Къде да похапваме в Приморско?

  • 12 328
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте момичета,

тук в тази темичка искам да споделяме всичко свързано с храненето в Приморско.   chef
От кои заведения, ресторанти итн. сте доволни и от кои не. То ясно, че от година на година нещата се променят- къде за по-добро, къде за лошо, но въпреки това ще се радвам да прочета мнения, препоръки и оплаквания.

Благодаря ви предварително.  bowuu

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 14:46 от луда еуфория

# 1
  • Мнения: 330
Любимото ми заведение е "Барбадос"...хубава храна и музика на живо Grinning Намира се в пряка на главната улица (в частта, която е по-близо до Аквапарка). Мисля, че улицата се казваше "Иглика" newsm78
Друго хубаво съм яла в "Анита", близо до Северния плаж, на улицата срещу хотела "Перла бийч". Много ми хареса там муската и неведнъж я бях яла Peace. Иначе е евтино заведение без много специалитети, както например в "Барбадос"
Преди време имаше една пицария срещу хотел "Лилия 2" и правеха супер пици. Миналата година пак го имаше, ама не помня пици ли нямаше или не ни харесаха така, както преди Crazy Но пак е приятно и храната беше хубава, помня, че повторихме.
Хубаво за десерт са и гофретите в началото на главната улица (откъм парка). С всяка изминала година, собственикът подобрява магазинчето си. Ех, гофретитеееее Heart Eyes Според мен са най-хубавите, ако не в страната, то по Черноморието Crazy

Аааа, сетих се и за едно в битов стил с традиционни бг покривки, глинени чинии и т.н. Близо е до Северния плаж, но не помня името, нито адреса. Там си бяхме резервирали маса, че все нямаше места за вечеря Crazy
Хубав китайски ресторант е и "Жасмин" на ул. "Христо Ботев", не е далече от киното Peace

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 13:02 от Damaris

# 2
  • Мнения: 87
Миналата година се хранехме в едно не много голямо заведение на ъгъла на улиците Иглика и Стара планина - сравнително евтино, но външните маси са малко и понякога нямаше места. Друго заведение беше на ул. Перла в едно от хотелчетата, с големи зелени навеси отпред (след лунапарка, по посока към плажа)- малко по-скъпо, но и по-разнообразно като меню. Най- евтините палачинки  сме яли срещу църквата, близо до  центъра.

# 3
  • Мнения: 65
Благодаря ви много за препоръките.  Hug

 Ще се радвам и на още мнения.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 877
Бистрото на х-л Опал, точно до станция Тишина - добре готвят, но мин година обслужването не беше на добро ниво
Рибния ресторант на южния плаж - дето във въздуха има един голям надуваем балон, ако се сетя за името му ще допълня - страхотен като кухня, обслужване и изглед към морето
Лилия 1
Палачинките точно срещу Лунапарка

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте миналата година 2013 бях на Приморско.За мен лично най-хубавият ресторант е Анита. Евтино е и персонала е чудесен винаги усмихнати и лъчезарни. Храната е Божествена.Ресторанта се намира на улица Бриз 21 точно срещу северния плаж.

# 6
  • Мнения: 301
Здравейте. Интересувам се от отзиви за добър ресторант в Приморско ако има такъв. По-специално такъв с традиционна българска кухня и наистина вкусни гозби. Няма значение от ценовата листа. Ще водя чужденци и искам да се представя подобаващо. Laughing

# 7
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Ами на мен много ми харесва в Ден и Нощ.Намира се на главната улица по левия тротоар,като вървиш към общината.Входа е малко сбутан ,точно преди бар Оргазъм маи беше.

# 8
  • Мнения: 961
Дa,Ден и Нощ е до бaр Оргaзъм и нa мен ми хaресвaше хрaнaтa тaм.

Общи условия

Активация на акаунт