секс след раждане

  • 2 721
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Еее, нямах предвид това, а, че няма да получи точно тук адекватен отговор на въпроса си...Въпроса и явно я вълнува и търси смислен отговор, а тук в Ключто едва ли ще получи такъв. Бързате и вие да нападате Naughty Crossing Arms...ама с маха... Whistling Laughing Wink
Вече си получи отговора .Ама ти като не четеш а само влизаш да подгониш някой заек (новак) във форума няма как да видиш.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пързалка е, защото авторката пусна още 5-6 теми днес с различни никове тук. Не понеже е тук.

# 17
  • Мнения: 0
това е 1вата тема която пускам тука до сега не съм го правила и явно няма да го правя повече все пак мерси за отделеното време

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, разбира се.

# 19
  • Мнения: 0
    Явно имате някакъв проблем ли не мога да разбера аз ви казвам че не съм писала а вие пак абе защо ли се обяснявам явно тука сер хора няма не се обиждайте

# 20
  • София
  • Мнения: 15 475
това е 1вата тема която пускам тука до сега не съм го правила и явно няма да го правя повече все пак мерси за отделеното време
Ето ти родени 2012-та, остава да си намериш темата за родените в месеца в който си родила ти.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=111.0

# 21
  • Мнения: 0
Е желанието май трябва да надвие страха ние го направихме на 14-тия ден след раждането,с много голям страх,но желанието беше по-голямо.Как сте одържали 2,5 месеца незнам .Мисля че не би трябвало да има проблем  Hug

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, да, както кажеш. Grinning

А сега си отговаря сама на себе си. Чудно.

# 23
  • Мнения: 1 842
Здавейте мами,моля ви кажете ми боли ли секса след раждането аз родих преди 2,5м и още ме е страх да опитам а имам желание моля ви ако някой е наясно нека ми даде съвет.
Това, звучи наистина странно. Peace

# 24
  • Мнения: 0
Да, да, както кажеш. Grinning

А сега си отговаря сама на себе си. Чудно.
     абе момиче престани да се занимаваш с мене да не си говориш ти сама остави ме и спри да пишеш като не ти харесва темата ми

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Скарай ми се с още един-два профила, за по голяма тежест, моля те. Какво е това, само с два.

# 26
  • Мнения: 170
....Ама ти като не четеш а само влизаш да подгониш някой заек (новак) във форума няма как да видиш.

А, да, бе...аз съм па една видна хрътка...гоня ги за отскок... Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 0
А забравих и да кажа,че беше малко неприятно,но може би заради страха и това,че не се бях отпуснала,иначе болка нямаше

# 28
  • Мнения: 0
Скарай ми се с още един-два профила, за по голяма тежест, моля те. Какво е това, само с два.
    ти не си добре бе момиче

# 29
  • София
  • Мнения: 15 475
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641495.0

Ето още една подходяща тема, но първо трябва да се поразгледа, да се попрочете тук-там, а не веднага  да се пише където ти падне.

Общи условия

Активация на акаунт