My Toys - В света на играчките - 46!

  • 54 608
  • 759
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 245
Love&Light, малкия е на почти 6 год. и е 105см., 17кг. Взехме му това колело http://bikesport.bg/bg/products/76-ferrini-kid-duke-16_quot_-1v- … B8_#pv_BK11FE0082 . След това на Худора без педали, за 15 мин. го подкара. Но като има препятствия аз му помагам да го преместваме, но за каране не му е проблем.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 357
Нещо не ми се получи. Дали не е изтекла валидността?
Zornitza_r, заповядай - NKJHFWD3HMMH
Валиден е до 31.07, но за поръчки над 30Е!

# 122
  • Мнения: 294
здравейте момичета,всяка година по това време чета как хвалите ранички за първокласници.Една приятелка има първокласничка и иска да и вземе хубава раница,ако може да ме ориентирате.Догодина и ние сме наред но сега да помогна на нея.

# 123
  • Мнения: 288
... Може би е по-добре да се премахне тази информация от  първия пост.
при следващото пускане на тема, защото първият пост се редактира в рамките на 24 часа ... мерси за забележката
Хиляди благодарности за труда, Мини   bouquet  права е Пепси, за инфо-то на 1-ва стр, но не го "тълкувай" като забележка  Wink ... "отбелязвам си" щеше да е достатъчно  Laughing  безценна си ни за "колективния" тойс Heart Eyes  
От мен ... почерпка с кафе  Hug   и отивам да те чета в другата тема ... силно ме вълнува ... какъв фотошоп/обектив/бленда/ракурс и каквито там "похвати" е измислило човечеството, за да снимам нашите две маймунки, така че на снимката да изглеждат спретнати, кротки и мили ... и по възможност, приличащи на човечета  Joy  Снимките от последното ни пътуване  hahaha  все едно не съм излизала 5 дни от зоопарка и накрая съм си тръгнала с най-закачливите маймунки Joy
Вилиан и аз   bouquet пак заповядай  Grinning
Все мили и позитивни сте момичетата в града на липите  Hug

Все още са валидни офертите: -10% на ученически пособия със Spiderman
и подарък http://www.mytoys.de/Gratis-Faber-Castell-Tintenroller/F%C3%BCll … r01.06.03/2461088 при поръчка на Faber Castell за над 20 евро
имаше и още нещо ... но не помня какво ... ще си допълня романа, когато се сетя  Mr. Green
Ако някой подскаже още нещо добре намалено, особено игри за открито и летни забавления в големи компании ... преди да пусна поръчката, ще съм много благодарна   bouquet  
Хиляди благодарности на Жасмин, Маги-сан  Heart Eyes  и всички, "убеждавали" ме за squap ... невиждан успех, най-неочаквано ... дребосъците на 6-7 г се оказаха неочаквано ловки  Peace  и придирчиви ... с тяхното "Мамо, малко си смешна"  Joy
Поръчах това http://www.mytoys.de/Simba-Squap-Fangballspiel-2er-Set/Outdoor-S … .07.07.05/1824512 плюс комплекта с "опашатата" топка  Grinning

Слънчев и прохладен ден на всички  Grinning  Успешна седмица  Hug



# 124
  • велико търново
  • Мнения: 588
Иве заповядай;http://www.mytoys.de/Hudora-Beachset-3-0-11-teilig/KID/de-mt.sl.sl04/2365417
Ето тази игра някой има ли я как се играе?http://www.mytoys.de/Schmidt-Spiele-Playmobil-Rettet-die-Dinosaurier-Metalldose/Mitbringspiele-Reisespiele/KID/de-mt.gp.ca02.09/1914168
И последно този скутер някой купили ли го вече как е лек ли е ?За г-ца на 4 год. висока 107см и тежи 17кг. Имаме един на худора ,но много тракат колелетата му по тротоара ,а на асфалта е опасно да се кара.http://www.mytoys.de/Hudora-Scooter-Kick-Wheel-pink/Kinderfahrze … .28.04.08/2269752

# 125
  • Мнения: 288
Благодаря, Усмивчице  Heart Eyes  този сет го разработваме вече 2-3 лета  Laughing  Изключително качество, като нов е до ден днешен, не излиза от багажника, където и да спрем ... ако съм с децата и имам работа ... просто отварям багажника и вадя ... според "зависи"  Mr. Green  Прибавих към "колекцията" и скуоп-а  Peace  Точно по този повод да споделя последните ми впечатления от комплекта  Wink  Преди вкл това http://www.mytoys.de/Hudora-Boingballspiel-3-0/KID/de-mt.sl.sl04/2408581 а сега ... сама виждаш на картинката ... една малковата топка, при това кръгла ... доста по-трудна за "изпращане" ... според мен ... С овалната синът (5 г) се справя отлично "чука" чак до ръкохватките, а с кръглата ... слаба работа ... може би е до навик  Wink Както и да е, цената в добрите моменти е 10 евро и сегашните 13 са поносими, качеството, за мен, е отлично ... само перца за федербала "зареждам" редовно ... качили сме по всички покриви и дървета по света и у нас  Laughing
Дино-играта, може и за нас да става, ще я "проуча" тези дни, ако някой не те е инфо междувременно  Grinning

# 126
  • велико търново
  • Мнения: 588
Пиратките ,,перца,, и ние ги качваме къде ли не на съседният магазин даже и после падна сама от вятъра и ни я върнаха даже,но ни трябват нови.Комплекта ни е от поне три години от старите модели е нашият ших даже раницата малко се бе закъсала.Подарих я няколко пъти по рождени дни като ходим и знам ,че е много хубав подарък и за момиче и за момче.
За тротинетката някой да се включи с коментар?

# 127
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
И последно този скутер някой купили ли го вече как е лек ли е ?За г-ца на 4 год. висока 107см и тежи 17кг. Имаме един на худора ,но много тракат колелетата му по тротоара ,а на асфалта е опасно да се кара.http://www.mytoys.de/Hudora-Scooter-Kick-Wheel-pink/Kinderfahrze … .28.04.08/2269752

Мисля, че този скутер вече е малък за дете над 4 г.

# 128
  • Мнения: 14
Грешката не е била в кода на Гери. Просто малко преди плащането се върнах назад и така съм блокирала кода. Направих си нова регистрация и така ми мина поръчката.

# 129
  • Мнения: 288
... Подарих я няколко пъти по рождени дни като ходим и знам ,че е много хубав подарък и за момиче и за момче.
За тротинетката някой да се включи с коментар?
пригласям и аз ... много желан подарък е комплекта и за малки и за големи  Grinning  Преди малко видях, че пак е 10 евро  Joy  сложих веднага 2 бр в кошничката ... дано се запази цената до утре  Grinning  че точно се похваля нещо и ... вдигнат цената  Mr. Green
За скутера ... по принцип малките колела "тракат" повече по фугите на тротоара, "твоят", а и мини микро-то са с най-малките 10 и 12 см гуми ... "комфортът" нараства с нарастване диаметъра на колелата ... най- са 205 и приближаващите се, ако е за по-малко детенце  Grinning  лично мнение, разбира се, мини микро .. не съм карала  Joy  но пък една малка принцеса се включи в селското състезание на 5 годишните със скутери и доста бързо се отказа ... поради "друскавост"  Mr. Green  както се изрази  Heart Eyes  Може би дамите са по-деликатни ... консултирай се с твойте принцеси  Heart Eyes  току виж не одобрили избора ти и после ... сменяй, променяй  Joy  Успех в намерането на най-прекрасния и желания  Hug

ПП: хи хи хи прав е и г-н тигър ... само че се въздържам от коментари ... кой колко е голям за възрастта си и колко би трябвало да бъде ... за да е средно-статистически представител  Laughing  Важното е да са ни живи и здрави дечицата! другото ... лесна работа ... размери, цветове и модели в тойса ... има всякакви,а и не само там  Laughing

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
За тротинетката, ако имаш възможност купи  "микро"  Peace

# 131
  • Мнения: 511
За тротинетката, ако имаш възможност купи  "микро"  Peace
Микро, но задължително Макси. Mr. Green Впрочем колелцата на Микрото не издават никакъв звук, за разлика от останалите "пеещи" тротинетки Mr. Green В този ред на мисли 205 също дрънчи, поне по моите наблюдения от тротинетката на приятелско дете. Тротинетката, която си показала със сигурност ще е малка за твоето детенце. Ако ще кара по тротоари, а не примерно в парк или по колоездачните алеи е най-разумно да избереш модел с по-големи гуми. Peace

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 17:18 от Dennia

# 132
  • Варна
  • Мнения: 357
За тротинетката, ако имаш възможност купи  "микро"  Peace
Микро, но задължително Макси. Mr. Green...
Още един глас за Микро, заслужава си всяка стотинка. Макси-то, въпреки че го дават +6 год., с лекота се кара и от по-малки деца(и майки). На височина е колкото Мини-то, но ми се струва, че е по-стабилно.

# 133
  • Мнения: 3
Здравейте!
Регистрирахме нов потребител и искаме да се възползваме от отстъпката при първа поръчка, но не знаем откъде да получим код! Някой мойе ли да помогне! Много благодаря!

# 134
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте!
Регистрирахме нов потребител и искаме да се възползваме от отстъпката при първа поръчка, но не знаем откъде да получим код! Някой мойе ли да помогне! Много благодаря!


последните 1-2 страници момичетата споделиха кодове, защо не се възползвате от тях? а има и гугъл...

Общи условия

Активация на акаунт