и сега на къде....

  • 37 572
  • 650
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 54 898
Еее , най-после !  Praynig  bouquet Слава Богу !  bouquet

Иди сега си запали една свещичка за здраве , недей да плачеш , ами се радвай , че бебето ти е здраво , пази го вече от негативни емоции , че много му се насъбра , миличкото ! Hug

# 601
  • Мнения: 2 215
Ще го направя обещавам.

# 602
  • Мнения: 13
 Sama, чудесна новина!!! Наистина, постарай се да си доставяш само положителни емоции за напред, доказано е, че настроението на майката по време на бременността влияе на бебчето!  Hug Hug Hug

# 603
  • София
  • Мнения: 2 521
Поздравления за хубавия резултат!  football

# 604
# 605
  • Мнения: 1 545
Поздравления наистина !

Не биваше да отлагаш толкова дълго,но нека това изпитание ти послужи да разбереш,че единствения приоритет в живота ти от известно време,е твоят малък мъж.Всичко в този живот има смисъл.И не си сама -смени си ник-а,не ти подхожда Peace

Бъди здрава и не отлагай никога повече важните неща,съвсем приятелски ти го казвам-във всяко едно отношение.Отлагането на един проблем никога не е негово решение Peace

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 12:45 от ОРИДЕЛ

# 606
  • Мнения: 54 898
Отлагането на един проблем никога не е негово решение Peace

Много хубав съвет ! Hug

# 607
  • Мнения: 2 327
Дано нямаш повече поводи за тревоги до края Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 6 477
Сама, поздрави за хубавите новини!   bouquet  bouquet  bouquet
От тук нататък сълзите да са само от радост! Леко бременеене и още по-леко раждане!  stork-boy

# 609
  • Мнения: 342
Сама, поздрави за хубавите новини!   bouquet  bouquet  bouquet
От тук нататък сълзите да са само от радост! Леко бременеене и още по-леко раждане!  stork-boy
Чудесно пожелание  Grinning
Аз само ще добавя - като се роди да е здраво ,да не боледува .. да спи ... изобщо пожелавам ти едно ангелче ,което да ти носи само радост и щастие. Hug
Споедлям  мнението  и на  другите момичета - да запалиш свещичка /ако разбира се ходиш на черква/ , както и да си смениш потребителското име . Не си "сама" и не ти отива  Hug /права е ОРИДЕЛ като го каза  Peace/.
Скрит текст:
Ще видиш каква сила и опора ще ти е, а като порастне ще те защитава от всички /моите малките ,някой път като се разплача идват и ме галят и ме гледат едно миличко..направо всичко ти минава.Ако пък ми е лошо ,сядат до мен и не се отделят докато не ми мине..изобщо такива палавници са,че човек чак не му се вярва как се променят като видят майка си че не е във форма..,а са още малки..представяш ли си като порастнат ..затова децата са най-голямото съкровище,защото заради тях и техните усмивки си заслужава всичко през което минаваме /.
ооо и още нещо ,прегърни силно майка си ,че сигурно и тя се е стопила покрай теб ,нацелувай я и я успокой да се усмихне и тя , да се почуства горда бъдеща баба на този малък мъж.
Еййй така се радвам  Party

# 610
  • Мнения: 1 383
Сама , честито ! Радвам се за теб много. Хайде сега едно пълно спокойствие до финала.

# 611
  • Мнения: 2 215
Кога спира болката от предателството.Кога спирате да мислите за този който ви е наранил и се е отказал от детето си.Пишете.

# 612
  • Мнения: 1 545
Не мога да повярвам,че още имаш такива мисли.Когато ти решиш,тогава спира.Но на теб просто ти е кеф да хленчиш колко си нещастна,хеле ако има и кой да похленчи заедно с теб.

Струва ми се,че мазохизма ти е хоби и всяка дума повече тук, е загуба на време.

След това,което преживя,урок не си си взела.Няма да се извинявам за грубия си тон.Приемай го буквално.

# 613
  • Мнения: 277
И аз честно казано бих искала да прочета съветите на момичетата за това.
Съветите на тези дето найстина са минали и преживяли.
Съветите от факта, как нормалния човек осъзнава с разума си действителната ситуация, но сърцето не приема....!
Благодаря....и за мен и за sama щте бъде полезно да ви четем.

# 614
  • Мнения: 277

Не мога да повярвам,че още имаш такива мисли.Когато ти решиш,тогава спира.Но на теб просто ти е кеф да хленчиш колко си нещастна,хеле ако има и кой да похленчи заедно с теб.

Струва ми се,че мазохизма ти е хоби и всяка дума повече тук, е загуба на време.

След това,което преживя,урок не си си взела.Няма да се извинявам за грубия си тон.Приемай го буквално.


Айде недейте така.....всеки човек има различен манталитет, праг на поносимост, и начин и време да приеме болката.
Да не мислиш, че и е много хубаво, че е спряло да я боли та просто ей така защото няма какво да прави си пише тук по форумите.

Общи условия

Активация на акаунт