпо изглеждащи чаши бяха взети веднага, а обикновените и евтините останаха непокътнати. Докато продължавате да искате само най-доброто за себе си, това ще бъде източник на стрес и проблеми. Бъдете сигурни, че самата чаша не променя качеството на кафето. В повечето случаи тя просто го прави по-скъпо, а и понякога скрива какво всъщност пием. Това, което всички искахте беше кафе, не чаша, но всеки от вас съзнателно пожела най-хубавата чаша. А после започнахте да оглеждате чашите на останалите...
-Сега помислете върху това- казал професорът.- Животът е кафето, а работата, парите, социалното ви положение са чашите. Те са просто инструменти, които удържат и съдържат живота и видът чаша, която имаме, не определя, нито променя качеството на живота ни. Понякога, концентрирайки се върху чашата, забравяме да се насладим на кафето, което ни е дал Бог... Насладете се на кафето си!
Най-щастливите хора не притежават най-доброто от всичко. Те просто създават най-доброто от това, което ни заобикаля. Четири са нещата, на които следва да обръщаме внимание в живота:

1. Живей просто.

2. Обичай щедро.

3. Желай от сърце.

4. Говори мило и приятелски.

Запали свещ и се наслади на кафето си този следобед...!

http://mi6el.blogspot.com/2010/04/blog-post_10.html

# 48
  • Мнения: 21 201
Значи днес със сигурност, ще има трейлър.
Тези сценаристки няма ли какво друго да измислят а, ще ни занимават с историята на Едже?! ooooh!
Не знам за Вас, но мен никак, ама никак не ме интерсува историята й.

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug благодаря за следобедното кафе!  bouquet

И аз да си кажа честно нито историята на Едже ме интересува, нито искам да и гледам още физиономията в сериала. ooooh!

# 50
  • Мнения: 0
Наде,   bouquet за кафето.

# 51
  • Мнения: 21 201
Добре, че не останаха много серий(от гледна точка на любовите на Емир), че след Едже може да се появи някоя друга негова бивша любов. ooooh!

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 13:29 от Neidjal

# 52
  • Мнения: 180
Еми,Наде,Плами,Търсеща,Радост,леля Hugздравейте.
Мерси за следобедното кафе  bouquet
Еми,Радост мерси ви.И аз си харесвам Чаатайската дрешка. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 13:13 от megi7

# 53
# 54
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Здравейте!

За няколко дни се изпокрих и сега когато съм отново на линия виждам, че фрагман идва Simple Smile

Епизода от петък ми хареса и мога да кажа, че беше точно това което очаквах. Много разтоварващ и отпускащ епизод. Няма ги драмите, нямаше трилърската част на сериала Simple Smile

На тези които са превеждали епизода едно много голямо мерси!!!!  Hug Hug Hug

Тинчеееееееее, когато отворих новата тема и видях колажа на ФЕ така щастливи, направо ме зареди с щастие и мен! Благодаря за хубавата тема!  Hug Hug Hug

На блудните дъщери които се завърнаха при нас една огромна  Hug от мен! Липсвах те!!


# 55
  • Мнения: 21 201
На тази страница е пълния репортаж с Хазал, има и за  Вахиде, и  за Чаатай.

http://www.facebook.com/pages/%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%8A-%D8%A7%D9 … 7/192614390798332

# 56
  • Мнения: 180
Гери здравей HugКак си? Simple Smile
Наде   bouquet

# 57
  • Мнения: 2 449
   Добър ден  Hug Hug
  благодаря за новата тема и кафето  Hug Hug Hug

   Нещо,което се харесва на Хазал/поне май така е написала/


     



# 58
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Гери здравей HugКак си? Simple Smile

Меги здравей! Благодаря добре съм Simple Smile

# 59
  • Мнения: 0
Еми,Наде,Плами,Търсеща,Радост,леля Hugздравейте.
Мерси за следобедното кафе  bouquet
Еми,Радост мерси ви.И аз си харесвам Чаатайската дрешка. Heart Eyes

+1

И аз искам Фемирска премяна!

Общи условия

Активация на акаунт