На море в Лозенец - 2012г.

  • 1 658
  • 12
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590647.195 това е старата тема...за миналата година. Предлагам нова за тази година.
Ние сме резервирали в Комплекс Бора.  Прочетох само едно мнение от мингодина - положително. АКо някой друг е ходил моля да сподели.
За първи път ще сме в този район на море.

# 1
  • Мнения: 227
Хера, бяхте ли вече в комплекс Бора? Как са обстановката и плажа там?Ние ще ходим там през август.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Хера, бяхте ли вече в комплекс Бора? Как са обстановката и плажа там?Ние ще ходим там през август.
Още не...ще заминаваме тази неделя.
Като се върна ще пиша задължително.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 340
Има вече такава тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=638474.0
Доста активна е и ще намериш отговор там Simple Smile Ние вече бяхме в Лозенец, но за този комплекс не съм чувала.

# 4
  • Мнения: 299
Не съм отсядала в комплекс Бора, но съм го виждала отвън и само ще ви кажа, че е много близо до къмпинг Корал- един много чист и красив плаж, на който ходехме двете лета, когато почивахме в Лозенец.
Иначе е сравнително далече пеша от селото, но определено си заслужаваше ежедневното пътуване, тъй като останахме крайно разочаровани от плажовете в селото.
Приятна почивка ви пожелавам!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 227
Хера, останахте ли доволни от комплекса и обслужването?

# 6
  • Мнения: 2
За комплекс Бора - писала съм, но ще се повторя. Бях миналата година август, тази година пак август съм там. Останах много доволна, за това и повтарям (което по принцип не правя). Много чисто, перфекнто за деца, плажа спокоен и охраняван. Разстоянието между плажа и Бора и между селото и комплекса не бяха проблем за дъщеря ми, която тогава беше на 4 години. За 7 дни прочетох 6 книги, което е показателно за спокойствието - при все, че бях с дете. Комплекса е заграден, детето си се моткаше с другите деца, абе много ми хареса. Но пък зависи кой какво търси.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
За комплекс Бора - писала съм, но ще се повторя. Бях миналата година август, тази година пак август съм там. Останах много доволна, за това и повтарям (което по принцип не правя). Много чисто, перфекнто за деца, плажа спокоен и охраняван. Разстоянието между плажа и Бора и между селото и комплекса не бяха проблем за дъщеря ми, която тогава беше на 4 години. За 7 дни прочетох 6 книги, което е показателно за спокойствието - при все, че бях с дете. Комплекса е заграден, детето си се моткаше с другите деца, абе много ми хареса. Но пък зависи кой какво търси.
bowuu Абсолютно.
За семейства с деца, които търсят почивка...това е мястото за мен

# 8
  • Мнения: 227
Благодаря за отговорите   bouquetИнтересуваха ме и стаите, респективно баните.Дали са обновени /тоест скоро освежавани или ремонтирани/.До колкото разбрах апартаментите са отделни, няколко в една къща.Всеки с тераса и кухненски кът.

# 9
  • Мнения: 2
Благодаря за отговорите   bouquetИнтересуваха ме и стаите, респективно баните.Дали са обновени /тоест скоро освежавани или ремонтирани/.До колкото разбрах апартаментите са отделни, няколко в една къща.Всеки с тераса и кухненски кът.
Ние бяхме на приземен етаж-тройна стая. Банята и стаята бяха много чисти. (Всеки ден сменяха кърпи и чистеха). Имаше плъзгаща врата и малката директно си влизаше и излизаше. На горните етажи са апартаментите. Там не съм се качвала, но питах и ми казаха, че са с кухненски кът и тераси. Но до колкото знам, май няма печки (или пък има???), можеш да се обадиш и да питаш ако те интересува. На двора има две мивки и две газови барбекюта има и ресторант.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Апартаментите са на вторите и третите етажи. Представляват две стаи и в едната има и кухненски бокс, микровънова, ел кана имаше в нашата стая, хладилник. Имахме една тераса ние а до нас нашите прятели имах две:)))) Това е за апартаментите 2+1.
Кърпите сменяха всеки ден и чистеха..пясък не видях никъде. Всичко беше много чисто и като ново. Сутрин виждах как почистващият персонал рано, рано бършеха масите и столовете отвън с препарат.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Може ли актуални мнения за новия комплекс Оазис дел Маре и най-вече за плажа- чист ли е, водата как е, дълбоко ли е морето?! Как е храната наОА? Въобще подходящо ли е за семейна почивка с деца. Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Никой ли не е почивал в този комплекс?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт