секс след раждане

  • 2 720
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здавейте мами,моля ви кажете ми боли ли секса след раждането аз родих преди 2,5м и още ме е страх да опитам а имам желание моля ви ако някой е наясно нека ми даде съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 465
Здавейте мами,моля ви кажете ми боли ли секса след раждането аз родих преди 2,5м и още ме е страх да опитам а имам желание моля ви ако някой е наясно нека ми даде съвет.
Не е тук мястото на този въпрос,в Клюкарника. Разгледай, има много по-подходящи места за това питане.

# 2
  • Мнения: 5
Минали са 2,5 и ти се чудиш дали ще те боли а, и желание имаш не се чуди а,действай ooooh!

# 3
  • Мнения: 170
Оф, бе, как с такива теми нацелвате баш Клюкарника, от цял Форум се забивате в Клюто, тва си е изкуство значи.... Whistling

# 4
  • Мнения: 1 809
Оф, бе, как с такива теми нацелвате баш Клюкарника, от цял Форум се забивате в Клюто, тва си е изкуство значи.... Whistling
то в момента ври направо от умопомрачителни теми Joy

# 5
  • Мнения: 5
Оф, бе, как с такива теми нацелвате баш Клюкарника, от цял Форум се забивате в Клюто, тва си е изкуство значи.... Whistling
Оф,бе как така пък ти ,като първа  клюкарка идваш да правиш забележки и да се вреш на всякъде това си е чисто изкуство Начи,като куче пазач си из форума  Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 15 465
  Аз предлагам да се пробва на следващото земетресение!

# 7
  • BG
  • Мнения: 2 458
Оф, бе, как с такива теми нацелвате баш Клюкарника, от цял Форум се забивате в Клюто, тва си е изкуство значи.... Whistling
Оф,бе как така пък ти ,като първа  клюкарка идваш да правиш забележки и да се вреш на всякъде това си е чисто изкуство Начи,като куче пазач си из форума  Joy

Тумба е строга, нооооо справедлива!  Naughty


# 8
  • Мнения: 0
koi e kazal 4e ne my e tyka mqstoto za vuprosi tyka moje da zadava6 kakvito si vuprosi iska6 na kogoto ne my xaresva da ne pi6e nqma smisul da se obijdame i rugaem az iskam suvet a vie tyka edva li ne me gonite mn vi molq budete malko 4ove4ni

# 9
  • Мнения: 0
gre6kata e moq ne 2,5 a 2 meseca i polovina izvinqvam se za gre6kata

# 10
  • Мнения: 0

[/quote]Не е тук мястото на този въпрос,в Клюкарника. Разгледай, има много по-подходящи места за това питане.
[/quote]           A kude mu e mqstoto?

# 11
  • Мнения: 5
koi e kazal 4e ne my e tyka mqstoto za vuprosi tyka moje da zadava6 kakvito si vuprosi iska6 na kogoto ne my xaresva da ne pi6e nqma smisul da se obijdame i rugaem az iskam suvet a vie tyka edva li ne me gonite mn vi molq budete malko 4ove4ni
Виж ,те са от години в този форум вече са пуснали корени,листа ,мустаци и др. и ние по новите трябва да ги питаме Може ли това ,може ли онова така, чее тва е положението baby_neutral

# 12
  • Мнения: 170
Еее, нямах предвид това, а, че няма да получи точно тук адекватен отговор на въпроса си...Въпроса и явно я вълнува и търси смислен отговор, а тук в Клюто едва ли ще получи такъв. Бързате и вие да нападате Naughty Crossing Arms...ама с маха... Whistling Laughing Wink

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 16:27 от Tumba_lumba

# 13
  • София
  • Мнения: 15 465
Не е тук мястото на този въпрос,в Клюкарника. Разгледай, има много по-подходящи места за това питане.
[/quote]           A kude mu e mqstoto?
[/quote]

 В отчетната тема или при бъдещите майки.Но в клюкарника не звучи сериозно.И огледай се, никой не пише на латиница тук.

# 14
  • Мнения: 2 927
     Не е така. Тук рискувате да не ви вземат на сериозно. Пускат се много провокативни теми. И ако въпросът е сериозен, някой потребител може пак да реши, че става дума за поредната пързалка само защото на темата не и е мястото в Клюкарника. Има подфорум здравни проблеми. Има и подфоруми за млади майчета, даже са групирани по възраст на децата.
    ПП Постът е към Кати.

Общи условия

Активация на акаунт