РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 387
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 343
Едно пиленце от мен, съвсем обикновено, но полезно.

# 106
  • софия
  • Мнения: 3 382
Едно пиленце от мен, съвсем обикновено, но полезно.

Страхотно пиленце!

# 107
# 108
  • Мнения: 555
Момичета покажете някакъв шев за прикачване на елементи, така че много да не се вижда самия шев и конеца  Thinking
С шиенето на ръка не съм много спец по бодовете и знам само няколко, а сега съм се хванала да пробвам нещо ново.

# 109
# 110
  • Мнения: 555
Дааа, перфектно! Мисля че ще ми свърши чудна работа. Това си е един вид 'зад игла' доколкото съм наясно с терминологията, обаче тук бода става напречен. Ще го изпробвам. Мерси много.
Айде да не е съвсем офтопик да покажа какво правих наскоро.
Това е един манекен, който ми беше много необходим. Няма лъжа не беше лесно да оцеля размера, който ми беше необходим ама след 2 дни мъки стана   ooooh!

# 111
  • Мнения: 44
Мира, много ти е хубаво патенцето. Даде ми идея да направя и аз за племеницата...тя има толкова фибички. Simple Smile
Веси1, както винаги даваш полезна информация. Мерси! Моля те да ми кажеш, ръбчето на плата, което се подгъва...как стои така...подлепва ли се или се глади с ютия? Мъчих една фигурка да я напраяв на този принцип, но  подгънатия плат се разнищи и на там където имаше ъгли не ми се получи. newsm78
Бертичка, ама много е хубаво тва куче. За пуловера да не говоря Hug

Да знаете, че редовно ви следя!  bouquet

# 112
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз, лично подобен тип апликация само съм пробвалав малък размер. Мразя да шия на ръка  Mr. Green По-лесно би било да се пречупи предвалително с ютия.

ето някакво клипче - тази нито подлепва, нито глади
Каквото и да апликирам, подлепвам. С най-тънкото подлепващо. Може и да не е целия елемент, а само краищата. Стои ми по-добре. Даже, накой път ползвам и двойно подлепващо, за да прикрепя апликацията и после я шия. Но тогава стои по-твърда и рядко ползвам този метод.
За ъглите е нужна практика и да знаеш къде да изрежеш или кръцнеш. За дъги и извивки важи същото.
За разнищването - зависи от материята. Просто не се ползват вискози и подобни "лигави". Резерва от 6-7 мм не би тябвало да има проблем.

# 113
  • Мнения: 2 343
Показвам една бебешка текстилна книжка . Не стана такава, каквато исках да бъде, но вече нямам нерви да поправям  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 291
Много е хубава. Simple Smile

# 115
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Ехаа, чудесна е!
Моите докато бяха малки, така и не сколасах да им направя.
Бях се вдъхновила от едни руски форуми.

# 116
  • софия
  • Мнения: 3 382
Книжката е страхотна!   bouquet А манекена си е заслужавал двудневните мъки. Laughing
 От мен първите ми опити за истинска кукла. Ей, запалихте ме.  Mr. Green  Приемам всякакви препоръки и градивни забележки.


# 117
  • Мнения: 1 408
Страхотни неща сте показали! Записвам се да ви следя. Вдъхнахте ми кураж да пробвам. Стискайте палци...  Peace

# 118
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Страхотни неща сте показали! И да не съм гол запис

# 119
  • Мнения: 555
pianoto, благодаря. Не ми гаресва много как седят краката, но вече няма да го барам нека си има дефекти. Той все пак е работно куче Laughing

Общи условия

Активация на акаунт