Отговори
# 30
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Много е тъжно Cry
Но след като държавата е абдикирала ,нека направим ние нещо за тези хора и най-вече за малкото детенце.Ще следя за трите имена,за да изпратим парички,които със сигурност ще трябват.
И колко ли други такива трагедии има в нашата държава...

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета мисля, че нямат банкова сметка, но със запис защо да не може. Всяко населено място има поща и май няма да е проблем. Мен ми се ще и ще го направя - ще напиша писмо до тези невероятни хора. Нека те споделят от какво имат нужда за да не стане пък и изведнъж много неща и то по няколко. Още днес ще напиша писмото, а утре ще го пусна.
В статията пише, че много хора са се отзовали с помощ, но най-отдолу пише, че от 20 години нямат пералня. Май това е най-спешното от което се нуждаят.


аз мислех да направя същото.
Юле,напиши го и го пусни.Сега много хора ще им помогнот,но след няколко месеца няма да е така.
Хубаво е да поизчакаме ако искате newsm78

Познавам Иво Атанасов ,само ще кажа че е много свестен,нищо че е от БСП Crazy

кажете какво инфо до искам!!!!!!!!!!!!!
ще го питом още тази вечер Wink

# 32
  • Мнения: 5 370
Момичета мисля, че нямат банкова сметка, но със запис защо да не може. Всяко населено място има поща и май няма да е проблем. Мен ми се ще и ще го направя - ще напиша писмо до тези невероятни хора. Нека те споделят от какво имат нужда за да не стане пък и изведнъж много неща и то по няколко. Още днес ще напиша писмото, а утре ще го пусна.
В статията пише, че много хора са се отзовали с помощ, но най-отдолу пише, че от 20 години нямат пералня. Май това е най-спешното от което се нуждаят.

аз мислех да направя същото.
Юле,напиши го и го пусни.Сега много хора ще им помогнот,но след няколко месеца няма да е така.
Хубаво е да поизчакаме ако искате newsm78

Познавам Иво Атанасов ,само ще кажа че е много свестен,нищо че е от БСП Crazy

кажете какво инфо до искам!!!!!!!!!!!!!
ще го питом още тази вечер Wink
Лавендерче, питай го как да пращаме парички.
Ако може-да се направи нещо по въпроса със сметка.
Не можеш си представи колко ми е криво от час-два насам, като си помисля, че за моето дете се полагат какви ли не грижи, а там бабата и дядото и да искат, милите, са с вързани ръце. Cry

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок,ще го питам и за имената на дядото и бабата,за да ги знаем ,ако някой иска запис да праща.
Самият Иво Атанасов жевее в Кюстендил и мисля че ще каже каквото знае,а и ще ни посъветва нещо.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
Роси, това, че имаш връзка с подходящия човек в момента е страхотно. Въпреки всичко аз ще им пиша най-малкото за да знаят, че не са сами и никога няма да бъдат. Днес с мъжът ми си говорехме и решихме като се постопли времето да отидем до Кюстендил, да занесем това онова, а и децата са почти на една възраст и ще поиграят дори. Почти съм сигурна, че от неудобство няма да кажат от какво имат нужда, но ние всички сме майки и много добре знаем какви са нуждите на детето. Ще сложа и плик с марка в писмото за да не натоварвам излишно хората за пощенски разходи ако решат да ми пишат. Имам идея да събера и малко дрехи за бабата и дядото. Все пак от сега нататък те ще мислят първо за малкия да има и за тях ако остане, така че мисля ще им дойдат добре.
Това е засега. Ще следя темата и при отговор веднага ще ви пиша Simple Smile

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, това, че имаш връзка с подходящия човек в момента е страхотно. Въпреки всичко аз ще им пиша най-малкото за да знаят, че не са сами и никога няма да бъдат. Днес с мъжът ми си говорехме и решихме като се постопли времето да отидем до Кюстендил, да занесем това онова, а и децата са почти на една възраст и ще поиграят дори. Почти съм сигурна, че от неудобство няма да кажат от какво имат нужда, но ние всички сме майки и много добре знаем какви са нуждите на детето. Ще сложа и плик с марка в писмото за да не натоварвам излишно хората за пощенски разходи ако решат да ми пишат. Имам идея да събера и малко дрехи за бабата и дядото. Все пак от сега нататък те ще мислят първо за малкия да има и за тях ако остане, така че мисля ще им дойдат добре.
Това е засега. Ще следя темата и при отговор веднага ще ви пиша Simple Smile

аз се каня отдавна да ходя до там заради бебешкият дом там,ама все не остава време.Ползвам познати когато пътуват.
Ще разпитам Атанасов и веднага ще пиша

# 36
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета, сутринта говорих с Роси и тя се е свързала с Иво Атанасов, но поради липса на форуми чак сега пиша.
за всички които искат да помогнат трите имена на дядото са
Йордан Асенов Стоянов

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще помогна с каквото мога на бедните хорица. Искам пералня!

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще помогна с каквото мога на бедните хорица. Искам пералня!

важното е ,че се знае основното-населеното място и имената.
Отделно ще държа връзка с Иво Атанасов,който ще ги посещава периодично и ще казва какво е положението.

а тук вече който прецени ще им помага както може,важното е да има желание и реална възможност.
  bouquet

# 39
  • Мнения: 883
Бабата и дядото дори изплащат кредит ли, заем ли, не запомних, но починалата майка имала дългове -трябвали и пари за да купи всичко необходимо за детенцето, подготвяла се е като всяка майка. А трагедията на тези възрастни хора е огромна- първото им внуче е починало, сега дъщеря им. Поклон, че въпреки страданията са останали истински, добри хора!

# 40
  • Мнения: 5 577
Не съм гледала репортажа, кажете - бабата и дядото много ли са възрастни?

Ще могат ли дълго още да се грижат за него?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не съм гледала репортажа, кажете - бабата и дядото много ли са възрастни?

Ще могат ли дълго още да се грижат за него?

и аз не съм го гледала,от тук научих всичко.
Утре ще питам пак подробно и това,което ти питаш че не е маловажно Sad

# 42
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А не може ли да съберем пари и да им купим оттук пералня пък ще я закараме по някакъв начин?
И не разбрах внучето момиче ли  е или момче? Доста дрехи ми останаха от Мартин, но са все разни мъжки костюмчета.

# 43
  • Мнения: 5 577
Момченце е.

# 44
  • Мнения: 4 629
Джули, много тъжна история  Sad Дано да са живи и здрави бабата и дядото и да отгледат детенцето. Евала на "Краси" - България има нужда от такива хора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт