Парфюмни размисли и страсти - 157

  • 35 793
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 658
Ми като не щеш да снимаш, взех, че ти свърших работата аз  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 224
Това, че снимките не са ми страст, не означава, че не гледам вашите с удоволствие.
Прекрасни колекции, момичета.
Сънчо, порази ме. Тези от you tube пасти да ядат по "бройка".
Да не избързвам с обобщенията, предстоят още 47 страници, обаче ми прави впечатление присъствието на Инсоленс в повечето от колекциите. А точно той ми боде очите, защото моя такъв не дойде.  #2gunfire - това за пощите и превозвачите.
Петя, хареса ми много твоята колекция и най-вече идеята да избереш / и да се побереш/ в малко, но най-доброто за теб. Аз това още не го мога.

# 47
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ми като не щеш да снимаш, взех, че ти свърших работата аз  Mr. Green

А защо не постна и ей това бижу:
Скрит текст:
Бутилчето демек  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 481
Една не особено добра снимка и от мен.
Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 13 627
успях набързо на снимам още няколко категории:
1. Ангелчета smile3531
2. Паднали ангели newsm36
3. Плодови коктейли и плажни масла   sun
4. Златни течности Animal Tropical Fish
5. Шантави изпълнения smile_clown


Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

има още бая, но не ми се ровичка повече....чак сега виждам какво се е натрупало. Като си седят прибрани си мисля, че имам 2-3 парфюма Simple Smile Обаче е същото като с дрехите...пълен гардероб с парфюми и няма с какво да се напръска човек Crossing Arms Tочно си пръснах от Лолитката и съседите запържиха едни кюфтета с картофки....аман от хубави миризми!

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 21:02 от Жаки°

# 50
  • Мнения: 2 677
Разкошни колекции, момичета! Аз трябва първо да командировам малката хала някъде, че тогава да редя за снимка...
Пуснах го в темата за размените, но да питам и вас - брата на мъжа ми си поръча насляпо Dupont Intese Pour Homme, но нещо не успяха да се сработят - на някой ако му трябва. И да препоръчате нещо хубаво мъжко, че няма време за магазини  Hug Преди години дълго време ползваше това http://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Paul-Gaultier/Le-Male-430.html, а последни, които си спомням да е харесвал - мъжкия Армани Код и 1 Million на Пако Рабан.

# 51
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Атти, чудесна тема, отново   bouquet
Чудесни колекции, момичета Hug
С нетърпение чакам снимката на Сънчо Mr. Green, да видим само дали ще намери широкоъгълен обектив да снима Mr. Green
Аз по обективни причини не мога да се включа, но ако се върна у дома преди края на темата мога да сложа някоя снимка. Така ми липсват някои парфюми, че не е истина просто. Дойде племенникът ми на гости за три дена да се освободи от стреса след изпитите след 7-ми клас и милия дойде с 4 парфюма Mr. Green Личи си коя му е леля  Mr. Green Та аз седнах да изуча серията на Плейбой Wink, че няма друго за разучаване. Ибица засега ми е фаворит Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 805
Ой, изпуснах Ви - Атти   bouquet

Ммм  Heart Eyes чудна тема - ще Ви се радвам от сърце  Hug

Връщам се да чета.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Аууу, Жаки завид!  Hug
Страхотна колекция си събрала, а и си много идейна!  Crazy

# 54
  • Мнения: 5 015
Благодаря ви за идеите, ще направя един списък и отивам да пробвам пак всичко.

# 55
  • София
  • Мнения: 436
Привет момичета! Пращат ме от друга тема, да ви попитам вас, като по-разбиращи парфюмите.  Heart Eyes
Можете ли да ми препоръчате сайт със истински парфюми? Искам да си взема Alien/Thyerry Mugler, обаче не знам вече отъде....  ooooh!
Поръчах един от Ибей - фалшив, не трае и 10 мин. Сега ще го връщам, взех си оттук един - пак фалшив, сега и него ще връщам обратно. Целия проблем е, че този парфюм е много траен и силен и ментетата веднага блесват...   Outta Joint
Чудя се вече къде  - fragrancex.com (май пък нещо нещата са се прецакали с доставки и митници)   escentual.com, strawberry...
Някой друг ли? Английски, френски, Щатите...откъде поръчвате? Моля за съвет  Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Добре са те ориентирали, но темата за сайтовете е друга- заповявай  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640178.0  . И ако може там сподели от кой БГ сайт са ти пратили ментето , за да знаем и ние  Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 436
Извинявам се, аз мислех, че темата е само за бг сайтове и затова реших, че тук, като толкова запалени по парфюмите, ще кажете откъде ги поръчвате. Ще попитам и в другата тема, ще съм благодарна, ако и тук някой  отговори   bouquet
Мерси Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 17 546
Бижу, какво е това в тези съвсем кръгли кутии, най-отпред на снимката ?
Едното е NU edp, а другото е 25 мл бутилче на Omnia Amethyste Bvlgari.

# 59
  • Мнения: X
Ох, че хубави снимки. Аз ще натръшкам домочадието и ще снимам. Нали може и мъжката колекция да фигурира? В общ шкаф сме, но той си има 1 рафтче, а аз 3-и.

Да ви задам въпроче, може да сте обсъждали, но все пак. Искам нещо липово, но такова свежо липово без пудра. До сега не съм попадала на такава чиста - сутрешна, довята от свеж повей....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт