Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 603
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Снуки, lucky_charm много,много съжалявам момичета Sad Sad Дано всичко мине добре и бързо възстановяване желая.Много неприятни новини Sad

# 691
  • Мнения: 1
lucky_charm извинявай,че съм толкова невежа,но сега ти прочетох публикациите и не разбирам..нали сте видели сърчице? Какво се е объркало? Защо наистина не чуеш 2ро мнение?

# 692
  • Мнения: 69
Pepsilight,

това беше 2ри преглед от началото на бременността. На първия- 6 г.с. и 5 дни нещата бяха добре, големината отговаряше на срока, видяха се и пулсации. Вчера се видя само сак с големина като за 8 седмици и 5 дни, но уви празен.
Второ мнение не искам, имам доверие на този лекар.
Четох разни случаи, при които след изчакването от 1 седмица се е видял жив плод, но това  се касае за по- ранни срокове, когато овуто е било късно... при нас по -скоро промяна няма да има.

# 693
  • Мнения: 69
lucky_charm извинявай,че съм толкова невежа,но сега ти прочетох публикациите и не разбирам..нали сте видели сърчице? Какво се е объркало? Защо наистина не чуеш 2ро мнение?

Може да е всичко - вирус, който да съм сбъркала със симптомите на бременност или несъвършенство на плода - грешно развил се орган или пък генетичен дефект, може би хистологията, която се прави ще изясни нещата, не знам...
Това се случва много често в ранна бременност, просто мислех, че с нас всичко ще е ок.

Не го мислете, не се тревожете, сега нямате нужда от допълнителни страхове, вярвайте, че всичко ще е наред  Hug

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Сега вече малко се притесних, защото за първи път чувам, когато е имало ембрион след това да се види само плодно сакче.  Cry Нали всички чакаме да чуем сърчицето и да се успокоим малко. А то до раждането все си има някакви притеснения, не че след това всичко върви по мед и масло.  Simple Smile

Все си мисля, че когато ми се случи нещо лошо е за добро. Може и при теб lucky_charm, това което ти се случва да е по-малкото зло.  Peace

# 695
  • Мнения: 69
Благодаря, Pepsilight, и аз това си повтарям  Simple Smile

# 696
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета гушкам ви силно и наистина съжалявам. Дано следващият път нещата се развият по- добре за вас. Наистина много съжалявам, губила съм бебе  в много по- напреднала бременност и е ужасно.
Все още имам някакви надежди за Снуки, дано всичко е било грешка и след седмица нещата станат ясни.

# 697
  • Мнения: 0
Kakvo ozna4ava 4e exoto pri Cvetkova e 40 lv.Men na vseki pregled 6te trabva da me gledat na exograf i to stava kato na 4astno 40 lv newsm78 newsm78

# 698
  • Мнения: 105
айде момичета уикенда свърши и идва още една дълга седмица Sad

# 699
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!! Нямам думи за случилото се с lucky_charm и снуки...просто понякога наистина се случват някои ужасни неща, за които нямаме обяснение...бъдете много силни и всичко ще се подреди :*
Аз бях уикенда на един балкан и си починах наистина много добре, даже не ме е боляло нищо 2 дена и днес обратно в лудницата, в едно задръстване карах зад един автобус и от пушека така ми се гади, сега се тъпча със солети, дано ми размине.
Хубава седмичка на всички

# 700
  • Мнения: 372
Здравейте момичета  Hug

Чак сега видях, лъки, желая ти здраве и сила, бързо възстановяване и съвсем скоро добри новини   Praynig  Hug  А пък ако е възможно, дано да са объркали, дано да се види нещо на другия преглед  Praynig

Аз съм днес пак на преглед, мислех да го пропусна, нали лежах в болницата вече, но след като се прибрах пак прокървих и малко се притеснявам... А и им казах само 5 дни болничен след изписването да ми пуснат, и в сряда съм на работа. Та днес на преглед и дано новините са добри. Колкото по-спокойна, толкова по-добре...
Съпруга ми още е на количка, блъснаха го на 2ри юли, чак на 8-9 август ще махат пироните от крака да се раздвижва, и до сега съм един месец вкъщи в болничен, отпуска - всички патрони опуках, но няма как. Сега предстои да кажа на шефа положението, защото то и в болничния си го пише..
Момичета, пожелавам ви спокоен и щастлив ден  Hug

# 701
  • Мнения: 3
Kakvo ozna4ava 4e exoto pri Cvetkova e 40 lv.Men na vseki pregled 6te trabva da me gledat na exograf i to stava kato na 4astno 40 lv newsm78 newsm78

добро утроооо, означава че, само на първичния преглед ехото е безплатно, след това се заплаща, също и непосредствено преди раждане е безплатно  Sad  , това е положението, има места където е по-евтино, но се върти около тази  сума. Аз също съм за ехо всеки път, да му е яко дупето на таткото Laughing  хубав ден Simple Smile

# 702
  • Варна
  • Мнения: 107
Здравейте! Аз бях днес на ЖК за първи път. Мериха ме, теглиха, кръвно, кръв, урина, обясняваха ми какво да ям, какви лекарства мога да пия и т.н. В началото на 8 г.с. съм и видяхме сърдечни пулсации. Много съм щастлива Hug. Отидох по здравна каса и нищо не съм плаща, дори потребителска такса.

# 703
  • Мнения: 0

lokitoki, здравей Simple Smile честито за пулсациите Simple Smile може ли да преразкажеш какво ти обясниха за храненето, в случай че някои други лекари са по-лаконични.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 107

lokitoki, здравей Simple Smile честито за пулсациите Simple Smile може ли да преразкажеш какво ти обясниха за храненето, в случай че някои други лекари са по-лаконични.

Разбира се. Докторката каза: "плодове, зеленчуци, млечни продукти и червено месо, а да избягвам тестяно и сладко". Обясни ми, че на бременните доста им се хапва тестяно и сладко, но то освен до дебелеене, не води до нищо друго, а може да се вдигне кръвно, ако се качат повече килца, 10-12 кг било нормалното. Аз в момента съм 61 кг и съм 1.68 м. Разреши ми до 2 кафета на ден, но на мен хич не ми се пие кафе и една чаша вино.

Общи условия

Активация на акаунт