Тест за бременност "Престо"?

  • 106 281
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Овулацията не мисля, че е била тогава, защото с една дума цикълът ми се разбута от тези антибиотици и всичко се обърка. Мисля, че седмица след това попаднах в овулация, защото започна да ми се гади, гърдите да ме болят, да ми се яде много, да не ми се пуши и станах чувствителна към миризми. Понякога по тези признаци усещам овулацията си... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 946
Щом не си била в овулация, според мен е малко вероятно да си  Confused

# 17
  • Мнения: 48
Да, и аз така мисля, но чета и слушам най-различни мнения и коментари относно забременяването, за това ме човърка любопитството! Благодаря ти за съдействието! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 133
Най-добре изчакай още седмица. Тогава резултатът от теста ти ще е най-достоверен. Иначе толкова рано по симптоми е трудно да се определи дали си или не си. И аз бях в чуденка доста време докато изчакам датата на цикъла. Успех и да кажеш резултата!

# 19
  • Мнения: 48
Благодаря Ви, момичета! Задължително ще докладвам следващата седмица! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен!Днес е деветия ден от половия акт и си направих тест "Престо"...Излезе  EFN   Sad .Има доста време до очакваната менструация,но просто нямах търпение.Какво мислите момичета?Дали мога да се доверя на резултата или да изчакам още и да направя друг?

# 21
  • Мнения: 2 211
Каквото и да направиш, докато не ти закъснее поне един ден и не ти отчете положителен тест, няма как да разбереш дали си бременна. На мен Престо ми отчете бременност на 7 ден след овулация, но имам мами, при които е бил отрицателен, а всъщност са били бременни.

Толкова рано, най-добре кръвен тест според мен!

Пожелавам ти едно мазно ЧХГ и резултат след девет месеца!

# 22
  • Мнения: 24
Не съм бременна.Направих си тест Шуър Чек 14 дена след половия акт и...Излезе отрицателен. Sad

# 23
  • Мнения: 3 695
това за 7-ят ден след ову е чист рекламен трик

# 24
  • Мнения: 2 211
това за 7-ят ден след ову е чист рекламен трик

Не мисля така. На мен ми отчете на 7-ми ден след овулация положителен, ей ме на - 33 седмица бременна съм. Още си го пазя тестчето!

# 25
  • Мнения: 24
Както Ви казах си направих тест 14 дена след половия акт и беше отрицателен...Обаче не знам какво става.Днес трябва да ми дойде,дори имам предменструални болки,но не ми идва.Имам само едно бяло-жълто течение.Какво може да означава това...  Sad

# 26
  • Мнения: 3 695
това за 7-ят ден след ову е чист рекламен трик

Не мисля така. На мен ми отчете на 7-ми ден след овулация положителен, ей ме на - 33 седмица бременна съм. Още си го пазя тестчето!
явно при всеки е различно, аз направих на 7-ден след ову и беше отрицателен, а после се оказах бременна

# 27
  • Мнения: 39 321
Охооо, Неземна, новини ли имаш  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 695
Охооо, Неземна, новини ли имаш  newsm78
за съжаление не, говоря от стари опити  Grinning

# 29
  • Мнения: 39 321
 Crossing Arms Жалко. Докъде докара инсетата ?

Общи условия

Активация на акаунт