Целулит - 3 тема

  • 86 111
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
Егати списъка Sad А когато ѝ писне на жената,какво да прави?Когато почне отново да си хапва каквото иска,защото НЕЩО или НЯКОЙ е виновен,за да е нещастна..?Дайте съвет как да се освободим от този затворен кръг,нали цялата тази тема е точно за това?!

# 706
  • Мнения: 36
Ами как да стане да излезеш от затворения кръг, ако не си решиш 1во проблема с "НЕЩО или НЯКОЙ". Постоянната грешка да се лекуват симптомите, а не болестта. 

# 707
  • Мнения: 10
Ами как да стане да излезеш от затворения кръг, ако не си решиш 1во проблема с "НЕЩО или НЯКОЙ". Постоянната грешка да се лекуват симптомите, а не болестта. 
А когато не ти е съвсем ясно къде точно е проблема?Ако в един момент желаеш да промениш завинаги тялото си,а в следващия не ти пука за за нищо,и обвиняваш себе си за това?И търсиш утеха в храната,после се мразиш,на другия ден виждаш жена по 5сантиметрови къси панталонки,и започваш безсмислената борба със себе си отново...знаейки до къде ще доведе това?на пръв поглед е просто,но всъщност е най-трудното нещо на света-да намериш смисъл,причина,стимул,за да се промениш...и външно,и вътрешно...Досега никой май не е успял #Cussing out

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
много философско стана, но на първо време трябва да обичаш себе си  Peace т.е. това е първата крачка  Peace

# 709
  • Мнения: 36
Досега никой май не е успял #Cussing out

Не казвам, че е лесно, но е постижимо. Аз постигнах много за себе си в много подобна безизходна ситуация. Но всеки трябва сам да се открие. Няма значение де.

Това е много важно!
трябва да обичаш себе си  Peace

Простете за философския спам

# 710
  • Мнения: 10
Абсолютно съм съгласен с вас,точно това се опитвах да "кажа"...Просто нека още веднъж да стане ясно на всички-Ако сте го решили-знайте,че няма да е лесно,но си заслужава!Успех  lovekiss

# 711
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Някоя от вас ползвала ли е някой от продуктите на Nuxe срещу целулит? Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 7
Здравейте дами,
Връщам се и аз при борбата с целулита.
Миналата година  по това време си правих масажи с вендузи вкъщи и определено бях доволна. Обаче тогава имах повечко свободно време и ги правех по 2 пъти всеки ден. Сега мисля да подновявам борбата, ходих на 2 антицелулитни масажа, но това не е за мен. Явно не попаднах на масажист. Знам, че без синки не може ама чак целите крака да са ми сини от горе до долу не е нормално Simple Smile
И новата ми идея. Колко ефективни са тези LPG процедури? Намерих си до нас пакет от 5 процедури по 24 лв. И дали вредят по някакъв начин на корема? (идеята е, че имам малки проблеми с корема и тъкмо се позакрепиха нещата, да не взема да прецакам пак нещо Simple Smile)

# 713
  • Мнения: 147
здравейте, почнах процедури с LPG. Много съм доволна, но в момента опитвам и да забременея. Опасно ли е за бебето ако е в ранен етап на бременността. Все още не съм правила тестове, защото е много рано да се отчете. Може ли масажът да навреди на бебето, в случай, че съм бременна

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Привет!
Взех си ваучер за 10 антицелулитни масажа. Дори след 2 масаж виждам положителна промяна. Краката и дупето се поприбраха. Нямам търпение да видя резултата след 10 път!
Преди 2 години бях свалила 2-3 см на обиколки от масаж, дано и този път се похваля с хубави резултати.
Така и не се измерих в началото обаче....

# 715
  • Мнения: 51
Здравейте! Simple Smile Някой да се похвали с резултати?
Аз съчетавам няколко неща наведнъж, и не знам от кое от тях или от комбинацията им, имам резултат! На килограми съм същата, но коремчето ми се прибра, а капачките на коляното вече ми се очертават Grinning преди не можех да си видя колената от мазнинки Simple Smile Това е за 2 седмици, какво ли ще стане по-нататък? Grinning Hug

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
е, сподели какво съчетаваш  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 51
Simple Smile ами съчетавам тренировки 2 пъти седмично (повече засега не мога да си позволя), в останалите дни по-чести разходки на работа, използване само на стълби; мазане с масло на Икаров антицелулитно, и нося един клин под дрехите вместо чорапогащник - пише, че трябва да се носи поне 8 часа на ден в продължение на минимум 30 дни, аз засичам от 1 февруари. Хич не искам да прозвучи като реклама и няма да казвам какъв, затова не ме питайте, и без това не е евтин. Но преди също съм правила тренировки, за храненето да не говорим, че винаги съм се хранила здравословно, а сладкото не ме блазни, а сега за първи път виждам такъв ефект - може би е и от промяната на отношението ми към някои стресиращи ситуации в живота Simple Smile (нали стресът също е определящ).

Вашите съвети тук са страхотни, единствено за вендузите нямам воля да ги изтърпя - едва успях да ги изтърпя на един курс от антицелулитни масажи декември, но тогава не се налагаше аз да се само изтезавам с вендузите; а по отношение на антицелулитните мазила, стигнах до извода, че след като токсините в организма са част от проблема, не е добре да се купуват от тия охлаждащите или загряващите кремове, ами наистина е най-добре както a.l.e.n.a. каза да си правим съотношения от етерични масла (в моя случай направо си купих готова комбинация). По-нататък ще си взема и от колагеновите добавки, били полезни и за кожа и коса Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 17:32 от Celtic

# 718
  • Мнения: 0
Да наистина кажи какви неща съчетаваш,че за толкова кратко време виждаш резултати.А също така има ли някакво въздействие върху целулита или просто сваляш кг?
Аз отдавна не съм писала тук,но редовно ви чета Hug При мен имаше напредък след 4 месеца фитнес,много вода и горе-долу правилно хранене,но ми се наложи малко спра фитнеса и общо взето позагубих това,което бях постигнала.Сега пия много вода(е поне се старая де) и чат-пат се масажирам със зехтин,но ако някога си стисна кожата и я видя здрава и нормална май сама няма да си повярвам-толкова много ме боли душата направо,че ми се случи това на тези години.Чудя се дали някой наистина се е отървал от тази гадост?

# 719
  • Мнения: 51
Ами не, това е, че килограми не съм свалила, като се меря съм същата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт