iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 921
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11
Добро утро сладки

хайде да пием по кафе Hug Hug Hug




Бг, P2P е вече пуснат, имаше вчера профилактика, така че си тегли мила Hug

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 10:28 от lisanka1

# 721
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Привет и от мен!
Лиа ние само минахме през морето и останахме 4 дни. После от 30.8 до 6.9 сме в бг на слънчев бряг. Затова в моемента и аз умирам от жега. И тук е отврат. Хареса ли ти пленителката? Всички серии ли гледа? Аз не съм го изгледала още. А за 1001 нощи какво ще кажеш? ТО безумия има навсякъде в тези филми. Но не ми е направило впечатление Шехерезада да е едричка.
Времето лети ще има много време да го влачат. Дори бях чела, че септември ще почват пак Фатмето и или ще бъде спрян или ще ги дават едновременно. VOYO не мога да гледам от чужбина. Но се надявам някой да продължи да го качва.
Лис мила благодаря ти. Направо полудявам вече като някой торент не работи.
Хубав ден ви желая. Пак ще се включа

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 12:27 от bggirl22

# 722
  • Мнения: 9 541
Здравейте момичета!
Лис, çok teşekkür ederim за кафенцето! /страшна съм, това турския за нищо го нямам!/. То Мел като временно ни заряза, добре, че ни пое сутрин ти, че шепата хора, дето сме остнали /също временно/ ще си умрем от жажда и въобще няма да се разсъним... Hug Hug Hug

Клю, как я караш, братчето излезе ли вече от Калотина? Много рано са почнали да се извиват опашките там, обикновено това става към 20.08., народът пътува с децата за Западна Европа, че там нали почват по-рано училище....оф, то днес вече е 17.08., а аз си живея още в началото на август smile3514, леле, била съм остаряла с още 20 дни smile3511

Бг-гърл, е малко ти е останало и пак ще си на моренце, при това нашето, дано вече главният поток от хора да се е разотишъл! Пленителката мнооого ми се понрави, леко филмче, забавно до края. Е, турците доста са плагиатствали, например от филма, който съм гледала поне 7 пъти - Моята прекрасна лейди, но няма да отбираме сега чак толкова.

1001 нощи не съм го догледала още, но става тъпичък, брей гл.редакторче за 2 секунди се влюби и за още 2 й предложи брак, не знам, започва да ми става лигав, мразя нагласените и нелогични неща. А Бергюзел някак стърчи над всички на моменти, като че е Гъливър-ка в страната на лилипутите. Това възприятие за сериалчето може да идва и от това, че аз ги гледам маратонно, едно след друго и много започва да ми се наслагва чувството, че си губя времето с глупости, а същевременно не мога и да спра....и така я караме. ВВ не съм го почвала още.... Пак пиши някой ред, не като Мел, която тотално ни забрави...  bouquet

# 723
  • Мнения: 371
лиа, хайде теб да те правим преводачка  Flutter братчето вече е в Германия  Wink

# 724
  • Мнения: 9 541
Клю, колко му е да ти помагам, само дето освен себе си ще трябва да ме носиш и мен на гърба си /аз не съм много тежка/ hahaha 1-2 години с теб мога и да го изуча турския newsm78

# 725
# 726
  • Мнения: 371
Клю, колко му е да ти помагам, само дето освен себе си ще трябва да ме носиш и мен на гърба си /аз не съм много тежка/ hahaha 1-2 години с теб мога и да го изуча турския newsm78

http://www.youtube.com/watch?v=Mbih4AJBIcs
Wink

# 727
  • Мнения: 9 541
За твоите прекрасни преводи е нашата огромна благодарност, Клю!


# 728
  • Мнения: 11
Заповядайте в новата ни темичка и дано си изкараме весело в нея  Hug


ТЕМА 10

# 729
  • Мнения: 9 541
Клю, мерси за линка с азбуката! До довечера ще съм го изкълвала! Следващият урок можеш вече да ми го подготвиш още от сега! Че иначе как ще помагам newsm47

# 730
  • Мнения: 9 541
Оооо, та днес е петък! Да пожелая на всички ви един чудесен и незабравим уикенд! Моето предложение:

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 16:22 от lia-martin

# 731
  • Мнения: 9 541
Хайде едно музикално поздравче от мен за лека нощ! Приятни сънища на всички ви!



http://vbox7.com/play:0b5b44c6

# 732
  • Мнения: 9 541
Луната отдавна се показа...

# 733
  • Мнения: 9 541
И още едно музикално поздравче от мен!



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yj5WvpkYHz0

# 734
  • Мнения: 9 541
И на финала нещо смешно

Общи условия

Активация на акаунт