Целулит - 3 тема

  • 86 070
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Някой има ли желание да подготви новата тема?  Rolling Eyes Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 51
Някой с резултати би ли се включил да се похвали и сподели? Simple Smile При мен има застой, мисля, че в крайна сметка е от тренировките - тази седмица уча за изпити и не съм ходила... Много е странно - хем като си гледам краката отблизо, ми се струват по-слаби, кокалчетата на колената ми се очертават - а преди дори с опъване на кожата си имаше дебел слой мазнинка, хем като отида на огледалото - целулитът си седи и краката ми са грозни и отпуснати Sad

Едва ли скоро ще мога да си го позволя финансово, но все пак какъв е ефектът според вас от вела шейп и разните там подобни процедури с уреди по салоните? Мисълта ми е, не при кого какъв резултат е имало, а какво се таргетира - намаляване на сантиметрите ли, лимфен дренаж ли, разбиване на целулитните междуклетъчни тъкани ли? Извинявайте, че ви питам, и сигурно сте го обсъждали, но по сайтовете на салоните пише общо взето едни и същи али бали - намаляване на сантиметри и видимо редуциране на целулита   Animal Tropical Fish

# 737
  • Мнения: 51
П.П. Алена, благородна завист за кожата на лицето ти, би ли споделила твоите тайни, евентуално в друга тема може би newsm23

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
в голяма степен е ген, в добавка към това - добавки за кожа, приемам ги заради кожата навсякъде, не само на лицето, много течности (вода - литри - без да се насилвам и така е от над 10г), ежедневно спорт - пак от много години, хубава козметика; алкохол и цигари - не съм ползвала никога, дори като ученичка  ....горе-долу - комплекс от всичко  Blush

# 739
  • Мнения: 0
Процедурите бяха в Хил Клиник, но по-скоро вината си е в мен - нито пиех кой знае колко вода, нито се хранех както трябва и си мислех, че само с процедурите ще стане... :/
Меки са вендузите, да - купих ги от Самоздрав

а какъв ти е целулитът? твърди или меки са бедрата, спортуваш ли?

помниш ли на каква степен правихте процедурите  Rolling Eyes

В началото беше лекично, но след 3-4 процедура увеличихме до максимално.
За бедрата не бих казала, че са меки - по-скоро са стегнатички. Не спортувам, което си е моя грешка, но и нямам много време за всекидневен спорт и затова ми се искаше да почна да правя разни упражнения (освен коремните преси).

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а какъв е целулитът? можеш ли да го опишеш?

има ли трапчинки при стягане? по целите бедра ли е и т.н.  Rolling Eyes

# 741
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт