Парфюмни размисли и страсти - 157

  • 35 802
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Ау, много хубави снимки  Grinning
Бижу, какво е това в тези съвсем кръгли кутии, най-отпред на снимката ?

Скрит текст:
Аз като голям фен на Мактинтош, попаднах на това, но фантазията не ми стига за да си представя що за аромат ще да е:  Mr. Green
http://tri5devet.com/parfum-s-aromat-na-mac-book/6632

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте момичета  Hug
Мислех че манията ми е отминала, но след един Лейди милион, подарък от свекърва ми, пак зарових по сайтовете  Grinning ужас, няма спиране  Crazy
В събота пробвах Дона Трусарди 2011, на първо четене ми хареса, търся някакъв цитрус, но нещо все не му достига. Имах преди Шанс о фреш и го размених, но май пак на него ще се върна. Дайте някакви предложения  Hug имала съм Зеления кристал на Шанел, Нилските градини, I love love на Москино /той също ми харесва/.
Снимка ще направя днес и ще пусна.

Missoni Acqua, Pucci Vivara  Laughing

# 32
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Дайте някакви предложения  Hug
понеже и аз търся в момента хубав цитрус, бих пробвала с:
някое Escale на Диор
Moschino Funny
ужасно ми хареса Sisley 1, но цената му ме разби  Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 5 574
Атти, благодря за хубавата тема.   bouquet

Аз имам точно 5 парфюма в момента и няма нужда да ги снимам.  Mr. Green Обичайно нямам по повече. Държа се в тези граници.  Grinning  Мога да си купя нещо ново, когато си свърша нещо старо, и така. Иначе и 5-те са ми супер любими:

Tom Ford - Violet Blonde:
Balenciaga - Paris:
Guerlain - Insolence:
Bvlgari - Mon Jasmin Noir:
Thiery Mugler - Alien:

Като си изпръскам нещо от изброените, имам желание да си купя ето това:

# 34
  • Мнения: 1 486
Атти, благодаря за темата    bouquet
Винаги ви чета с удоволствие, зареждате ме с настроение и покрай вас парфюмни фей  се сещам че съм жена и че трябва да открадна малко време за себе си.

# 35
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Прекрасно начало на темата както винаги,Аттинка Hug
Много се радвам,че вече има снимки.Чудесни колекции,чудесни Heart Eyes
В момента съм гроги и ще снимам като си почина и ми дойде музата,но изрових от архивите една снимка като доказателство за парфюмната ми лудост Mr. Green Разбира се това е от преди две години,много вода(респективно парфюм) изтече от тогава.Някои вече ги няма,но за сметка на това има много нови Mr. Green
Усмихнат ден,момичета Heart Eyes И не бъдете скромни,снимайте!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 658
Страхотни снимки!
Сънчо, май малка ти идва масата вече  Mr. Green

Ето и от мен снимки:

Лудост, наречена Герлен.
Лудост, наречена Мюглер.
Малко Омбрета (трябват ми още).
Ръбчовци.
Бебета.

Засега толкова. Останалите не се сетих как да класифицирам Simple Smile

# 37
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Страхотни колекции, момичета Hug и аз ще цъкна моята, като ми остане време, нищо че е скромна, но си е обичана от мен
Връщам се да дочета старата тема

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Благодаря за новата темичка, Атти  Hug
Жаки, много свежо клипче  Party

На пръстите на ръцете се броят моите аромати, но за това пък са ми до един любими  Heart Eyes
За сега няма да ги снимам  Embarassed , но пък ще се наслаждавам на вашите колекции  Hug

Алиена, пробвай Версенс Версаче, Шанс о тендър Шанел  Peace

# 39
  • Мнения: 13 627
Снимка на малка част от колекцията ми: тук парфюмите са само Celebrity, но някои екземпляри липсват. Не успях да ги намеря....добре съм си ги скрила Smile
Скрит текст:

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 692
   За момента това са всички парфюми и проби , с които разполагаме в нашата къща  Wink , общо взето се въртя околко тази бройка- всема ли нещо ново все намирам по някой парфюм, който не използвам и не ми е интересен вече и се освобождавам от него...   Flutter
 


 Много ми харесват снимките Ви момичета! Прекрасно усещане носят всички шишета събрани на едно място. За мен няма значение дали някой има 5 или 500 парфюма в колекцията си-важното е да носят удовлетворение  и блаженство при носене. И моля тези, които казват , че са с малко парфюми да не се чувстват освободени от снимане- в началото на темата Атти много добре го е написала "Няма значение дали са 3 неща или 300 - добре дошли ще бъдат."  , така че не се скатавайте! Simple Smile   Hug

# 41
  • Мнения: 813
Брей какъв арсенал притежаваме като цяло Grinning Много хубави снимки.Имам си фаворит снимка на  колекция от показаните до тук.Ми то като гледам аз нямам парфюми.Трябва да се поправя. Чакам две неща тези дни и ще снимам криво ляво.

# 42
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
.♥.Петя.♥., Колекцията ти е мнооого изискана. Харесвам всичките, повечето имам и аз.
Стана ми забавно, че си написала прилежно име до всяка снимка. Тук списват такива професионалисти, дето само при няколко словесни описания като "онази тъмносинята красота със златна якичка", на мига ще изстрелят името. Че и годината на лансиране на продукта. А най-запалените ще добавят и кой нос стои зад този продукт. Ей, че красива лудост е нашата .  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 5 658
дето само при няколко словесни описания като "онази тъмносинята красота със златна якичка", на мига ще изстрелят името.
За лимитираната бутилка на Синия Час ли говориш? Ако якичката е дантелена, значи е той  Crazy Mr. Green Grinning  Hug

# 44
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
дето само при няколко словесни описания като "онази тъмносинята красота със златна якичка", на мига ще изстрелят името.
За лимитираната бутилка на Синия Час ли говориш? Ако якичката е дантелена, значи е той  Crazy Mr. Green Grinning  Hug
Едвам успях  да сложа точка, а профитата вече се обадиха.
То май аз няма нужда да снимам. Твоята снимка "Лудост наречена Герлен" май е правена у нас.  Laughing
Имаме 2-3 разминавания. В твоя полза, разбира се.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт